Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dach zyskuje nowe szatki :)

IMG3 015m.jpg

 

W sobotę była okazja do przetestowania szczelności, około godz. 18 porządnie popadało. W domu suchutko! :D No, prawie, bo nie zdążyłam jeszcze całej zeszłotygodniowej wody wybrać, która zebrała się pod paletą z ytongiem w okolicach mojej przyszłej jadalni ;)

 

Mój brat i szwagier walczyli z dachówką, stopniowo układając paczki na łatach połaci północnej:

IMG3 019m.jpg

 

Nie mogło też zabraknąć na budowie ciotki_natura i wujka_natura :D :D Wujek orzekł, że by zrobił na naszym ogromnym strychu sypialnię, ojciec_natura zaczął fantazjować o rurach do zjazdu, z rur zjazdowych zrobiły się rury do tańca, no i pogadali :lol2:

 

Jutro przyjeżdżają ytongi interio i zostaną przeniesione w najbliższym czasie do środka. Tam będą grzecznie oczekiwały na swoją kolej, jak zakończą się prace z dachem.

IMG3 015m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogło też zabraknąć na budowie ciotki_natura i wujka_natura :D :D Wujek orzekł, że by zrobił na naszym ogromnym strychu sypialnię, ojciec_natura zaczął fantazjować o rurach do zjazdu, z rur zjazdowych zrobiły się rury do tańca, no i pogadali :lol2:

 

To chyba o nas :p No własnie chciałam Wam powiedzieć, ze byliśmy na niezapiowiedzianej wizytacji i sprawa się rypła... oni wcale nie pracują tak ciężko jak tu wypisują:no: Słabo opłacana siła robocza zapiernicza, a Ci się przechadzają po włościach:mad: Tak, tak, jest własnie tak, jak piszę! Ja po całym dniu na budowie wyglądam jak świnia po kopaniu trufli, a matka natura niczym Lejdi Rozenek w full mejkapie z uśmiechem na ustach.... :wtf: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj, TsunamiM dziękuję :)

Faktycznie, pogoda teraz w sam raz na prace na dachu, a już obawiałam się jesiennej słoty.

Ja wiem, czy czerwień odważna? ;) Chciałam bardziej czerwoną dachówkę, ale nie było mnie stać, więc wybrałam wiśniową. W zależności od oświetlenia kolor troszkę się zmienia. Ciekawa jestem efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba o nas :p No własnie chciałam Wam powiedzieć, ze byliśmy na niezapiowiedzianej wizytacji i sprawa się rypła... oni wcale nie pracują tak ciężko jak tu wypisują:no: Słabo opłacana siła robocza zapiernicza, a Ci się przechadzają po włościach:mad: Tak, tak, jest własnie tak, jak piszę! Ja po całym dniu na budowie wyglądam jak świnia po kopaniu trufli, a matka natura niczym Lejdi Rozenek w full mejkapie z uśmiechem na ustach.... :wtf: :rotfl:

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Asia, jak pragnę zakwitnąć - powaga?? masz mejkap na budowie??

 

Kasiu - to jest dopiero relacja :D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...