Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy białe to dobry pomysł jest....? Jak długo pozostaną białe?

A zastanawiałaś się już jakiego koloru będzie podbitka pod dachem? Też biała? Czy np. brązowa?

 

Podbitkę chciałabym białą. Z naciskiem na "chciałabym" ;)

 

kolejny smurf maruda :p

 

Oj niestety.

 

Dawaj, u nas jeszcze tyle do zrobienia, a on widzę wszystko porządnie i na baczność jak mój :D

Wikt, opierunek załatwiony :D

 

Kochana jesteś :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie i mojego:yes:. Dotychczas w ogóle go nie obchodziło co w tym domu będzie. On miał za zadanie go zbudować - ja urządzić. A nagle tak mu się odmieniło, że w sobotę straciliśmy ze dwie godziny na szukaniu termostatu do grzejnika bo żaden mu nie odpowiadał! O losie:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuj te rynny i podbitkę. Pewnie będzie ciężko:yes: Myślę, że ładnie to będzie wyglądało. Tylko ciekawe jak w praktyce się sprawdzą jasne rynny.

U mnie na ciemno wszystko. Rynny w kolorze dachu - zielone, podbitka i parapety ciemny brąz, okna i drzwi- dąb bagienny.

U Ciebie dla odmiany będzie na jasno wszystko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tu juz nie raz, ale czy ja się witałam to zabij mnie a nie pamiętam :(

 

Żeby było zgodnie z rytuałem, padam do nóżek i w czółko całuje.

 

Widzę ze rozmowy o facetach???

Wywieźć do lasu i uciec.

Oni przecież bez gps-a nie potrafią funkcjonować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, lojalnie ostrzegam: będzie znowu o facetach ale tym razem w samych superlatywach ;)

 

4 przystojnych menów dzisiaj zalewało. Nie "się" a koryta z szalunków :lol2:

 

IMG3 030m.jpg

 

IMG3 029m.jpg

 

IMG3 041m.jpg

 

IMG3 042m.jpg

 

1 sterował pompką, 2 wibratorem, a 3 i 4 popychali jeździdełka :D Później każdy robił, co było jeszcze do zrobienia, więc akcja przebiegła szybko i sprawnie.

Chłopaki, bardzo Wam dziękuję!! :hug:

 

Pojawiła się też po raz pierwszy reklama betoniarni. Współpraca bardzo dobrze się układała, więc mogę polecać. Umawianie terminów bez problemu, operatorzy pompy bardzo sympatyczni, z wyczuciem dozowali beton, nie pospieszali. Bardzo wyrozumiali i z poczuciem humoru :) Przyjeżdżali z poślizgiem, ale pełnia sezonu i odległość ich tłumaczą.

 

A oto skąd tytuł tego wątku "zetka w gałązkach":

IMG3 044m.jpg

W dodatku gałązki to ironiczna nazwa tej wsi, używana przez niektórych jej mieszkańców ;)

 

Pokazałabym Wam jeszcze warzywniak i kury, ale padam na twarz, więc to dopiero jutro.

Słodkich snów! Czy też o innym smaku, jak wolicie :)

Edytowane przez mother_nature
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pendrak, wrzuć proszę zdjęcie :yes: No i właśnie, jak to się stało, że Twój mąż to klepnął?

 

Mari widzisz, taka głupia jestem, zamiast korzystać, to ja zdjęcia robiłam ;)

Kury nie są moje, tylko babci.

IMG3 011m.jpg

 

Niektóre udają pingwina. Tu na zdjęciu młoda, tegoroczna. Tydzień temu zaczęła znosić jajka.

IMG3 012m.jpg

 

Są oswojone, można je sobie głaskać ;)

 

A to warzywniak, zubożony już o cebulę, ogórki, koper i fasolkę szparagową niskopienną. Coś jeszcze zostało i o ile nornice nie wtrynią albo inne tałatajstwo, to będziemy mieć pożytek.

IMG3 013m.jpg

 

Zaś na placu budowy kwitnie krwawnica:

IMG3 022m.jpg

Chwaścior, ale miło popatrzeć na jakiś kwiatek, zamiast na glinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...