Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją Gorzów Wlkp.


Recommended Posts

Witam serdecznie, w załączniku wycena na wykonanie instalacji.

 

Doradźcie proszę co z tego zestawienia wziąć pod uwagę, czy do czegoś warto dopłacić ? Chodzi o opcje dodatkowe pod wyceną.

 

Wentylacja będzie bez GWC dom SSZ na etapie montażu instalacji, parterowy 100m2 + garaż w bryle.

 

Jeżeli nie te zestawienie to co polecacie ? Co sadzicie o podanych kwotach są ok ?

 

Jeżeli ktoś zna sprawdzone warte polecenia firmy z Gorzowa Wlkp. poproszę o namiary.

wycena wentylacja.jpg

Edytowane przez Paweł-Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wycena porównując z TB jest wysoka, ponieważ w przeciwieństwie do TB niektórzy nie stosują kanałów wywiewnych AROT (lub chińskich), a kanałów podłączeniowych typu flex za 80 zł/10metrów.

Napisz do kilku firm - będziecie mieli wtedy orientacje.

 

Stosuję kanały ze srebrem w środku atest kanały.jpg a główne też antybakteryjne z folią D2P WP_20141118_11_11_42_Pro.jpg

Dlaczego więc Pan raczy mijać się z prawdą nie bez udziału świadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę doradźcie konstruktywnie bez obrzucania się złośliwościami co byście doradzali do domu jak mój.

Tak żeby było może nie najtaniej ale sensownie w stosunku cena-jakość.

 

Przepraszam, ale jak przedstawiam atesty gdzie jest srebro i zdjęcia, gdzie srebro widać a gość mi wmawia, że oszukuję, że jest czarny środek, że chińskie?

Tak nie można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu, to proszę się podzielić wiedzą i opisać jaką centralę na jakich kanałach można umieścić w domku jak mój.

 

Na poddaszu jest strych 60m2 i być może kiedyś co się tam zagospodaruje, jakąś męską jaskinię czy siłownię^^ więc centrala chyba dobrze że trochę na zapas ? Poza tym co z dużymi imprezami rodzinnymi kiedy w domu jest np. ok. 20 osób ? Centrala powinna mieć chyba jakieś rezerwy żeby nie była żyłowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w załączniku wycena na wykonanie instalacji.

 

Doradźcie proszę co z tego zestawienia wziąć pod uwagę, czy do czegoś warto dopłacić ? Chodzi o opcje dodatkowe pod wyceną.

 

Wentylacja będzie bez GWC dom SSZ na etapie montażu instalacji, parterowy 100m2 + garaż w bryle.

 

Jeżeli nie te zestawienie to co polecacie ? Co sadzicie o podanych kwotach są ok ?

 

Jeżeli ktoś zna sprawdzone warte polecenia firmy z Gorzowa Wlkp. poproszę o namiary.

 

witam ja wybrałem airPaca moim zdaniem fajna cena w stosunku do jakości . fajna automatyka z ciekawymi funkcjami . ja zdecydowałem się na nich

 

maja badania na dopłaty NFOś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w załączniku wycena na wykonanie instalacji.

 

Doradźcie proszę co z tego zestawienia wziąć pod uwagę, czy do czegoś warto dopłacić ? Chodzi o opcje dodatkowe pod wyceną.

 

Wentylacja będzie bez GWC dom SSZ na etapie montażu instalacji, parterowy 100m2 + garaż w bryle.

 

Jeżeli nie te zestawienie to co polecacie ? Co sadzicie o podanych kwotach są ok ?

 

Jeżeli ktoś zna sprawdzone warte polecenia firmy z Gorzowa Wlkp. poproszę o namiary.

 

pogadaj z nimi jest ich paru

http://thesslagreen.com/sprzedaz.html#partnerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kondziu, skontaktowałem się z nimi wcześniej. Czekam na wizytę i wycenę po oględzinach domu, mam nadzieję że ceny będą przyzwoite.

 

Widzę że też jesteś z Gorzowa, jaka wentylacja będzie w twoim domku ? Masz już tynki ? Pytam bo kładę właśnie instalacje i zastanawiam się jakie stawki są u nas, najtaniej z materiałem gipsowe znalazłem za 20zł m2 a Ty :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ja już mieszkam od dwóch miesięcy :) odpowiem Ci od razu na następne pytanie jest super :)

u nas jest wentylacja grawitacyjna, łazienka i kotłownia z kominów wentylacyjnych, łazienka na dole, składzik przy kuchni pod dachówki wentylacyjne. ładnie się to wszystko spisuje nie nawiewa przez wentylację, wilgoci nie ma więc ładnie wyciąga. Jeśli chodzi o tynki mi robił znajomy mojego brata, DAREX Dariusz Barylski brał 20 zł za metr zrobił super, równo wszystko powychodziło. jeżeli szukacie hydraulika mogę dać namiar na brata też robi super. A gdzie się budujecie jeśli można zapytać? Wy uwiliśmy gniazdko w Lipkach Wilekich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu oglądałem twoją galerię w profilu i widziałem na ostatnim zdjęciu dom jeszcze nieskończony więc myślałem że jesteś w trakcie budowy, nie spojrzałem na daty. Stawiamy domek w Gorzowie, udało mi się upolować ładną działkę ponad 8 arów, córka do szkoły ma 100 metrów, koniec dowożenia:) Nie sądziłem że jeszcze się taką działkę uda w GW kupić. Hydraulika mam znajomego dobrego tzw. rodzinnego, sprawdzonego, całej rodzinie świadczy usługi od lat.

 

Moi drodzy jeszcze jedno pytanie, czy znacie centrale z wymiennikiem spiralnym-przeciwprądowym z wentylatorami stało prądowymi lub jeszcze lepiej elektrycznie komutowanymi poza nikolem w rozsądnej cenie ? I czy takie rozwiązanie jest rzeczywiście najlepsze ? Wyczytałem że te spiralne przeciwprądowe nie potrzebują żadnych grzałek nawet w największe mrozy ?

 

Jakie centrale sami macie i z czystym sumieniem byście polecili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...