Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ekstremalnie tani styropian ? Zima 2014?


fighter1983

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 315
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no i dałeś się złapać.....zapłaciłeś z góry? hmm....

Nie przyjedzie....zawsze się spóżnia 3 m-ce - ja zamówienia na swoje budowy robię na 4 miechy wcześniej, żeby dał radę się wyrobić...

:)

:v no to teraz zawijamy firme, kasuje profil na FM, lacznie z Płatnym Profilem, sprzedajemy plac, budynek, towar jeszcze nie wiem co z nim zrobimy, ludzi out, firmy wspolpracujace out i pedzimy przebalowac 3k pln :) i niech sie rustin martwi :)

BTW w tej sytuacji Piotrek jak sie dogadam z tym Twoim kuzynem to nie wiem czy mu przedplate na 60k zrobimy za kazde auto xps ktory mi teraz potrzebny :)

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:v no to teraz zawijamy firme, kasuje profil na FM, lacznie z Płatnym Profilem, sprzedajemy plac, budynek, towar jeszcze nie wiem co z nim zrobimy, ludzi out, firmy wspolpracujace out i pedzimy przebalowac 3k pln :) i niech sie rustin martwi :)

BTW w tej sytuacji Piotrek jak sie dogadam z tym Twoim kuzynem to nie wiem czy mu przedplate na 60k zrobimy za kazde auto xps ktory mi teraz potrzebny :)

 

No, 3 tys. już masz...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, 3 tys. już masz...

:)

nie mam :)

dostalem:

potwierdzenie zlecenia realizacji przelewu

a nie:

potwierdzenie przelewu

 

czyli jeszcze rustin moze wycofac ta dyspozycje w banku :) wiec nie mow hop... ale zeby nie miec w glowie zamowienia, bo mozna zapomniec - w piatek juz puscilem zamowienie do TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te złośliwości ? :p

Ale jakie zlosliwosci?

Przeciez my sobie tylko żartujemy, a ze tam ziarno prawdy jest zawsze to szczegol.

 

Swoja droga ja Cie rozumiem w jakis tam sposob, ale c'mon ... bez przesady...

poza tym zawsze mozesz u mnie np skorzystac z opcji zakupu przez sklep na stronie i skorzystac z ubezpieczenia PayU (kazda transakcja do 10k pln) oplacona przez PayU jest objeta ich programem ochrony kupujacych.

Jak masz wiekszy zakup: robisz kilka transakcji do 10k pln kazda i jak ja nie dostarcze bo jestem oszustem - to PayU S.A. zwroci za mnie kase :)

 

Tyle ze operator pobiera ode mnie 2,9% prowizji... a ja za to przy styropianie nei zamierzam placic ... bo tam nie ma marzy na tym zupelnie... i te 2,9% to juz jest strata a nie minimalny zysk wiec sklep obciaza kupujacego korzystajacego z tej formy platnosci w stosunku 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie : Szanowni Forumowicze

w mojej stopce jest link do opinii o fighter1983 - poprosze o wpisanie tych ktorzy sa juz "po transakcji" czy to po elewacji , czy chociazby dostawie styropianu z tego watku :) "

Opinie o fighter1983 Poznaj opinie Forumowiczów

moze na przyszlosc sie przyda

rustin Ciebie w szczegolnosci prosze o komentarz po dostawie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na stronie astrobud'u cena brutto podskoczyła +5,38zł

nie mam nadal cennikow termoorganiki, czyli w zasadzie obowiazuje stary cennik, a moja strona dziala tak, ze 6 lutego miala zmienic sie cena, to sklep 6 lutego ceny podniosl. Pomimo tego ze obowiazuja stare, ale nie moge jej obnizyc, bo jezeli dostane cennik na maila - a ceny w sklepie beda nizsze niz te w cenniku - bede miec problem.

poki co ew. pytac prosze mailowo lub telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nadal cennikow termoorganiki, czyli w zasadzie obowiazuje stary cennik, a moja strona dziala tak, ze 6 lutego miala zmienic sie cena, to sklep 6 lutego ceny podniosl. Pomimo tego ze obowiazuja stare, ale nie moge jej obnizyc, bo jezeli dostane cennik na maila - a ceny w sklepie beda nizsze niz te w cenniku - bede miec problem.

poki co ew. pytac prosze mailowo lub telefonicznie.

mam nowe ceny...

no i mi teraz glupio.. zwlaszcza ze sam na swoje podpisane realizacje kupilem styropian.

Postaram sie aby to co jeszcze nie wyjechalo bylo taniej dla tych, ktorzy zamowienia maja niezrealizowane a zlozone, nie wiem czy to mi sie uda.

Nowe ceny dostalem nizsze, ale dla mojego rejonu. moj rejon to teren dzialania przypisanego dla mnie dyr. regionu - Luisa.

http://pliki.astrobud.pl/grafika/rejonTO.jpg

dzisiaj zaktualizuje ceny na mojej stronie i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ceny dla reszty Polski:D Poproszę do Kuj.-Pom.:D

dla reszty Polski poprosze specyfikacje:

rodzaj, ilosc, grubosc

i kod pocztowy z danymi do dostawy

i to na maila

----

2 opcja prosze sobie "wyklikac" na mojej stronie co potrzebne, nie zwracajac uwagi na ceny i w uwagach zamowienia wpisac dane do dostawy, a w samym sklepie zaznaczyc "odbior wlasny" - to mi bardzo ulatwia zycie, bo wsyztsko ze sklepu integruje sie z moim programem sprzedazowo magazynowym - wiec sobie tylko poprawiam sposob dostawy i ceny dla danego wojewodztwa i moge to przeslac w formie pliku z WF-maga w pdf (oferta, proforma, specyfikacja realizacji, faktura itd)

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zatem wyglądają te ceny?

dzisiaj walka z TO byla o ceny dla zamowien zlozonych przed nowym cennikiem a realizowanych po, do tego biezace sprawy,

Nie moge jeszcze wstawic cen na strone, moge podac ewentualnie na szybko, dla mojego rejonu:

0,031 Fasada 151 netto/m3

0,032 Fasada 141 netto/m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj walka z TO byla o ceny dla zamowien zlozonych przed nowym cennikiem a realizowanych po, do tego biezace sprawy,

Nie moge jeszcze wstawic cen na strone, moge podac ewentualnie na szybko, dla mojego rejonu:

0,031 Fasada 151 netto/m3

0,032 Fasada 141 netto/m3

 

Czy wiadomo coś już o cenach dla innych regionów ? Kiedy zmienią się ceny na stronie internetowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...