Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ekstremalnie tani styropian ? Zima 2014?


fighter1983

Recommended Posts

bez frezu..no kidding.. za frez 5 lub 6 zl netto/m3

 

Knauf Therm EXPERT Fasada/Dach/Podłoga EPS 70 Xtherm 031 - 164 do 150km od Adamowic lub 166 powyzej 150km od Adamowic (do 250km)

Mam. Mam top 3 jakosciowo Knauf Asutrotherm, Organika i jeden... dobry bo tani :)

 

A jak mam z Adamowic 280km, to przywiozą?

A ten TOP3 to kolejność losowa?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak mam z Adamowic 280km, to przywiozą?

A ten TOP3 to kolejność losowa?:D

teoretycznie podnosza cene jezeli jest dalej niz 250km od zakladu produkcyjnego (Adamowice) (Wroclaw - nie ma tan grafitow) ale... to tez zalezy :p do cormac np (Gdansk) pojechalo bez doplat. to takie "plynne" jest :)

Termoorganika ze wzdledu na duza ilosc zakladow produkcyjnych jest po prostu mega wygodna logistycznie.

co do jakosci: parametry baaardzo zblizone, to czy plyta jest krzywa czy prosta nie zalezy od nikogo :) jak masz pecha i ma przyjechac "banan" to przyjedzie. W zasadzie najmniej "bananów" bylo w Knaufie w tym sezonie.

Austrotherm ma z kolei najbardziej wysrubowana norme plaskosci - ta wlasnie norma odpowiada za to czy plyta jest bananem czy nie,z tego co pamietam: w knaufie i organice +-10mm w austro: +-5mm

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o tym Knaufie podłogowym, nawet wszystkie płyty w każdej paczce sygnowane-kupowałam 35 m3 o grubości 5 cm i 10cm.

W październiku 2013r płaciłam 185 zł/brutto m3.

http://www.knauf-industries.pl/products,product,186,knauf-therm-tech-dachpodloga--37.html

no ten teraz jest po ok 171 brutto/m3 (139 netto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/3GytdzV.jpg

 

http://i.imgur.com/3lByZL0.jpg

 

http://i.imgur.com/a3isGTV.jpg

 

http://i.imgur.com/97w7fiB.jpg

 

 

 

 

Styropian dojechał na pierwszy rzut oka wygląda dobrze jest równy. Na opakowaniu jest też tabela z wagą. Postaram się zważyć paczkę w weekend.

Edytowane przez kwasniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian dojechał na pierwszy rzut oka wygląda dobrze jest równy. Na opakowaniu jest też tabela z wagą. Postaram się zważyć paczkę w weekend.

no wyglada ladnie :) a czy jest prosty to sie okaze na scianie. Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada ladnie :) a czy jest prosty to sie okaze na scianie. Oby...

Jest czasami takie same trzy partie różniące się parametrami, wyglądają identycznie a trzeba się dokładnie przyjrzeć na parametry.

Może u Ciebie jest taka cena tego 80, lambda 0,037-nigdzie tak niskiej nie było nawet przed podwyżką.

 

Ja rozcięłabym tę folię aby go nie wygięło! Chyba nic teraz nie będziesz robił i niech te chemikalia wywietrzeją.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czasami takie same trzy partie różniące się parametrami, wyglądają identycznie a trzeba się dokładnie przyjrzeć na parametry.

Może u Ciebie jest taka cena tego 80, lambda 0,037-nigdzie tak niskiej nie było nawet przed podwyżką.

 

Ja rozcięłabym tę folię aby go nie wygięło! Chyba nic teraz nie będziesz robił i niech te chemikalia wywietrzeją.:yes:

ale przed jaka podwyzka? poki co od pazdziernika 2014 do stycznia 2015 cena styropianu idzie w dol... Aktualne ceny do 6 lutego(musi wyjechac z fabryki do 6 lutego)

A to co jest w srodku - to juz gwarantuje Termoorganika.

Ja co najwyzej moge skladac reklamacje w imieniu klienta. Poki co jeszcze styropianu nie produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje ceny netto które ja mam w mazowieckim:

 

Termoorganika podłoga Silver 037 135 zł / m3

Termoorganika fasada Gold 038 124 zł / m3

Ursa DF 32 gr. 15 cm 16,65 zł / m2

 

Jak widać ceny idą w dół chociaż wełna w lutym ma być droższa o ok 4-8%.

 

W Grodzisku Mazowieckim ??

Na którym składzie te ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w takiej warszawskiej hurtowni. Wszystko od nich biorę i przywożą mi do Grodziska. Na pewno nie w autopolu :- bo to zdziercy. Jak chcesz możemy zamówić większa ilość za jednym razem ;- bo ja zamawiam na początku lutego

 

Dajcie znać na priv co konkretnie chcecie zamawiać, może się dołączę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł dziś styropian 031 z Austrotherm fasadowy i podłogowy. Płyty równiutkie, waga powyżej deklarowanej :) Jestem zadowolony z wyboru. Dzięki fighter za szybka dostawę.

Dziekuje za udana transakcje :) Pamietam jeszcze welny mam wycenic? 0,034 tam bylo? znajde i odezwe sie we wtorek (w pon mnie niestety nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...