Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miętówko witaj! :)

Czytaj śmiało, mam nadzieję, że wkrótce będzie tego więcej, bo na razie pogoda krzyżuje nasze plany. Zapraszam :D

Dziękuję za trzymanie kciuków, każde wsparcie się przyda :) Kiedy planujesz rozpocząć budowę swojego domku?

Niestety jesteśmy jeszcze w fazie szukania działki, chociaż mamy 2 na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępowo to mamy działkę zalaną... Od piątku pada deszcz, w efekcie czego zalało nam fundamenty i znów poobrywała się ziemia. A położona jest dopiero jedna warstwa dysperbitu. Boimy się, że to wszystko zacznie nam się degradować, tak więc jutro i w piątek od rana działamy na budowie a celem jest skończenie i zasypanie fundamentów. Czy koparka da radę wjechać, tego nie wiem. Będzie ciężko :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan pt. Basen Narodowy zrealizowany! :wave:

 

Dzięki 3 dniom pięknej pogody udało się położyć kolejne warstwy dysperbitu, przykleić styropian, położyć folię fundamentową i zasypać wykopy. Resztę zasypywać będziemy przy udziale koparki.

Styro kleiliśmy pianką Insta-Stik. Powiem szczerze, spodziewałam się lepszego klejenia, ale i tak nie mam się co czepiać, bo 7 szt. oblecieliśmy całe fundamenty od środka i na zewnątrz. Zostało jeszcze trochę do uszczelniania, awaryjnie mamy 2 szt. CT85 z Cersanitu w kolorze pięknego różu majtkowego

IMB 006m.jpg

 

Wczoraj piekło niemiłosiernie, tak więc nabrałam mocnych różowych kolorów, moich "ulubionych" :p Kremik 50 poszedł w ruch ;)

 

Jutro po pracy obcinamy nadmiar styropianu, jeszcze chcemy go od wewnątrz zabezpieczyć folią.

Gdy uporządkuję faktury, wrzucę też koszty budowy do dotychczasowego etapu.

Dzięki, że trzymałyście kciuki, zaczarowałyście pogodę i było pięknie! :D

 

Tak teraz wygląda nasz basen:

IMB 009m.jpg

IMB 012m.jpg

IMB 013m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...