Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

Dana, a szafki standardowe z półkami, czy szuflady? Bo, ja u siebie zmieniam co się da na szuflady w niskich szafkach. Za stara już jestem na wczołgiwanie się na głębokość 50 cm do szafek, tym bardziej do tych nad samą podłogą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szuflady dobra rzecz, nawet takie najprostsze, za tradycyjnymi drzwiczkami KBB_201411-12-1.jpgMWSnap128.jpg210402613810803175_pI07JU2k_f.jpgdf354546b4b91518ffe6bc340bff9512.jpgimage.jpg

Mam różne patenty do kuchni zachomikowane, chciałabym większość z nich wdrożyć, żeby ułatwić sobie życie, tylko czy to się zmieści na tych 6 z hakiem m2? ;)

 

Mój mąż ostatnio chodzi i ględzi, że coś mały ten dom, że nie będę zadowolona itd. Pytam się go o co mu tak naprawdę chodzi i że trzeba było wybrzydzać na etapie wybierania projektu :x A on, że nie nie, dla niego dobry. No to ja nie rozumiem :confused: A poza tym wczoraj mnie wkurzył, bo zamiast planować kwestie ogrodzenia i zjazdu na działkę, to on wzmacniacz gitarowy robi :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu :) tak wygodniej mi pisać, mogę?

 

Mam na pintereście całą masę pomysłów do kuchni

https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-smart-ideas/

Może wykorzystasz szuflady przypodłogowe :) Np. pokrywki, deski do krojenia możnam zadołować.

 

Tu mam zbiór kafelkowy https://pl.pinterest.com/pestka56/tiles-ceramic-stone-concrete-wood/

A tu jak wykończyć ścianę w kuchni https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-backsplash/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu :) tak wygodniej mi pisać, mogę?

 

No ba, będzie mi bardzo miło :D

 

Mam na pintereście całą masę pomysłów do kuchni

https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-smart-ideas/

Może wykorzystasz szuflady przypodłogowe :) Np. pokrywki, deski do krojenia możnam zadołować.

 

Tu mam zbiór kafelkowy https://pl.pinterest.com/pestka56/tiles-ceramic-stone-concrete-wood/

A tu jak wykończyć ścianę w kuchni https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-backsplash/

 

Dziękuję Pesteczko, już zaglądam i przygarniam pomysły do wykorzystania :hug:

 

Dziękuję jeszcze raz, ale wcale nie było za dużo :lol2:

Bardzo się cieszę, że moje wywody się przydadzą :) Mogłabym o tej rasie długo opowiadać ;) Gdybyś miała jakieś pytania, to śmiało, chętnie pomogę w miarę swoich możliwości :)

Odpowiadając jeszcze na Twoje pytanie w sprawie badań psów - na dzień dzisiejszy obowiązkowe jest prześwietlanie stawów z wpisem do rodowodu. Od 1 stycznia 2015 jest jeszcze obowiązkowe badanie DNA psów wchodzących do hodowli, ale to w celu tworzenia bazy genetycznej a nie chorób. I to tyle, innych badań hodowcy nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam ,bo mam już drzwiczki sosnowe, kupując do tego domu kupiłam na zapas i jest akurat na nową kuchnię, może zainstaluję je na rolkach coś a'la cargo ...

Idę na pinteresta ,uwielbiam się tam inspirować :D Dzięki Pesteczko !

My właśnie robimy podjazd a w zasadzie zjazd ,bo działka dość zaniżona i muszę pokombinować żeby stale nie stać z górki :p

Pusi weszłam do Twojego dziennika i zaczynam czytać ciekawa historia się zapowiada mam super lekturę na wieczór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając jeszcze na Twoje pytanie w sprawie badań psów - na dzień dzisiejszy obowiązkowe jest prześwietlanie stawów z wpisem do rodowodu. Od 1 stycznia 2015 jest jeszcze obowiązkowe badanie DNA psów wchodzących do hodowli, ale to w celu tworzenia bazy genetycznej a nie chorób. I to tyle, innych badań hodowcy nie robią.

 

To bardzo istotne informacje.

Swojego ostatniego psa z hodowli FCI kupiłam 15 lat temu. Szukałam takiej, gdzie są uczciwie prowadzone badania w kierunku dysplazji a do rozrodu dopuszczone tylko psy i suki z wynikiem A.

Ale było ciężko. Badania drogie, więc mało która hodowla je wtedy robiła, nawet u tak potencjalnie obciążonych dysplazją ras jak owczarek niemiecki.

Wiem, że z czasem to się zmieniło. A Ty to potwierdzasz. To dobrze.

To jest bardzo istotne. Nero odszedł od nas po 12 latach - zabiła go starość, nigdy nic ze stawami mu się nie działo, mimo, że codziennie kilka razy zbiegał z bardzo stromych schodów.

 

Pusi weszłam do Twojego dziennika i zaczynam czytać ciekawa historia się zapowiada mam super lekturę na wieczór :D

 

A to dobre, bo ja siedzę u Ciebie i rośliny kontempluję :lol2:

A pomysł na murowaną kuchnię pokazałam mężowi - pełen zachwyt - i będziemy chcieli kuchnię ogrodową - w altanie zrobić w tym stylu. Mam nadzieję, że jakby co to mogę Cię molestować pytaniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wykończyły mnie te inspiracje - w Polsce nie ma takich płytek :cry: Zagramaniczne pewnie wyłącznie w cenach 3-cyfrowych... Na pocieszenie pooglądam może bloczki betonowe, tego od piguły wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee chyba mniej za arabeski???

 

u mnie w kuchni jest kilka takich schowków. Później zrobię zdjecia.

 

zamiast cargo mam zrobione szuflady wewnętrzne - taniej wychodzi. mam jeszcze do przerobienia 2 szafki,chociaż nie wiem czy będę je ruszać, w jednej trzymam transporterki na torty, a w drugiej chemię - tą muszą rozplanować i urządzić, będzie w niej też ukryta kaseta z odkurzaczem centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też tańsze i bardzo piękne, a nawet są heksagonalne klinkierowe z Paradyża :wiggle: Mają całe zestawy: heksagony, kwadraty, prostokąty w ikilku kolorach klinkier/cotto Cena poniżej 90 zł.

 

Tu po niecałe 100 zł/m2 http://domus-sklep.pl/

 

Te mi się marzą Alchimia-ARS-MIX-bianco-nero-plytka-ceramiczna-heksagonalna

albo te Hexatile-Cement

Te też świetne peronda

I te realonda-opal-33x285-6-kolorow

Trzeba troche poszukać i znajdzie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku klejenie płytek mi nie grozi, jak skończymy na SSZ to będzie mega sukces :)

 

Dzięki za linki, znacznie większy wybór ślicznych płytek i ceny przystępniejsze :) Aż ciężko się zdecydować ;)

Z paradyża spodobały mi się czerwone heksagony, może by pasowały na taras? Dach czerwony, taras czerwony? Hmmm :popcorn: Dobrze by było jeszcze pomacać na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie płytek nie ma w kuchni, po roku używania płytki przydałyby się przy zlewie, tam mi sie trochę pochlapało i muszę sobie niedługo zamalować. Tam może dam jakieś ładne płytki - dużo nie potrzebuję, więc mogą być nawet takie mega drogie :D

 

Przy kuchnce starczyło odsuniecie płyty 10 cm od ściany, nie ma ani jednej kropeczki na ścianie - ściany mam idealnie białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...