Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

to chyba wolałabym gekona, :jawdrop: chyba mniej jadowity jest niż szczur, boję sie piekielnie wszystkich gryzoni, te ich ząbeczki malusienkie, brrr chociaż wszystkie stworki mega urocze :)

 

Szczur siedział w klatce i nie było ryzyka, że w nocy otworze oczy a to bydle będzie do sufitu nade mną przyklejone :jawdrop:

Poza tym kiedyś widziałam jak gekon oblizał sobie otwarte oko jęzorem, pół godziny wymiotowałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Melduję, że nie opieprzamy się ;) Budowa powoli idzie do przodu.

Fundamenty wymurowane, udało się wyrównać poziom i nie trzeba wieńca lać.

Zaczęliśmy maziać dysperbitem, fajna praca, bo i pędzle dobre kupiliśmy - nie chlapią, wygodne, mazidło dobrze się nimi rozprowadza.

Najwięcej ciężkiej i upierdliwej roboty było z wybieraniem obsypanej ziemi i stojącej wody. Zgodnie z zasadą, że wszędzie trzeba szukać pozytywów, plus z tego jest taki, że wiemy już iż ławy nie przepuszczają wody a mury jej nie podciągają.

Żwir do drenażu zakupiony i dowieziony, styro i folia kubełkowa będą może w środę. Pewnie do tego czasu znowu nam wody napada http://www.emoty-gg.eu/mini/204.gif

Dziś zaczynamy wylewać słupy, zrobię też zdjęcia, bo jakoś w ostatnim czasie nie było na to czasu ;)

 

Ze spraw pozabudowlanych:

- sucz zoperowana, ma się dobrze, zaczyna już chodzić na tej operowanej nodze. Do ogrodu wychodzi na smyczy, w przeciwnym razie bryka jak jelonek :mad: Taka dorosła a wciąż jeszcze durna ;)

- marchew i pietruszka postanowiły, że nie urosną :-x muszę posiać jeszcze raz....

- trawa rośnie jak wściekła a nie ma kiedy jej kosić! trza chyba jakiś urok rzucić, bo bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że nie opieprzamy się ;)

 

Dzielni i grzeczni jesteście :hug:

 

- sucz zoperowana, ma się dobrze, zaczyna już chodzić na tej operowanej nodze. Do ogrodu wychodzi na smyczy, w przeciwnym razie bryka jak jelonek :mad: Taka dorosła a wciąż jeszcze durna ;)

 

Uffffff dobrze, że już po wszystkim, ale co dalej??

 

- marchew i pietruszka postanowiły, że nie urosną :-x muszę posiać jeszcze raz....

- trawa rośnie jak wściekła a nie ma kiedy jej kosić! trza chyba jakiś urok rzucić, bo bez przesady ;)

 

U mnie w tym roku z użytkowych chyba nic nie urośnie :( Cały czas jest za zimno, wszystko stoi w miejscu, nie kiełkuje.

A zniszczenia po tej mroźnej zimie są duże i serce mnie boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffffff dobrze, że już po wszystkim, ale co dalej??

 

No... gojenie rany, stopniowe zwiększanie ilości ruchu, bo na razie tylko max 10 min na kupę i siku, i tyle. Ma chodzić normalnie jakby nigdy nic się nie stało. Za tydzień ściąganie szwów. Pół roku będzie się kość "zalewała" a torebka stawowa zwłóknieje. Przez te pół roku ruch kontrolowany, żeby drugie kolano nie strzeliło albo to pierwsze się nie uszkodziło. Coś czuję, że będzie problem, bo ona jak hoży Ambroży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te pół roku ruch kontrolowany, żeby drugie kolano nie strzeliło albo to pierwsze się nie uszkodziło. Coś czuję, że będzie problem, bo ona jak hoży Ambroży ;)

 

No właśnie o te pół roku mi chodziło.

To strasznie długo u takiego dużego psa, to nie ratlerek, nie weźmiesz pod pachę, tylko brykać chce i szaleć, no nie zazdroszczę :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj strzeliła fochem, że jest na smyczy i w kołnierzu, nie sikała cały dzień! Wieczorem już zdygana puściłam ją luzem i bez abażura, to od razu zrobiła co trzeba, z tym, że do mnie wracała biegiem. Gorzej niż z małym dzieckiem!

 

No patrz - to kołnierz tak działa na futrzaki - miałam dokładnie to samo z Wiksą - w kołnierzu przestawała sikać.

Dlatego teraz śmiga w t-shirtach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...