Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Cześć Ola,

 

Wczoraj się dowiedziałam,że ten developer złożył wniosek w Gminie o zmianę w planie zagospodarowania.Planuje dostać pozwolenie na zabudowę szeregową.Mam nadzieję,że Gmina się nie zgodzi, bo to będzie oznaczało lawinę kolejnych takich wniosków od innych inwestorów.

 

Ps. Dostaliśmy już pozytywną decyzję na przyłączenie prądu .Czekamy na decyzję w sprawie gazu i składamy wniosek o pozwolenie na budowę.

A co u Ciebie, poza tym,że koza zjada Ci roślinnośc i pasą się na Twojej działce kaczuszki taś, taś.Kiedy ruszacie ?

 

Pozdrawiam,

Danka

 

Zle wiesci... :-( Musimy cos zrobc z tym developerem... Jesli zglosili zmiany w planie to musimy sie odwolac w gminie. Teoretycznie gmina nie moze wprowadzac zmian w planie bez konsultacji z mieszkancami. Nie mam nic przeciwko blizniakom, ale szeregowce to juz przesada! Poza tym pod szeregowce wytna prawie caly las.

 

My mamy decyzje w sprawie pradu - kwiecien 2008 i w sprawie gazu - nie pamietam dokladnie, ale koniec 2008. Planowalismy zaczynac na wiosne w przyszlym roku, ale przerasta nas to co sie dzieje i bardzo sie wahamy - wszystkie plotki o tym, ze brakuje cegiel, cementu, ze ekipy nie przychodza na czas itd.

 

A Wy? Planujecie zaczynac jeszcze w tym roku? A co z droga i z woda? Macie jakies wiesci z gminy?

 

Koze trzeba bedzie powstrzymac - chyba sie ogrodzimy na jesieni bo dopoki

ona tam buszuje nie mozemy posadzic zadnych drzewek.

 

Do zobaczenia na dzialce!

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Czy mogę prosić o podanie namiarów na dobrego i sprawnego architekta działającego w gm Izabelin, który dokonuje adaptacji projektów gotowych i wykonuje plany zagospodarowania? W agencji Kampinos dostałam namiar na panią Geler. Czy ktoś korzystał może z jej usług? Czy warto? A i ile tutaj kosztują takie usługi?

Dziękuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz projekt gotowy i robisz tylko adaptacje, skorzystaj z pomocy architekta wlasnie z tego biura. Nie bedziesz musiala nic tlumaczyc.

Biura sprzedaja projekty w duzych ilociach, prawie wszystkie wymagaja adaptacji- wiec ludzie maja sporo doswiadczenia.

Plan zagospodarowania zrobi kazdy architet bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Margaret,

u nas zalewaja strop w czwartek o 16:00. Mame nadzeje ze chlopaki sie wyrobja, zostaje im jeszce kupa roboty. Wcoraj calutki dzien robili zbrojenie( a przeczes mamy Teriva)..a i tak nie zrobili wszystko. Trzymam kciuki, ze by pogoda wyczymala do piatku, potem naj-lepej dla nas ze by lalo codziennie. Nie bedziemy musieli podlewac :-)). Kiedy u was wraca ekipa s powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,

 

 

Czy Twój numer działki to 332?

Czy dostaliście odmowną decyzje w sprawie gazu i do tego dołączyli Wam informacje o możliwości przyłączenia za stosowna opłatą pod warunkiem ,że wszyscy właściciele działek zgodza sie na przyłaczenie na ich warunkach? Czy podpisujecie umowę o przyłaczenie gazu na tych warunkach ?W piśmie , które dostaliśmy z Gazowni proszą nas o kontakt z właścicielem działki 332,żeby ustalić czy zgadza się na to.

Planujemy zacząć budowę w sierpniu, ale obawiam się,że rzeczywistośc budowlana zweryfikuje nasze plany.

Pozdrawiam,

Danka

PS Kiedy wybierasz sie na działkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Skontaktuje sie z nim dzis, bo jutro mam dzien wolny i chce to zalatwic.

Miego dnia,

e.

Klememi

udało Ci się coś załatwić z umową w gazowni? Bo ja czekam już miesiąc na umowę i nie wiem czy dać im jeszcze trochę czasu czy uderzać do nich.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...