Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jest taki wątek na forum :) TAR, może wrzuć tam swoje przemyślenia, gdy będziesz miała chwilę, bo te uwagi są bardzo pomocne dla świeżaków :)

 

nie sadze, swiezaki nie chca sluchac dobrych rad, wiedza najlepiej ;) zauwazylam to przy kilku dyskusjach, nie chce mi sie produkowac sobie a muzom :D taka sama zasade stosuje w watku technicznym nie polecam swoich uslug ani nie wypowiadam sie w swojej branzy wsrod zacietrzewionych specow, zreszta watki techniczne omijam szerokim lukiem, tam sa zazwyczaj samouwielbiency i przerost formy nad trescia ;) choc czasem jak czytam tez wypociny laikow to mi niedobrze.

niestety jestesmy takim narodem, ktory posiadl wszystkie rozumy a przyznanie sie do niewiedzy i bledu to najgorsza kara i obelga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na budowie cieszylam sie z kazdego zaczetego etapu ale przeprowadzki nic nie pobije, splakalam sie ze wzruszenia i wydzgalismy 3 butle prosecco :D

 

i mnie w najblizszym tygodniu czeka zakup dech na taras, zdecydowalismy sie na modrzewia syberyjskiego, mamy taras w podcieniu i dojda jeszcze suwanki oranzeryjne to taki taras na lata starczy. i musimy domowic dech na 3 przesla ogrodzeniowe i smietnik, bo zabraklo. no i juz po taniosci kupic dechy na skrzynie warzywne. zalatwimy to w sprawdzonym skladzie drzewnym, maja duzy wybor i w miare dobre ceny, jednak nie na tyle dobre bysmy mogli dechy zrobic po calosci ogrodzenia. ale wazne ze od frontu sa :D no i przywioza i rozladuja a jada do nas ponad 30 km. zas w pobliskiej stolarni doslwnie za rogiem ceny sa sporo wyzsze i nie chca negocjowac, nie kumam tego bo nie widzialam tam kolejek kupujacych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzka - jak to ładnie brzmi, ale na razie jakoś tak... odlegle ;)

 

TsunamiM, nam ciągle jeszcze troszkę do SSZ brakuje. Jeszcze kilka dziur i już ;) Mamy stare niepotrzebne drzwi, można by pooglądać i coś wybrać na tymczasowe, zwłaszcza że odblokowaliśmy z ytonga wejście do domu.

 

TAR plany mega! Marzyłam kiedyś o oranżerii, teraz bardziej by mi się przydała szklarnia ;) Dechy na ogrodzenie.... taaa też mnie czeka szukanie tanich. Ale to za czas jakiś. W sumie nie wiem kiedy ruszymy z budową ogrodzenia. A konieczne będzie, żeby niedźwiedzie po wsi paniki nie robiły, albo ich samochód na drodze nie trzasnął.

 

Mari zaraz Ci wyślę info na pw.

 

Anulka brak słupa cieszy mnie najbardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...