Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zetka w gałązkach, czyli o spełnianiu marzeń własnymi ręcami - budowa Z7 35


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wybaczcie, ale robię pięć rzeczy na raz i są tego skutki. Myślałam, że mowa o bramie garażowej. Tak sobie myślę i myślę co Wy o tym odśnieżaniu, czytam jeszcze raz, a Wy o bramie wjazdowej. UPS. Głupota nie boli na szczęście B-):oops: Edytowane przez mały biały domek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

 

Sama byłam ciekawa takiej bramy i ...

 

http://skomet.pl/

 

Moja brama jest normalna przesuwna już druga nie narzekam.

 

Idzie ocieplenie więc chyba będą okna niedługo trzymam kciuki.

 

Brama kosmiczna!!:)

 

Obyś miała rację z ociepleniem, też czekamy jak na szpilkach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejaro :D

Wszystkiego najlepszego! :D

 

Faktycznie brama kosmiczna, kojarzy mi się ze skrzydłami baśniowego stwora, jakiegoś Gryfa ;)

 

U nas dziś odwilż. Ale jutro już chłodniej. Bez sensu :(

No i ptasia grypa blisko. Rozkładają maty dezynfekujące, ale jak dla mnie, jest to bezsensowne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejaro :D

Wszystkiego najlepszego! :D

 

Faktycznie brama kosmiczna, kojarzy mi się ze skrzydłami baśniowego stwora, jakiegoś Gryfa ;)

 

U nas dziś odwilż. Ale jutro już chłodniej. Bez sensu :(

No i ptasia grypa blisko. Rozkładają maty dezynfekujące, ale jak dla mnie, jest to bezsensowne działanie.

 

Bo może to zasieki na jakieś nieloty... Dodo?

 

Trzymam kciuki za środę!

Jak są okna to już jest dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziś już okna u was będą "zazdraszczam" ;)

Ja dopiero jakoś w połowie lutego planuję, ale byli u mnie wczoraj panowie elektrycy aby podłączyć prąd :)

Przywieźli licznik wszystko pięknie otwierają skrzynię rozdzielczą i "ktoś" osprzęt elektryczny skrzyni wszystkie zabezpieczenia tylko tak to było od początku jak mam działkę więc zwyczajnie przy montażu ktoś sobie pobrał premię.

I do czasu uzupełnienie nic nie mogą zrobić niby jakieś 2 tygodnie trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, Aniu, dziękuję :)

 

Kamilu, nie zrozumiałam, co się z tą skrzynką stało? Ktoś ukradł jej zawartość? :o 2 tygodnie szybko zlecą, a potem już będziesz mógł się cieszyć własnym prądem :)

 

Natomiast ja wczoraj wybrałam drzwi :D

Wzór taki:

http://www.misiniec.pl/drzwi/drzwi_zewnetrzne_Misiniec_01.jpg

 

Jedno skrzydło będzie czerwone od zewnątrz i białe od wewnątrz, drugie obustronnie białe. W obu kuta krata.

Zależało mi na dużym doświetleniu, szczególnie w bocznym wejściu, które jest od zachodu i będzie dawało światło na cały korytarz.

Montaż oczywiście dopiero po tynkach i wylewkach, tak że nieprędko je oglądać będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prąd mi się nie spieszy byle był jak już okna będą.

Skrzynka rozdzielcza w granicy z której podłączają prąd do domu była okradziona z zabezpieczeń czyli bezpieczniki itp.

Ci co stawiali skrzynkę musieli je po prostu wykręcić.

 

Drzwi ekstra, ja swoje też dopiero po tynkach wstawiam oknoplast sam zaproponował, że na czas wykończenia da zastępcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...