Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

urządzenie mieszkanie + wycena kuchni


makaronek

Recommended Posts

Witam serdecznie !

 

Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego mieszkania - jednak nie jestem pewien czy starczy mi środków na jego wykończenie (wszystkie elementy wykończenia + ROBOCIZNA! - mieszkanie bedzie odebrane w stanie deweloperskim)

Mieszkanie 42,7 m2 składało by się i tu 2 propozycje (do wyboru):

 

1 propozycja

1) garderoba 4.37 (bez dostępu do okna)

2) przedpokój 5,57 (bez dostępu do okna)

3) łazienka 4,90 (bez dostępu do okna)

4) aneks kuchenny (11,08) + pokój (16.82) [łączone] - do okna + wejście na balon

 

2 propozycja

1) łazienka 4,32 (bez dostępu do okna)

2) przedpokój 5,57 (bez dostępu do okna)

3) 1 pokój 11,08 - dostęp do okna

2) 2 pokój 16,82 + aneks 4.90 - z możliwością wydzielenia kuchni na całkiem osobne pomieszczenie z tym ze wtedy będzie odcięte całkowicie od światła. Nawet jeśli nie docinalibyśmy jako osobne pomieszczenie tejże kuchni, to będzie ona najdalej oddalonym miejscem od okna w mieszkaniu (nie wiem czy na forum mogę wrzucać linki, to bym wrzucił plany)

 

 

i drugie pytanie - ile taka kuchnia może kosztować (mniej więcej)

http://www.szafex.com/images/phocagallery/kuchenne/thumbs/phoca_thumb_l_meble_kuchenn_b11.jpg

 

Nie chodzi mi o nie wiadomo jakie wykończenie, chciałbym przytulnie urządzić mieszkanie - i mieć fajną kuchnie :)

 

pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...