Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA IZABELIN


jj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moze wiecie kiedy przestanie padac ? :-? Nie moga nam zrobic tarasow.

 

A poza tym zaczely przyjezdzac sprzety - umywalki, baterie itp. W pracy dziwnie na mnie patrza bo zamawiam kuriera tutaj. Inaczej 2 razy dziennie musialabym jezdzic na budowe. Na razie zadnych rozczarowan, wszystko wyglada tak jak w katalogu, uff. Swoja droga to dziwne, wybralam sie ostatnio po plytki do TTW, bo nie przyjmowali przelewow (?) i musialam zapl gotowka. Stwierdzilam ze jak juz jestem to obejrze to co zamowilam w sklepach internetowych. i wiecie co? Tylko jedna baterie namierzylam. Innych rzeczy nigdzie nie bylo na ekspozycji. Maja tylko najczesciej zamawiane produkty. Porazka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klememi,

 

kupowalas wszystko bez ogladania "na zywo"? I teraz zadnych rozczarowan - nie mam na mysli dlugosci baterii itp., ale fakture materialu, kolor w swietle dziennym itd. Masz jakies sklepy internetowe godne polecenia?

 

Pomysl z ekspozycja na Bartyckiej jest rzeczywiscie b. dobry - moze powinnismy go podpowiedziec wlascielom tamtejszych sklepow?

 

A jesli chodzi o deszcz to po Swietach powinna juz zaczac sie wiosna - taka mam nadzieje, bo chociaz my jeszcze nie mamy zaawansowanych prac na powietrzu to wybieram sie na urlop i wypadaloby zobaczyc troche slonca :-)

 

Zlozylismy wszystkie papiery w nadlesnictwie, jak dobrze pojdzie to odlesia nam dzialke do polowy kwietnia, a potem zostanie juz "tylko" pozwolenie na budowe!

 

Pozdrowienia,

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,

 

tak, wszystko z wyjatkiem plytek kupowalam bez ogladania. Jestem dosc leniwa :wink: A jak sie pozniej okazalo i tak nie ma dobrych ekspozycji.

Gres na parter, jakies mozaiki, kamienie w zywicy itp bralam z ttw, reszta z bartyckiej (euro-ceramika).

Polecam sklep Multiwnetrza spod Krakowa - sprowadza wszystko co chcesz, ale nie chca dawac rabatow wiec zamowilam u nich tylko te rzeczy ktorych nie bylo nigdzie indziej.

Baterie ktore wybralam najtaniej w polsce mieli w sklepie lazienkaplus.pl z Poznania. Reszte ceramiki kupilam przez allegro, kazda rzecz gdzie indziej kierujac sie cena. Wyszlo taniej niz duze zakupy w jednym sklepie rzekomo ze sporym rabatem.

Sprzet do kuchni wyszukalam przez ceneo.pl

 

Trzymam kciuki za Wasze odlesienie i PnB.

 

Wesolych Świat dla wszystkich forumowiczow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiamarcin, jaka jest nazwa tej firmy z Bartyckiej od drzwi, do której namiary podaliście?

qbek4, dzięki za rady. Zdjęcia oczywiście robiliśmy :lol: Spóźniliśmy się tylko na garaż :roll: Ale tam za dużo kabli nie ma na szczęście...

Klememi, gratuluję sukcesów z armaturą. Też muszę się za to szybko zabrać... Twoje wskazówki mi się przydadzą :lol: Też patrzyłam sprzęty na Caneo.

 

A jamuszę się pochwalić, bo dostaliśmy wiadomość z TPSA, że maksymalnie za 90 dni możemy mieć telefon stacjonarny!!! Wow, jestem pod wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klememi, a patrzyłaś na wanny z hydromasażem? W sklepach to one maja jakieś astronomiczne ceny, zdecydowanie powyżej 10tys. tymczasem na allegro sprzedają za 3 tys i to podwójne! Zastanawiam się, gdzie tu kruczek? Bo 15 tys. na wanne nie miałam w planach wydawac (nawet nie planowałam hydromasażu), ale jakby te z allegro były ok, to może bym się skusiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wannami za 3000 zl polega na tym ze sa produkcji chinskiej. Szczerze to balabym sie w takiej kapać, w koncu tu chodzi o prad :roll: Poza tym wazna jest jakosc dysz, pomp itp. Tu ma sie co popsuc! Zwlaszcza jesli traktujesz takie dysza nasza cudowna polsa wodą... Musi cos w tym byc nie tak, nic za darmo. To tak jak z chinskim gresem za 60zl. kupisz tanio ale okazuje sie ze wszystkie krawedzie trzeba przycinac i glazurnik dolicza extra kase. Wychodzi cena wloskiego czy hiszpanskiego.

 

Ja akurat nie jestem fanka hydromasazu, wiec nie orientuje sie za bardzo ale podobno dobre sa Poolspa i nie az tak tragicznie drogie. Za 5-7 tys wyrwiesz cos przyzwoitego. Poza tym Koło i chyba Sanplast tez robia hydromasaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wykonawcy szamba, chodzi mi o usługę kompleksową tak żeby przyjechał, wkopał, podłączył wszystko. Mam namiary na firmę z Mościsk (Budmar p. Kucharski) ale szukam jakiejś konkurencyjnej oferty.

Będę wdzięczny za namiary, a widziałem, że temat szamb przewijał się tu niedawno :-). Zagłębie z Radomia jest tańsze, ale całą resztę trzeba samemu zorganizować i wtedy różnica w cenie już nie tak atrakcyjna.

Pozdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie drzwi wewnętrznych: co powiecie na drzwi z Castoramy??? Ja chcę zwykłe drewniane proste drzwi, bez udziwnień, są nawet takie w Castoramie, cena wydaje się atrakcyjna... Tylko jak z jakością??? Macie jakieś pojęcie???

 

KasiaMarcin dzięki za namiar, może jutro do nich podskoczę.

Klememi, dzięki, nie patrzyłam, jakiej produkcji są te wanny...

ania, ten posąg to nie nasza okolica... My jesteśmy Izabelin z gminy Izabelin a nie ten koło Łomianek... Ale ciekawa figura, ciekawa :lol:

lukasz-s, wzięłam szambo od Kucharskiego, poszło szybko i sprawnie. Cena może i nie najtańsza, ale już mam. Ma betoniarnię w Mościskach, koło Orlenu, olbrzymi dźwig i ciężarówy. Wzięłam 20m3, szybkozłączkę i czujnik przepełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos niedawno pytal o dobry sklep z glazura - moge juz cos polecic: Firme Dav-Import z Bartyckiej 175. W ostatniej chwili zmienila mi sie koncepcja kuchni i łazienki, chcialam dokupic troche terakoty. Super mila obsluga (zwlaszcza pan Pawel), terminy dostawy 1-7 dni :lol: :lol: :lol: , jesli cos ma byc sprowadzane z Wloch to max 10dni. Maja dobrze zaopatrzone magazyny na miejscu i zawsze cos sie znajdzie zwlaszcza jesli nie jest to 100m2.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie pochwalic - zlozylam dzisiaj w starostwie wniosek o pozwolenie na budowe :D :D :D Teraz nie pozostaje juz nic innego jak trzymac kciuki zeby zstal pozytywnie rozpatrzony za pierwszym razem.

Pozdrowienia,

Ola

Opowiedz jak było, jak dostaniesz, mnie parę lat temu 3 razy odwaliły te stare małpy z Ozarowa( wtedy Fort Wola) bo nie wiedziały o co chodzi z pompą ciepła i na wszelki wypadek odmówiły że to szkodliwe dla parku i środowiska. Ja teraz jestem w połowie uzyskiwania mapki do celów projektowych na którą czeka architekt i chętnie się dowiem jaka jest teraz sytuacja obecnie ale słyszę że skład zwierzyńca jest b.z. więc szykuję papiery jak najprostsze aby załapały i się nie czepiały.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz jak było, jak dostaniesz, mnie parę lat temu 3 razy odwaliły te stare małpy z Ozarowa( wtedy Fort Wola) bo nie wiedziały o co chodzi z pompą ciepła i na wszelki wypadek odmówiły że to szkodliwe dla parku i środowiska. Ja teraz jestem w połowie uzyskiwania mapki do celów projektowych na którą czeka architekt i chętnie się dowiem jaka jest teraz sytuacja obecnie ale słyszę że skład zwierzyńca jest b.z. więc szykuję papiery jak najprostsze aby załapały i się nie czepiały.

Pozdrawiam

 

Musze przyznac, ze bylo bardzo milo - przyjeto moj wniosek chociaz brakuje mi zgody z nadlesnictwa dot. odlesienia dzialki. Panie powiedzialy, ze moge go doniesc, a jak dzisiaj zloze dokumenty to szybciej dostane zgode.

W ramach trudnosci musialam jedynie recznie ponumerowac strony w 4 kopiach projektu (ponad 400!) i dopisac spis tresci. Na koniec dostalam nazwisko osoby ktora bedzie wniosek rozpatrywac oraz numer telefonu pod ktorym moge sie dowiadywac jaki jest status wiec chyba bardzo duzo sie zmienilo przez ostatnie 3 lata :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa, gratuluję :lol: i powodzenia!

tusiekdit - pompa ciepła szkodliwa dla środowiska??? :o :o :o Prędzej bym pomyślała, że nie chcą Ci jej dać zrobić, bo kanaliza w planach i potem nie będziesz się chciał podłączyć i współuczestniczyć w zwracaniu się kosztów jej budowy...

Klememi, a ja (jak na razie) mam dobre doświadczenia z Genbudem :lol: (glazura/terakota) - zaraz na wjeździe. Mają magazyn na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAby...

Jeżeli ktoś może szuka drugiego autka do domu, może dla żony...

Mam do sprzedania Fiata Punto Sole rocznik 1999, przebieg 130 tys. km.

Autko ma świeżo (luty) wymieniane amortyzatory przednie, łożyska w wahaczach tył, płyn hamulcowy, klocki, olej, filtry.

Poza tym opony zimowe na felgach, radio. Zainteresowanym mogę przesłać fotki, bądź zapraszam do obejrzenia na żywo. Tel. kontakt. 600-524-497

Sprzedaję tylko dlatego, że kupiłem troszkę większe autko bardzo okazyjnie od znajomego - Punto było dotychczas samochodem rodzinnym.

 

Pozdrawiam

KrzysiekSw z Grupy Babickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa, gratuluję :lol: i powodzenia!

tusiekdit - pompa ciepła szkodliwa dla środowiska??? :o :o :o Prędzej bym pomyślała, że nie chcą Ci jej dać zrobić, bo kanaliza w planach i potem nie będziesz się chciał podłączyć i współuczestniczyć w zwracaniu się kosztów jej budowy...

 

Pierw ze zanieczyszcze wode gruntowa, (a pompa gruntowa bez brania wody), potem ze zniszcze nieodlesiony las (a pompa pionowa) a potem ze salon jest za wysoki (tzn otwarty po dach) i przy budowie trzeba specjalne srodki BHP jak do pracy na wysokosciach a w projekcie nic nie ma o BHP. Generalnie byla przeprowadzka z Fortu Wola do Ozarowa , spietrzyło im się i odwalali z byle powody aby wydluzyc sobie termin, az zrezygnowlem ale w sumie dobrze bo teraz mam inny lepszy projekt i tansza budowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...