Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

Masz zielony gont? Jak ładnie :D U mnie we wsi jest jeden dom z zielonym dachem i zawsze na niego patrzę, gdy przejeżdżam obok. Teraz nie byłoby szans na ten kolor dachu, bo MPZP nie zezwala.

 

Zapomniałam dodać, że wczoraj wymieniono nam 3 palety ytonga interio. Okazało się, że na paletach są całe nieporozcinane bloki. Tak więc problem, czy bloczki będą się kruszyć, jest już za nami ;) Teraz mamy świeżutkie bloczki, z których lada moment zaczną powstawać działówki :)

Edytowane przez mother_nature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rynny też??

 

U nas ten czerwony wyszedł tak jakoś sam, bo rok przed budową wymienialiśmy dach na garażu - na czerwony właśnie, no i nie chciałam, żeby dom miał inny kolor, garaż inny, altana inny a kojec jeszcze inny.

Tak więc na domu i garażu jest czerwono (oczywiście jest to wiśnia jakaś tam) a altana i kojec są kryte gontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rynien, to jeszcze nie jest ustalona wersja ostateczna ;) Nie chcę mieć czerwonych rynien na tle białych ścian, bo wątpliwej urody to ozdoba. Najlepiej, żeby nie rzucały się w oczy.

 

Dokładnie tak samo myślę, też nie dobierałam do dachu ale aby nie rzucały się w oczy na elewacji jasnej , ja mam po prostu metalowe takie matowe aluminium ciekawostką jest to że aby zmatowić potrzeba niby jakiegoś płynu specjalnego itp a wystarczy ocet taki patent mojego dekarza...

 

Ja się śmieję że mam rynny w kolorze antaby w drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...