Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

może ktoś z budujących się w Izabelinie lub okolicach potrzebuje deski do szalunku (nowe), gr. 25, jest tego 5 m3, po 580 zł +VAT =razem 3538 zł. Transport i załadunek we własnym zakresie. Ponadto pręty żebrowane (680 kg) i (gładkie: 300 kg)

zainteresowanych proszę o tel. 609-214-453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Klemeni nie przejmuj się. Jest to standart, a czy niezabrakło przypadkiem słowa działka płaska bez wzniesień? Jeśli panie w starostwie chcą wycofają każdy projekt. Niestety kompetencja architektów też nie jest dokońca zadowalająca. Czasami robią karygodne błędy. Jestem bardzo ciekawy jakie błędy zauważają Panie w starostwie. Spisuję różne przypadki i chyba wrzucę to na forum.

 

Pozdrawiam

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jakie błędy zauważają Panie w starostwie. Spisuję różne przypadki i chyba wrzucę to na forum.

Pozdrawiam

Cezary

 

Np. nie odróżniają granicy "strefy ochronnej dla ujęć wody od cmentarza" od "strefy ochrony pośredniej zewnętrznej ujęcia wody" i nie chciały mi dać pozwolenia, twierdząc, że mam ujęcie wody w zasięgu strefy ochronnej cmentarza.

Pomogła osobista wizyta w starostwie i wytłumaczenie "jak krowie na rowie" z pokazywaniem palcem na mapie która strefa jest która :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Strasznie dawno mnie tu nie bylo, ale nic ciekawego sie u nas nie dzialo :D

 

Chcialam sie tylko pochwalic ze dostalismy wreszcie pozwolenie na budowe (Klememi, oczywiscie nie obylo sie bez poprawek :lol: ), teraz musze zalatwic jakos prad i wode i w lipcu (mam nadzieje) ruszamy z budowa (dla przypomnienia rog Kurowskiego i Pietkiewicza)!

 

Dawno nie bylam w Hornowku, ale jak bylam ostatnim razem to Wasze domy pieknie rosly - juz sie nie moge doczekac, kiedy nasz bedzie na takim etapie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam (Blizna Jasińskiego - Babice Stare - 5min od skrzyzowania Górczewska -Lazurowa) pozostaly po budowie :

steple 2,7-3m -120szt - 3,50 zl/szt - jedno uzycie jak nowe

bloczki betonowe 38x24x12cm (budokrusz ! nowka )- 8palet po 63szt - 3,40zl/szt

porotherm30 - 150 szt - 6zl/szt

pustaki stropowe Terriva I keramzyt - 120 szt - 3zl/szt

tel. 607 460 986

 

transport wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,,wystawił" nas ANTONI WÓJCIK. Miał na początku lipca ocieplać u nas poddasze. Czekaliśmy 3 miesiące. Od tygodnia nie odbiera telefonów, nie oddzwania. W zeszłym roku ocieplał nam dom, byliśmy bardzo zadowoleni, widocznie w tym roku juz wszystkim wykonawcom odbiło. Nie rozumiem tylko takiego zachowania - jak tchórz unika kontaktu.

zostawił nas na lodzie w środku sezonu, prosiłam, żeby się określił dokładnie, kiedy przyjdą. Miał oddzwonić na drugi dzień. Od tej pory ,,zapadł się pod ziemię".

Wiem, że buduje u niektórych z Was. Uważajcie, bo Was też może wystawić. Ciekawe, jak dobiera tych, u których robi i tych, których ,,olewa".

justa

ps W związku z tym proszę o namiary na ewentualnych wykonawców do ocieplenia i położenia płyt KG, oraz do wykończeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...