Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie spotkałam się z takim rozwiązaniem suszarki. Ale gdybym u siebie robiła, to zrobiłabym odpływ z tacy tak jak robi się do pralki.

 

https://pl.pinterest.com/pestka56/cucina-smart-ideas/

 

Tu mam kolekcję pomysłów kuchennych. Chętnie bym przytuliła wszystkie, tylko skąd wziąć odpowiedniej wielkości kuchnię i chętnego do zrobienia tych cudów :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu widzę, że psinka liże rany :) mój piesek ostatnio spadł z łóżka i jakoś tak upadł na głowę i łapa mu się wywinęła, myślałam, że zawału dostanę. Od tego czasu piszczy co parę godzin, jak do poniedziałku mu nie przejdzie musimy iść do weta :(

Niestety, liże. Dlatego większość czasu chodzi w kołnierzu. Gdy ściągnę, to chwila nieuwagi i już rana wylizana. Ona ma manię mycia się, gdy wróci ze spaceru oraz wieczorem toaletę robi koniecznie.

Którą nóżkę piesek wywinął? Chodzi na niej, czy nie? Przebadaj go, koniecznie rtg, może tylko coś naciągnął. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!

 

Takie okucia ma Hafele zresztą inne kosmiczne również.

Dzięki!!!! :hug: :lol2::lol2: To je to! Są do kupienia w Polsce, a może i w Belmebie by były, to niedaleko mnie. Teraz mogę puścić wodze fantazji przy dalszym projektowaniu kuchni ;)

 

mother_nature jak chcesz zobaczyć wiekszość dostepnych na rynku zawiasów to jedź do Belmeb w Izdebniku :) tam jest tego masa... większość jest zamontowana, by można było zobaczyć jak działają :) oczywiście, skomplikowany zawias to skomplikowana cena ;)

Dawno, dawno temu byłam w Belmebie lecz głównie fronty kuchenne wtedy oglądałam. Hmm... czyli jakieś 7 lat temu :cool: Nie wiedziałam, że można sobie u nich też popróbować otwierania. Dzięki za tą informację! :D

 

u nas też właśnie octenisept w użyciu jest, nasz labek zaliczył spięcie z innym psem, efektem jest nadgryzione ucho

jajka polecą jak się przeprowadzimy, pod koniec lata trzeba zaplanować kastrację

Polecam odjajczenie, psu się szybciutko priorytety odmieniają. Mój pirat do dziś ma jednak awersję do innych samców i muszę uważać, bo mimo iż ślepy i przygłuchy, to czasami by chciał pokazać, że broni swojej suczki ;)

 

Zajrzeliśmy dziś na budowę. Po wczorajszych intensywnych opadach deszczu znowu mamy do wykonania tą samą robotę, czyli wypompowywanie wody i wybieranie osuniętej ziemi... Ręce nam opadły :sick: Budujemy sami, więc nie ma cudów z tempem, a i pogoda kapryśna. Polujemy teraz na 2 słoneczne dni w kupie. Weźmiemy tedy wolne i, jak to mówią, "ogień"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzeliśmy dziś na budowę. Po wczorajszych intensywnych opadach deszczu znowu mamy do wykonania tą samą robotę, czyli wypompowywanie wody i wybieranie osuniętej ziemi... Ręce nam opadły :sick: Budujemy sami, więc nie ma cudów z tempem, a i pogoda kapryśna. Polujemy teraz na 2 słoneczne dni w kupie. Weźmiemy tedy wolne i, jak to mówią, "ogień"!

 

Może jakieś dwa dni ciepłe w kupie się przydarzą :yes:

Życzę Wam dobrej pogody budowlanej z całego serca :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam suszarki i mieć nie będę ;) Mało co myję ręcznie a jeśli już, to żeby od razu z tego skorzystać. Wtedy wycieram ściereczką lub ręcznikiem papierowym. W niektórych zmywarkach jest też funkcja 1/2 załadunku, szkoda czasu na ręczne mycie naczyń.

 

Uffffffffff, bo myślałam, że znowu tylko ja wywrotowiec :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wszystko w zmywarce myje, u mnie na suszarce suszą się pojemniki plastikowe, które nigdy nie chcą się dobrze dosuszyć - w rożych zakamarkach są wilgotne. więc wszystkie bach na tą suszarkę wrzucam i tam kiblują, póki mi na łeb nie zaczną spadać :lol2: suszą się tam też nakrętki od słoików :yes: problemu nie mam, bo kuchnia duża, miejsce na suszarkę spokojnie wyskrobałam inaczej pewnie też bym jej nie robiła :yes:

 

link do Agi http://forum.muratordom.pl/showthread.php?227840-M%C3%B3j-Ma%C5%82y-Azyl&p=7144285#post7144285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój piesio już w porządku na szczęście biega, bawi się, zero oznak, że coś było nie tak, uff...

 

Ja też suszarki nie będę miała, obecnie korzystam ze zmywarki i jak coś większe suszy się chwilę w zlewie lub na ściereczce, to zdaje egzamin, więc i tak będzie w nowym domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że psinka szybko wraca do zdrowia :D

Plac budowy wzorcowy, fundament równiutki. Pięknie!

Ja teraz mam jeden stopień do domu, w nowym chcę co najmniej trzy. Przy ulewach , wielkich opadach śniegu to spory problem. A poza tym marzę o tarasie na podwyższeniu skąd będę mogła podziwiać ogród wokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, tak się cieszę, że z łapką pieska wszystko dobrze :) Pewnie tylko stłukł.

 

Dana - życzę Ci wymarzonego tarasu jak najszybciej! :hug:

 

Makowa Panienko masz rację, 12 stopni to przesada. Najgorsze, że wciąż pada a są rejony kraju, w których narzekają na suszę :eek: Ciotka mówiła, że w jej gminie wprowadzono ograniczenia na zużycie wody, nawet ciśnienie w wodociągach obniżyli.

 

Miętówko witaj! :)

Czytaj śmiało, mam nadzieję, że wkrótce będzie tego więcej, bo na razie pogoda krzyżuje nasze plany. Zapraszam :D

Dziękuję za trzymanie kciuków, każde wsparcie się przyda :) Kiedy planujesz rozpocząć budowę swojego domku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...