Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mari, po budowie to ciągle się lata, nie tylko przelatuje ;) Taka kolej rzeczy ;)

 

Liliputku, frytki z piekarnika dobra sprawa, zwłaszcza że takie danie prawie samo się robi :D

 

Niechaj czarna maska jest ok, ale dla cery tłustej bądź zanieczyszczonej. Ściąga i wyciąga ze skóry zanieczyszczenia, martwy naskórek. Dobrze wcześniej otworzyć pory :)

 

Pesce, Aiso, dziękuję :D

 

 

Jutro przyjeżdża na budowę pan z firmy od tynków. Z TEJ firmy ;) Mile go podłechtałam, bo wspomniałam, że są chwaleni i polecani tutaj na forum :D

Nie mam jeszcze sygnału o oknach :)

 

Dziś świeci słońce a podobno jest to najbardziej depresyjny dzień w roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasko -Asiu - Matko Naturo ;)

czy ta maska to dysperbit ? :rotfl:

p.s. no właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam, w takim kolorze.

Swoją drogą nie uważacie, że warto założyć babską ekipę budowlaną? ja już nad tym myślałam, kiedy malowałam chałupę, a znajomi patrzyli z podziwem. Branie chyba by było i gażę niemałą byśmy wołały, co Wy na to? Przebranżawiamy się ?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasko -Asiu - Matko Naturo ;)

czy ta maska to dysperbit ? :rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl:

Genialne porównanie! :D

 

Swoją drogą nie uważacie, że warto założyć babską ekipę budowlaną? ja już nad tym myślałam, kiedy malowałam chałupę, a znajomi patrzyli z podziwem. Branie chyba by było i gażę niemałą byśmy wołały, co Wy na to? Przebranżawiamy się ?:rotfl:

Jestem za! :D Montujmy ekipę! ::lol2:

 

Pesce planujesz tynki na sierpień? :D To może Ci klepnę jutro termin? ;) Pan mówi, że z wylewkami nie ma problemu, umawiają w ciągu 2 tygodni, bo wylewki to jest 1-2 dni roboty, a tynki to już cały tydzień albo i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Jestem za! :D Montujmy ekipę! ::lol2:

 

To ja się zgłaszam na ochotnika jako specjalista od systemu drifix, umiem tez strop zbroić (umiejętność wiązania strzemion, jest powszechna także o niej nie wspominam), ułożyć ogrzewanie podłogowe i przeszłam wstępny kurs zabudowy k-g. Całkiem dobrze orientuję się także w rekuperacji :D

 

No i oczywiście mam niebywałe umiejętności autopromocji, moge robć za handlowca :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl:

Genialne porównanie! :D

 

 

Jestem za! :D Montujmy ekipę! ::lol2:

 

Pesce planujesz tynki na sierpień? :D To może Ci klepnę jutro termin? ;) Pan mówi, że z wylewkami nie ma problemu, umawiają w ciągu 2 tygodni, bo wylewki to jest 1-2 dni roboty, a tynki to już cały tydzień albo i więcej.

Matko, klepnij proszę. Wola Batorska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...