Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fa,

tak, chodzi o zjazd z drogi na Twoja dzialke. Musisz isc z tym do gminy.

Namiary na geodete wysylam na priva. Robil juz dla mnie rozne rzeczy - mapki, aktualizacje, ponowne pomiary jak cofneli dokumenty z Ozarowa (nie chcialo im sie przylozyc linijki i kazali to potwierdzic geodecie :evil: ), uzgadnial w ZUD gaz. Tak wiec jest godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa,

Izabelin ma plan zagospodarowania. Zaczni od gminy zobacz w tym planie jakie wa warunki zabudowy.Moze zaoscedzis na czasie.Pamentaj ze mapka jest wazna tylko 3 miesiaca. Geodeta firma Geobaks..szyki, bez problemowy u mnie robyli tez uzgodnienie w ZUD-zie.Mesca sie na ul. sienkiewicza, jak sie idze od St. Babic w stronie Liplkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia,

my chcemy slozyc oficialnie dokumenty do podlaczenie naszego budynku do sieci.Odbior budynku. Mamy osiwiadczenie naszego elektryka i tego musimy zaniesc do Pruszkowa. Ale dla ciebie, dlatego ze nie macie tablicy rozdiece jescze w srodku, mysle ze podanie o pozwolenie na prad budowlany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemeni,

ja w srode razmawialam osobyscie z czlowiekem, ktory odbieral instalcji.Tak sie zlozylo ze akurat bylam na budowie. Ja zadnych papierow poczta nie dostaje i nie dostane, muse sie sama o tym nie zakrecic. Oni tez zadny wnoski od nas nie wezma, dopuki nie bedzie dokument odbioru. Wnioski spokojnie mozna skladac pod koncu miesiaca. Naj-lepej podiechac i wyjasnic wszystko na mejsce. Ja mam inna sytuacja niz wy, dla tego ze mam cala instalacja gotowa. Gosia wystompi o przylaczenie pradu budowlanego i zalorzenie licznika w podlaczony zkrzynce.Ja takie pozwoleni na prad budowlany mam i u mnie jest kwestija przyniesienia licznika z r-betki do zkrzynki i odbior juz gotowej instalacji w domu, dla tego mam to osiwadczenie swojego elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów.

Szukam dekarza z rekomendacją. W dodatku nie do budowy a do poprawienia po partaczu, który wpadł już w nałóg i nie nadaje się do niczego. Nawet go do sądu nie podam, bo wyrok mi roboty nie wykona. To gdzieś na ciepłe dni, ale już muszę szukać. Nie jest to zadanie - marzenie dla fachowca, lepiej kryć nowy dom, ale co ja poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spróbowałem. Zły numer. To znaczy pewnie był dobry, bo taki sam podają inni, ale coś się musiało zmienić. Może pan Witek zgubił tamten telefon. Muszę szukać dalej.

W zamian ostrzegam przed osobnikiem o nazwisku Tomasz Lis (nie tym z telewizji :lol: ). Mieszka gdzieś koło Izabelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania,

to chyba muse uprzedzic ludzie na budowie..:-)) Moze ksziadz sie pomuli i jak zobaczy swiatlo zastuka..;-)). Nie ma sprawy, zapraszam w czwartek..Parapet pod oknem trojkatnym zdalo ekzaminu.. tak ze rozwiazany sprawdzone..;-) A z tym twoim oknie sie nie martw. Pan Irek u nas do tego okna 2 razy byl na pomiary: raz jak byla wiezba i bylo polowe dachu, a dlatego ze miedzy czasie sie zmenilo troche, to byl 2-gi raz. Bedzie jeszce raz, na pomiary parapetu pod tym oknem, bo sami nie widzielismy jak tam wyjdzie zabudowa. On jest dosc czesto w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci, szybko Ci się dziś uwinął :lol: Zatem nie będziemy dziś u Was po południu, a przyjedzie on do nas do domku.

jprzedworski, mam jakiś taki telefon do dekarza: Stanisław Jagiełło, 0501 019 700. Ktoś go na forum polecał.

 

A ja z kolei mam prośbę o elektryka. Gadaliśmy z jednym, ale w końcu wyszło na to, że ma czas pod koniec kwietnia, a nas interesuje druga połowa lutego... Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...