Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

Klemeni, dnes dzwonila p. danuta, podlaczaja wode u nas woda na 110cm.. i chyba nas nie podlacza..bo byla o 11:300 i im zostalo kopacz jescze 40 cm..Zalezy ot tego ze wykop sie bedzie usuwal ze nie.Naj-lepej zadzwon do p. Danuty do Mokrych lak". Moze po prosto gi przezuci na twojej dzialki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Muci, cześć Klememi,

 

Nie wiem, jak u nas z wodą. Pani Danuta kopała u nas ze 3 tyg temu i było jeszcze za mokro (wtedy u nas była woda na 100cm). Muci, jak piszesz, że u Was woda jest na 110 to może u nas teraz jest już sporo niżej. Jednak wodociąg jest na -1,8m, więc nie ma chyba nadl mowy o przyłączu.

Jak będziecie miały jakies informację to prosze podesłać:)

Niesądziłam, że z wodą będzie kłopot...

 

A jak Wasza walka z gazownią?

Nie próbowaliście zlecić sprawie prywatnej firmie?

 

Pozdr.

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję PILNIE ekipy do wywozy gruzu - IZABELIN.

 

Jeśli ktoś dysponuje namiarami na takowa ekipę to prosze o info. Z góry dziękuję.

 

To co prawda nie jest ekipa, ale Pan ma kontener znacznie taniej niż firmy zajmujące sie wywozem odpadów wszelakich. Tel. 602232541, jak się nazywa nie pamiętam.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,

u nas wcoraj wiecorem woda na 140cm. Tomek mierzyl osobiscie, ale do wodocziagu nas nie podlaczyli. U was na 100% bedzie nizej, bo dzilaki, macie troche wyzej ode mnie. Tak ze moze cie sie s pani Danuta skontaktowac, misle ze nie bedzie problemu. Mnie tak strasznie nie zalezy ze by mnie w tej chwili podlaczyli (mam woda ot sasiada)..;-))

Jesli chodzi o gruz, moja ekipa wykorzysta naszego gruzu, jako poklad pod tarasem.. a jesli cos zostanie, bedzie na utrwardzenie podiastu przed garazem.

Jaki ruch sie zrobyl w budowanie, s tylu zaczeli nastepne dwie budowe, szok.. nie dziwie sie ze za wszystkie materialy czeba biegac.

W sprawie gazu, musimy zrobic projekt a dla tego ze nie mamy aktulana mapka, poczekamy jescze z miesiac, zrobyly inwentarizacja (nowa mapka) z juz naniesiony budynek) i dobiero mozemy zleczyc firmie. Ktora zrobi projekt i uzgodnienia w ZUD-ie. ..Tak ze to potrwa..;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Klemeni.

u nas studniaz s tej okolicy ( z Hornowku) nam powiedzial ze studnia musymy krencic na 28m..ale podawal cena 6 tys(rok temu). I druga sprawa, ze by wykrencic studnia jest potrzebna sila!! a u nas wies jak bylo s pradem.

Za to razmawilam s pani ot szkolki i oni maja zwykla studnie(na kregach) na 12m.. podlewaja regularnei ot nej i nigdy im nie zabraklo wody.Sasiad ode mnie po diagonale, ma dlebinowa tez na okolo 25m, tak twierdzil sasiad z naprezczywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wiercic studnie abisynke. Pan studniarz twierdzi, ze trzeba az do 30m. Koszt to ok. 8 tys.

Pytanie do ludzi z konca Szkolnej/Kurowskiego - czy faktycznie az tak gleboko trzeba wiercic? Na jakies glebokosci u Was byla woda? Dodam, ze studnia ma byc tylko na potrzeby podlewania ogrodu.

 

Witam !

 

Nie wiem jak na Szkolnej / Kurowskiego ale mi przy Fedorowicza zrobili w zeszłym tygodniu studnię na 12m. Podobno w tej okolicy powyżej 20m jest woda złej jakości (zbyt dużo żelaza i manganu). Za studnię abisynkę płaciłem 900 PLN.

Studniarz który mi robił dysponuje wiertnicą spalinową więc brak prądu nie był przeszkodą.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wiercic studnie abisynke. Pan studniarz twierdzi, ze trzeba az do 30m. Koszt to ok. 8 tys.

Pytanie do ludzi z konca Szkolnej/Kurowskiego - czy faktycznie az tak gleboko trzeba wiercic? Na jakies glebokosci u Was byla woda? Dodam, ze studnia ma byc tylko na potrzeby podlewania ogrodu.

 

Witam !

 

Nie wiem jak na Szkolnej / Kurowskiego ale mi przy Fedorowicza zrobili w zeszłym tygodniu studnię na 12m. Podobno w tej okolicy powyżej 20m jest woda złej jakości (zbyt dużo żelaza i manganu). Za studnię abisynkę płaciłem 900 PLN.

Studniarz który mi robił dysponuje wiertnicą spalinową więc brak prądu nie był przeszkodą.

 

Pozdrawiam,

 

 

Stormy

czy mogę prosić namiary na studniarza ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalam znajmomych, ktorzy juz mieszkaja lub buduja sie w Izabelinie. Solid chwala, inne firmy nie mam pojecia. A tak na marginesie, to w tej kwestii chyba zdecydowanie bardziej liczy sie zaufanie i niezawodnosc niz cena uslugi, a Solid to firma z doswiadczeniem, ktora nie moze sobie pozwolic na wpadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...