Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Danusiu, przeprowadzkę planujemy na 2018 r.

Nie chcemy się spieszyć, tylko robić w swoim tempie, zgodnie z możliwościami.

Nie wiadomo też jak z prądem będzie, kiedy nam go podłączą ;)

Warunkiem przeprowadzki jest też wykonanie solidnego ogrodzenia - tak się złożyło, że trzeba je zrobić w całości, bo nie graniczymy z żadnym istniejącym (żywopłotu z tuj sąsiada nie traktuję jako ogrodzenie ;) ). Mamy 2 duże psy i muszę zadbać o ich bezpieczeństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic konkretnego na razie ale coś klasycznego.

Przy czym jedne z tych drzwi będą wąskie na 80 cm i to też jest spore ograniczenie - nie każdy wzór dobrze wygląda w takich wąskich.

Kolejna sprawa, to dwustronny kolor - czerwony od zewnątrz i biały od środka, przy czym jeszcze nie wiem, czy oba skrzydła takie chcę, czy tylko to "reprezentacyjne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że forumowicze nie próźnują :p

a my spoczęliśmy na laurach, leniuchy siedzimy tylko przed kominkiem, gotujemy i nawet na forum nie wchodzimy :rolleyes:

a tu się tyle dzieje, tyle nowych budów się rozpoczęło, fajnie było być członkiem tej minispołecznosci

gdy nikt na żywo nei chciał już ze mną rozmawiać na tematy mnie interesujące tu zawsze znalazł się ktoś zainteresowany tematem ;)

powodzenia, trzymam kciuki za Was bo dzielni jesteście niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czas trochę odkurzyć wątek ;)

 

Niestety internet umarł, a ojciec natura na męskim wypadzie w górach, więc zostaje mi tylko bardzo powolny net z komórki, tak więc nici z dzisiejszego buszowania po sieci :rolleyes:

 

Zima atakuje, nie wiadomo jak z montażem okien w przyszłym tygodniu, czy się nie przesunie.

 

Sprawy z energetyką w toku, wszelkimi możliwymi sposobami załatwiamy prund ;) Jest światełko w tunelu ;)

 

Na sierpień zaklepałam firmę od tynków, we wrześniu planujemy wylewki.

 

No i obiecałam w wątku Danusi, że pokażę nowy kolor włosów ;)

Orzechowy blond miał być i taki wyszedł. Kolor fajny, ale to jeszcze nie ten, którego szukam ;) Trochę ciemniejszy chcę.

IMAG0420m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu, najważniejsze, że posuwacie się do przodu.

Zima nam kiedyś też przeszkodziła w kontynuowaniu prac, ale wiosna przyniosła za to wzmożone tempo.

Dacie radę - i tak jesteście Wielcy.

 

Ale pięknym okiem zerkasz na nas - czytelników.

Kolor włosów bardzo ładny, pasujący do oprawy oczu.

Cudna Matka Natura :)

Całuski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu bardzo ładny kolor, wyobrażałam sobie, że masz trochę jaśniejsze włoski :) I oko cudne, przypominasz mi moją byłą bardzo miłą sąsiadkę Małgosię :)

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, to i prace ruszą z kopyta, chyba każdy już czeka na ciepełko z utęsknieniem. Zwłaszcza budujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, jaka szybka reakcja z Waszej strony :D Iwonko, Aguś, Basiu, Danusiu, kochane jesteście! :D

 

No to jeszcze coś Wam wkleję... świąteczne wygłupy z siostrą, testowałyśmy czarną maseczkę do twarzy ;) Nie odważyłyśmy się położyć jej na całe twarze :lol2:

 

 

Taki właśnie jasny blond miałam przez ostatnie 5 lat :)

Basiu, dobrze sobie wyobrażałaś :)

 

Aga, na kwiecień nie ma już terminów na tynki ;) Będę się widziała wkrótce z kimś z firmy, to zapytam, czy będziemy pierwsi w sierpniu ;)

Edytowane przez mother_nature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...