Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

To widac ze jestem nie na czasie skoro podobaja mi sie rzeczy ze starcych ekspozycji. 8) Z drugiej strony plytki ktore weszly miesiac temu sa stare???

 

Na Slask blisko, i droga dobra, tylko ze co 5 km fotoradar. Uwazaj jak bedziesz jechac.

 

A nie wystarczy ci np probka materialu z ktorego robia lub kawalek rurki? Chyba na tej podstawie bedziesz juz mogla ocenic czy cos pasuje czy nie. Jak ja wybieralam elementy to obylo sie bez jezdzenia - firma przysylala mi kurierem deski, probki tynkow, blach, rynien itp. Moze uda sie tak to zalatwic?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Muci, wzięliśmy wczoraj dzień wolny, żeby powybierać kafelki, ale po 3 godzinach byliśmy już tak "zakręceni" :lol: , że znów nie podjęliśmy żadnych decyzji... No i zastanawiam się, gdzie najtaniej... No bo jak chcę polskie, no to przecież wszystkie większe sklepy mają i zamówią mi to, co chcę. Gorzej tylko z obejrzeniem na żywo, bo jak sobie np. coś upatrzę w internecie to potem nie mam gdzie tego obejrzeć :evil: Ale za to spotkaliśmy się z dwoma glazurnikami i jeden był NAPRAWDĘ REWELACYJNY. Niestety termin ma na maj. Mimo to, zarezerwowaliśmy go. Coś mu zostawimy, a w kwietniu będą robili inni... Nasi tynkarze lecą jak burza, zrobili już garaż i łazienkę na dole, od jutra góra.

Klememi, widzę, że świetnie Ci idzie wybieranie :lol: Dobrze trafiasz, że Ci przysyłają te próbki...

 

Jeszcze pytanie:

gdzie kupujecie drzwi wewnętrzne (drewniane) i jakie są terminy realizacji?

Drugie pytanie: kiedy wstawiacie te drzwi, tzn przed posadzkami czy po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemeni,

kaloryfer jest reczna robota, miedziany zrobiony na masiadz. Mnie interesuje jak wygladaja spawy, jak jest ten kolor naniesiony. Na dodatek mam defekt, ze nie potrafie wybrac plytki na podstawie zdiecia, lub jedenj plytki. Naj lepsy przyklad jest plytki ktory kupilam do jednej z lazienie. Plytka s dekorem w sklepie nam sie nie spodobali..powidzielismy ochyda. Ale po tyg. w Radomiu zobaczylam na ekspozycji, lazienka w tych plytek i sie zakochalam w nej i kupilismy..;-)) Tak ze ja jestem specyficzna jesli chodi o wyboru.

Ania,

jesli masz czas polecam pojedz do Radomiu. Na wlocie w Radomiu ot strony Warszawy sa dwa ogromne sklepy z plytkami: Primas i Impero. Maja swezy ekspozycje( od grudnia 2007)!!. Mozna sobie tam spokojnie obejrzec, spisac producenta, ceny.. a zamowic w Warszawie. Plytki w bardzo przystepnych cenach.. W sprawie, drzwi odpisalam ci na gr. Babickej. Moi glazurnicy wchodza we wtorek, podejrzewam ze w piatek bedzie juz cos do obejrzenia..;-)) Bo jest ich czworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane / -ni

byl;am dzis w Izabelinie,

na spacerze z wozkiem, no i obeszlam wszystkie znajome mi budowy...

Muci, zdecydowanie na prowadzeniu, hehe

przypomnij mi prosze raz jeszcze, Karpiowka to czerwona angoba czy miedz??

i jakiej firmy bo nie wiem czy Rupp czy Creaton wybierac

oj ale sie u Was juz dzieje

Tylko Maka -p w tyle za nami, i czemu juz myskicie o oknach??

bedzie pietro??/ poddasze , czy to parterowy dom?

my nadal czekamy na wejscie ciesli, a wiezba dalej od pazdziernika lezy i czeka na zmilowanie... eh,

oby do wiosny:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatja,

dzis bylam na budowie, ruch jak na Marszalkowska, dostawa za dostawa..nie tylko u mnie..;-)) Robota wrze. My na razie prowadzimy, ale nas juz prawie dogonili..;-)) U mnie Creaton czerwona angoba.Ale sie dowiedzialam ze Creaton kupil dwie nowy firmy i teraz te nowy firmy ja produkuja i wybral Rup-a.

Moze bys cie poleczyli firma ot zrobienie izolacji wykuszu i balkonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Czy wsrod forumowiczow sa tacy, ktorzy zdecydowali sie na garaz wolnostojacy?

 

Szukam sprzymierzencow, bo nam wczoraj odrzucili w gminie projekt (dom + garaz wolnostojacy) argumentujac, iz plan zagospodarowania Hornowka dopuszcza tylko jeden budynek na dzialce, moze byc wielki, ale musi byc polaczony z garazem.

 

Czy sa wsrod Was osoby, ktore maja podobne przejscia? Jestem zdania, ze rozporzadzenie z Ministerstwa, na ktorym oparto ekspertyze dotyczy jednego budynku mieszkalnego, czyli dopuszcza budowe garazu.

 

Dajcie znac, jak Wy rozwiazalisci ten problem.

 

Pozdrawiam,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialam sie wczoraj w Gminie, ze deweloper nie proznuje i jeszcze w tym roku chce zaczac budowe osiedla przy Federowicza.

 

To maja byc "blizniaki o bardzo nowoczesnej architekturze, przeznaczone do sprzedazy dla ludzi zamoznych"

 

W sumie ma powstac chyba 20 domow - oj zrobi sie gesto! Obawiam sie, ze zaczniemy stac w korkach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może ostatnio kontaktował się z Mokrymi Łakami w sprawie kanalizacji?

Podejrzewam, ze zaraz ten problem dosiegnie kazdego z nas :roll:

Pozdrawiam,

 

Bylam w Mokrych Lakach miesiac temu - powiedzieli, ze w lipcu rozpoczna budowe kanalizacji w ulicach prostopadlych do Kurowskiego, ale mily pan ktory udzielal mi informacji nie znal "jeszcze zadnych szczegolow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiedzi ze Szkolnej,

 

wlasnie rozmawialam z dzialem inwestycji w naszej gminie.

Planowe rozpoczecie prac to jak napisala Fa okolice lipca, ale moze i pozna jesien. Jak kanalizacja bedzie wiosna 2009 to bedzie dobrze.

 

Margaret, jesli chcesz sie wprowadzac jeszcze w tym roku, witaj w szacownym gronie uzytkownikow szamba :lol:

 

Musze odnalezc post o szambach z Radomia, ktos chce sprowadzic na nasze ziemie hurtow ilosc.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znac na pewno. Napisalam juz maila do faceta z Leszna ktora chce zamowic swoje szambo. Czekam na odp.

 

Szambo 10m3 kosztuje 3.000 brutto, 8m3 2.800. Koszty transportu beda znikome lub moze uda sie wynegocjowac darmowy transport przy wiecej niz 3 sztukach.

 

Przy okazji - orientuje sie ktos jakie sa u nas koszty wywozu szamba za m3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...