Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maje,

my po wstawienie okna, urochomylismy natych miast alarm. U nas Solid. Jestesmy z nich bardzo zadowoleni, bo sprawdzilismy ich s powodu czestych awarji pradu.

Radek,

takej firmy nie znam.

Gosia,

to dla tego dzis rano na naszej ulicy byl taki tlok (samochod obok samochodu)..nie bylo gdzie zaparkowac ;-)) .Oj ruch sie zrobyl strzaszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci,

a czy centralka tez pokazywala alarm sabotazowy?

Solid ma rozne dziwne pomysly, mojego przyjaciela probowali naciagac na kase za przyjazdy, niby wlaczal sie alarm. Mial prosta centralke wiec nie mogl sprawdzic.

Potem zrobil powiadamianie sms o wyciu alarmu i nic. A Solid nadal dzwonil... i tak ich zlapal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów, dłuuugo tu nie zaglądałam... nawał pracy

pogoda nam sprzyja, widzę ze budowy idą pełną parą

:wink:

 

pytanie do wlascicieli dzialek lesnych:

- Co to jest "opis taksacyjny lasu miejsca wyłączenia"? I skąd sie bierze cos takiego?

 

Nie moge sie dodzwonic do Dyrekcji Lasów Państwowych, a chcialabym jak najszybciej zalatwic sprawe odlesienia naszej działki.

 

 

Olu, to jest opis drzewostanu, musisz dzwonic do nadlesnictwa w Jabłonnie, bo nasze okolice tam podlegają. Przysyłaja fachowca, który ogląda las, ocenia wiek, typ itp, potem dostaje się taki oficjalny dokument, który przedstawiasz w Dyrekcji Lasów Państwowych razem z wnioskeim o wyłaczenie z produkcji leśnej, ten opis kosztuje chyba ok 150- 200 zł.

Mogę wyslac Ci na priva telefon do pana, ktory robił to dla nas ( Lesnik z nadleśnictwa w Jabłonnej)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja

oj nie mamy my szczescia do ekip, a raczej do firmy z ktora sie zwiazalismy na poczatku i tak sie rozstac nie mozemy

 

no ale cos sie ruszylo...

takie domy jak nasz to juz 2 o tej porze roku powinny stac

 

wylalismy ostatni strop, zjazd do garazu, patia, wience i inne pierdolki, 3 betoniary poszly,

w przyszlym tyg wreeeeszcie wchodza ciesle - wiezba lezy od listopada a mi sie serce kraja

buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaret, ufff.... Właśnie się zastanawiałam dziś, że dziwny gust macie :lol: Kolor drzwi ZNACZNIE odbiega od koloru okien w tej chwili... 8) Z co do ochrony, to na razie jest całkiem nieźle, bo elektrycy śpią w środku :lol: My jedziemy bez przerw - tynkarze nam już siedzą na głowie, że chcą wchodzić... No to gonimy elektryków, żeby za tydzień garaż był gotowy... Trzymaj kciuki :D

agatja, o rety, rzeczywiście spore opóźnienie :o Wyście chyba zaczynali równo z nami???

 

No to próbuję wstawić fotę :lol:

http://img98.imageshack.us/img98/2639/domwv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatja,

spolczuje, ale to jeszcze nic. Poczekaj jak wyjdzi ocieplenie, gladz gypsowy. U nas to sie ciagnelo 3 miesicy i to nie zy by sie ekipa ubijala, tyle roboty jest przy tym. Alemam nadzjeje ze za 10 dni, bedzie juz po gladziech. Gosia, ladne te wasze okna.

Ania, a jakie ty masz drzwi wejscowy? Na zdieciu nie wydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Byłem dzisiaj w Gminie i tak sobie przejechałem koło mojej małej działeczki na Zielonej a że Szkolna blisko, to doznałem olśnienia że zerknę na budowy mocnej ekipy z okolicy :D

Oj robi to wrażenie sąsiedzi prawie przy końcu całej zabawy, Klemeni masz super domek, łatwy do poznania po płaskim dachu :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Kwap

 

 

ps. jeżeli ktoś myśli o podłogach z drewna a w szczególności z egzotyków to mogę pomóc (pracuję w DLH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania,

teraz idzie po woli. Czekam na plytk i(4 tyg) i na reszta rzecy do dolnej lazience.

Szlo by szybko, jak bym puszczyla pary ekip na raz..Trudno wam bedzie wprowadzic sie na wakacje. Sa przerwy, ktory nie przeskoczys. Tak jak na przyklad po wylewkach. U nas samy tynki byli 3,5 tyg. bo reczne. tez otrazu nie mozes montowac plyt gypsowych, bo tynki musa wyschac troche.

Kwap,

Ania ma okna s tej samej firmy co ja: Bildau z Plocka. Okna mozes zobaczyc w Hornowku na Szkolnej (dom w czerwonej karpowce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwap, dobrze Ci Muci napisała. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa, terminowość bez zarzutu (czekaliśmy na okna 4 tygodnie, tak jak było w umowie). No i są piękne :lol: Ale to trzeba sprawdzić na własne oczy :lol:

Muci, jak to czekasz na płytki??? Jakieś specjalne zamówiłaś??? Jeśli na kafelki czeka się miesiąc, to niedługo muszę zamawiać... :roll: :o Wiem, że pewnych rzeczy nie przeskoczę, ale póki mogę, to puszczam ekipę za ekipą, a nawet wszystkich na raz :lol: (w tym tyg. są: elektrycy, hydraulicy, kominek, jutro zaczną wełnę a w piątek security :lol: :lol: :lol: ) A w przyszłym tygodniu ruszamy z tynkami :lol: :lol: :lol: Nareszcie :lol: :lol: :lol: Niestety tylko wciąż brakuje mi glazurników... Ile schnie wylewka zanim można na niej układać terakotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania,

okna sa naprawda piekny, drzwi tez macie bardzo ladne.

Tak na plytki sie czeka ot 4 do 6 tyg!!(u mnie porcelanosa) zalezy co sie zamawia. Na baterie tak samo, jesli to sa modele podtynkowe. Nie starczy tego, ja na drzwi do kabiny NIVEN kolo!!(polski producent) 3 tyg. Wiem ze szukasz ludzi ot plytek. Nie podalam ci namiar, bo gi nie sprawdzilam jescze u siebie. U mnie jesli nic nie nawali wchodzi ekipa 3.03. Jesli chces zapraszam, zobaczys ich robota i jesli ci to otpowiada. Bedes mogla sie z nim dogadac. Dla mnie robia pieknie, widzialm ich wykonanie. Cena umiarkowana.

Czekanie:na parkiet polski do 3 miesiaca, z ekzotycznem nie ma problemu. Ja przystopowalam, bo czekam na zasczyk finansowy..Zaczni szukac drzwi wewnetrzny: u niektory producenci, czeka sie 3 miesiaca.

Wylewka, tak min 3 tyg! tak radzil nas wykonawca..ale lepej poczekac troche dluzej.

Tempo masz zawrotne, tez pamientam czasy z 4 ekipy na raz.

Jakie robys tynki, maszynowy, ze reczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA,

 

pieknie prezentuje się Wasz domek :-)), co macie na dachu? Te dachówki mają b. fajny kolor, czy w rzeczywistości ten kolor jest taki sam, jak na zdjęciu?

Okna też bardzo ładne :D .

My właśnie teraz walczymy z oknami... mamy dużo szprosów( co niestety nabija cenę) , już je zredukowałam, ile się da, ale i tak cena okien w naszym przypadku zwala z nóg :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...