Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

my czasem gorzej wyglądamy niż nasi fachowcy, np wychodzimy zza domu w uwlanych błotem dresach bo się z psem bawilismy :p

mąz ma taką specyficzną kurtkę do malowania tarasu z lat 90 chyba, z 3 paskami wiatrówka taka obszerna jak balon :D

 

ostanio powiedziałam dość, jedziemy jak ludzie na budowę, dzinsy i normalne kurtki bo ekipy pomyślą,że nam wszystko jedno jeśli chodzi o estetykę skoro tak wyglądamy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koszulkę do farbowania włosów ;)

 

Na psy i pogodę taką jak np. dziś, nie ma zmiłuj - błoto wszędzie, przy dobrej zabawie także i we włosach bywa ;)

 

 

A ja mam taki zielony, chirurgiczny fartuch do czesania kotów :lol2:

Kiedyś taka ukudlona poleciałam do kuriera paczkę odebrać, facet wyraźnie starał się mnie nie dotknąć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: Latem gdy szczególnie gorąco pracuję w ogrodzie tylko w starej spódnicy, takim prostokącie co się go obwiązuje wokół pasa. Trochę jak pareo, ale z paskiem do owinięcia w talii i zawiązania. Tyle, że ja tę spódnicę zawiązuję pod pachami. Jak wieje to ona sobie wiuwa dowolnie. Najczęściej oglądają mnie w tym stroju tylko sarny, więc się przyzwyczaiłam nie zwracać uwagi. Kiedyś pranie przy warzywniku wieszałam, a sąsiad kosił traktorem niesprzedane działki za moim płotem. W ogóle nie zastanowiłam się, co się może stać. Nagle ucichło, a on tak się zagapił na moją fruwającą kreację, że w ostatniej chwili zahamował i silnik mu zgasł. Byłby mi wjechał w wierzby.

Miałam z tą spódnicą jeszcze jedną zabawną sytuację, gdy gnałam na przełaj przez ogrody mój i sąsiadki, żeby zastąpić ją przy psie, który miał atak padaczki. Jakby ktoś wtedy był niedaleko, to miałby zabawę, bo spódnica się rozwiązała i usiłowała odlecieć.:lol2:

W inne pory roku też ubieram się stosownie do działań ogrodowych i pogody. Bywa dziwnie, ale już nie niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - nic lepsza nie jestem... uwielbiam w sobotę od rana sprzątać w piżamie... potem dopiero prysznic i ubieranie... no i w tej rozchełstanej, przepoconej piżamie to mnie i kurierzy, i świadkowie, i wszelkiej maści domokrążcy (tych na wsi nigdy nie brakuje - po złom, pióra, poroże, akumulatory, stare meble, etc) nie raz oglądali - zwykle mocno skonfundowani przepraszali, że wyciągnęli z łóżka :lol2: a mój ślubny ostatnio w kalesonach do auta po jakieś papiery pobiegł i natknął się na listonosza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wszystko w normie u Ciebie :D

 

U mnie też w normie, czyli... nie kupiliśmy wczoraj stali ;)

Tzn. kupiliśmy, ale nie dowieźli, no bo atak zimy nastąpił i coś tam jeszcze. A my specjalnie się zerwaliśmy z pracy, żeby zdążyć, bo skład czynny tylko do 16 i kazali być nie później niż 15:30! :mad::mad: Jako, że nie działają na mnie słodkie minki facetów, ani rozbrajające minki, ani żadne inne, gdy coś idzie nie po mojej myśli, to ogólnie rzecz ujmując, dostawa będzie dzisiaj a my pojawimy się w składzie dopiero o 16 :p

 

Do tego wycenili nam Ytonga na 8,50 zł!! :wtf: Rozbój w biały dzień!

Rura przepustowa bagatelka 900 zł :bash:

 

Ciśnienie mi wczoraj skoczyło i zaczęłam poszukiwać Ytonga w innych miejscach, znalazłam po 8 zł :( Na szczęście dziś rano odezwali się z innej hurtowni i cena już znacznie lepsza, 6,20 zł netto z dostawą i hds. Przepustówkę może mi sprowadzą po 700 zł. Czekam na dalsze info od nich, jak będzie tanio to i inne materiały od nich weźmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar tego Ytonga.

A w ogóle musisz mieć Ytong. Może Hebel wyjdzie tańszy. Jak budowaliśmy, to część domu poszła właśnie z Hebla. adnej różnicy nie widzieliśmy poza może wielkościami bloczków. Teraz też na ścianę działową na poddaszu kupiliśmy Hebel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://debos.pl/index.php?id_category=99&controller=category&n=20 tu są różne bloczki z cenami

 

HEBEL to to samo co Ytong. O widzisz już zdaje się tego nie można kupić. Ale jest HH i SOLBET

https://www.solbet.pl/

http://www.hplush.pl/h-h-bloczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...