Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Catering?! tak tak też mam to za sobą. Co nasi chłopcy zrobiliby bez nas kobitek! Cały tydzień na konserwie turystycznej się nie da;)

Wiedziałam, że ten twój dach będzie świetnie wyglądał - dachówka śliczna jest. Dobry wybór. Życzę pogody, która pozwoli na spokojne zakończenie prac w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, dach prezentuje się wspaniale.

Jak domek ma już czapeczkę, to zima mu nie straszna. :)

Ja też swego czasu najlepiej spełniałam się w cateringu.

Taka już najczęściej nasza rola. ;)

Iwonko, jak zwykle masz rację :)

Na razie jeszcze brak szczytówek, więc musimy jakoś te miejsca zabezpieczyć i dopiero wtedy może zima przychodzić ;) Choć wolałabym, żeby wcale nie przychodziła, na święta może troszkę przyprószyć, tyle by było idealnie.

 

REWELACJA!

Asiu cudowny dach, teraz to już prawdziwy dom:D

Rozglądasz się już za oknami?

Ty wiesz , że ja do tej pory nie dostałam pv. od Ciebie:(

Za oknami się nie rozglądam, mam poleconego przedstawiciela i u niego zrobię zamówienie. Ciepłe, 3 szyby, biały pcv, szprosy - to moje podstawowe wymagania :)

Pw o oknach nie doszło?? Jak teraz szukam w wysłanych, to nie widzę tej wiadomości :eek:

Taki wzór szprosów jak w ogłoszeniu, mam w obecnym domu, a do nowego chcę takie:

gal_products_05.jpg

 

Catering?! tak tak też mam to za sobą. Co nasi chłopcy zrobiliby bez nas kobitek! Cały tydzień na konserwie turystycznej się nie da;)

Wiedziałam, że ten twój dach będzie świetnie wyglądał - dachówka śliczna jest. Dobry wybór. Życzę pogody, która pozwoli na spokojne zakończenie prac w tym sezonie.

Dziękuję Sylwio :) Pogoda się przyda, jeszcze trochę prac na dachu jest do wykonania.

 

Super!!! I dach i Strażnik.

Dzięki :D

 

piękny dach, taki nieoczywisty kolor :) Catering to bardzo odpowiedzialna fucha, niedożywiony i osłabiony człowiek może spaść z dachu ;)

100% racji! :D Że też byłam taka nieświadoma swojej roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu wymiatacie!

Zastanawiam się tylko skąd to słońce na zdjęciach skoro wszędzie psia jego mać lejeeeeeeee!!! :evil:

 

Budują się w innym wymiarze, jakiś świat równoległy albo co...

 

Bo kto to widział, żeby mieć taki piękny dach i jeszcze słońce! :D

 

A niech im świeci :)

Limit problemów wyczerpali przy papierologii,

 

Już się tłumaczę ;)

Otóż słońce świeciło tydzień temu w sobotę. Potem było już tylko gorzej a moi chłopcy i tak w tym deszczu zapierniczali jak chomik w kołowrotku :D

No i się okazało, ze brakło nam jakieś 100 dachówek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motherku dach wygląda rewelacyjnie :rolleyes: jest taki inny od wszystkich szarych i czarnych :p:P

co do dachówki u mnie też brakło i to dośc sporo :rotfl: nie wiem jak oni to liczą :p

U mnie w okolicy akurat w większości dachy brązowe i czerwonawe, ale masz rację że teraz w większości wybierane są szarości i czernie :)

 

Pięknie!

Nam też brakło dachówki - jakichś dwóch palet. :)

Pamiętam :)

 

A ja mam paletę za dużo kto chce ? :D

Ale stwierdziłem, że zostawię i dam na drewutnie którą planuje postawić za domem dzięki temu zleje się z domem.

Dobry plan :)

 

Zbyt pospiesznie policzone. Ja zostawiłem sobie pół palety dachówki oraz cztery gąsiory.

Może się kiedyś przydadzą - oby nie.

 

Asiu pięknie działasz, kibicuję i trzymam kciuki.

 

Pozdrawiam

Tomasz

No właśnie kilka razy było liczone, 2 razy w sklepie i raz przez nas ;) Na szczęście nasz model dachówki nie jest towarem deficytowym, okazało się, że nie trzeba czekać na zamówienie, możemy dokupić kiedy chcemy.

 

Nam też dachówka została, nie idzie chyba tak idealnie wyliczyć, co do sztuki.

Dach piękny Asieńko, pochwal Ojca Natruę :D Śliczy kolor - pierwsza moja myśl - to, że dom wygląda swojsko :)

Dziękuję, pochwalę :) Zresztą podgląda ten wątek, to pewnie sam przeczyta :D

A wiesz, że ja o Twoim domu też myślę, że jest "swojski"? :) Bardzo mi się podoba i z zewnątrz i we wnętrzach, mamy podobny gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...