Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I wzajemnie, i wzajemnie.

Żeby mury rosły do góry.

Żeby dzieci wynosiły śmieci.

Żeby dobra wszelakiego w bród było.

A przy budowie pieniążków nie ubyło.

jj

A wszystkich którzy poczuli zgrzyt w zębach przepraszam gorąco za tę domorosłą pesudo poezję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia i pomyślności dla wszystkich wariatuńciów, którzy postanowili budować dom. :lol: :lol: :lol:

Rzeczywiście moje plany są związane z tym 2005 rokiem.

A co do SOLIDA - działają bez zarzutu : Od wczoraj byli u mnie na budowie 5 razy. Mam strasznie durnego pilnowacza ; mimo instrukcji, że ma nie wyłączać prądu przy pomocy bezpieczników, robi to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha zapomniałam napisać, że akumulator do systemu nie lubi takiego traktowania i po cichu prosi o pomoc swojego " pana ".

Ale o tym to chyba każdy kto ma alarm wie. Dla mnie to była nowość.

Muszę się szybko zbierać i grzać na inspekcję , zobaczyć domek po raz pierwszy w nowym roku. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ra

:D :) :( :o :-? 8) :lol: :x :p :oops: :cry: :evil: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zglaszam.

My wlasnie jestesmy na etapie wyboru wykonawcy........ciezka sprawa :wink: , oprocz tego czekamy na wyceny pomp ciepla i systemy ogrzewania.

Badi i jak tam noworoczna inspekcja???

 

JJ widze, ze jestesie na tym samym etapie co my 8) - byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczna inspekcja wypadła całkiem dobrze.

Ale mam jeszcze roboty z tym domem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O matko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muszę natychmiast szukać fajnych kafelków do pralni...........A potem do łazienek.................Ratunku ,ja chcę do mamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o mamach - jak ja mam budować jak mnie dziecko w kółko choruje? Czy można budować wirtualnie? I tu dołączę się do ogólnego zawołania: rrrrrraaaaatttttuuuunnnnkkkkuuuu!!!!!!!!! :)

(Mimo wszystko jednak optymistycznie).

Pozdrawiam

jj

 

normalnie. ja mam dwójkę i chorują na zmianę: zapalenie ucha - angina - rotawirus - zapalenie oskrzeli - zapalenie ucha.... takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety juz tak jest z malymi dziecmi, ze jak zaczna chodzic do przedszkola, to lapia rozne wirusy. Dla pocieszenia dodam, ze tak przewaznie jest tylko na poczatku, tak tez bylo z naszymi dziecmi. Moze mam jednak szczescie, albo dosc zahartowane dzieci (zimny wychow angielski pewnie do tego sie tez przyczynil), bo mimo wszystko bardzo rzadko choruja (corka ma 9 lat, mlodszy brat 6). Przez caly rok chodza na basen (no chyba ze maja katar), w domu temperatura 20 stopni, ganiaja zawsze bez kapci, czesto tez bez skarpetek, maja duzo ruchu na swiezym (o ile warszawskie powietrze mozna tak nazwac :wink: ) powietrzu, codziennie szklanka soku ze swiezo wycisnietych pomaranczy, przy objawach przeziebienia podaje im zwiekszona dawke enhinacea. W naszym przypadku ten "model" sie sprawdza. Staram sie nigdy nie przegrzewac moich dzieci (choc czesto naslucham sie gadania mamy i tesciowej :wink: ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najmłodsze też jest w wieku przedszkolnym......................

To co widzę rano w szatni to przegięcie........W sezonie " zimowym " ( gdzie ta zima ) prawie każde zakatarzone. I jak te dzieci mają się nie zaziębiać ?? Ja się pytam ... :o :o :o

A co do hartowania , to mój 5 - cio letni synek od 4 lat chodzi na basen. Uwielbia to i jedyną przeszkodą w naszym przypadku jest kaszel.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...