Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji bardzo małej łazienki w bloku


mateusz196

Recommended Posts

Witam jestem nowy na tym forum więc chciałbym zasięgnąć porady bardziej doświadczonych osób.

Otóż po nowym roku planuje wykonać remont swojej łazienki, która prosi się o to. Zamierzam wyrzucić wannę, ponieważ zajmuje zbyt dużo miejsca a wydaje mi się że dzięki prysznicowi zaoszczędzę trochę powierzchni. Poniżej zamieszam plan łazienki z niezbędnymi wymiarami jak i informacjami o przyłączach oraz obecnym umeblowaniu. Proszę o pomoc w aranżacji tej łazienki, będę brał pod uwagę każda opinie. Istnieje możliwość zmiany rozmieszczenia poszczególnych urządzeń sanitarnych. Z góry dziękuje za Waszą pomoc. Pozdrawiam

lazienka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowała jakoś tak:

1.jpg

Prysznic we wnęce, na wprost wejścia kibelek. Po lewej stronie umywalka i pralka a piec schowany w wysokim meblu-słupku. Ewentualnie blat umywalki można pociągnąć do końca a na całej tylnej ścianie(nad kibelkiem) zrobić płytkie szafki wiszące i w jednej z nich ukryć piecyk.

Nie wiem na ile ten układ dałoby się zastosować u Ciebie. Rura z gazem wychodzi z podłogi w miejscu zaznaczonym na rzucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Musze przyznać, że są to wspaniałe pomysły ale nie wiem czy będzie możliwość zmiany ustawienia muszli klozetowej ponieważ odpływ jest dużo większej średnicy niż pozostałych urządzeń sanitarnych. Mogę się mylić więc prosiłbym o wypowiedź osoby, która miała już za sobą taki remont. Dodam, że to jest blok za czasów PRL-u (wielka płyta) co z pewnością utrudnia wprowadzanie zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...