Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomóżmy Nikoli!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ojej, ja bym też bardzo chciała, ale moje konto odmawia posłuszeństwa...

Czy ktoś wie co to jest "TCE0457 JEDNOSTKA NIE ISTNIEJE" taki komunikat wyświetla mi m-bank. I to kurcze w momencie jak klikam wyślij...

pomocy! (dodam, że już robiłam różne przelewy z tego konta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej póżno niz wcale ...

ja tez wysle i moze pokonam niechec i wykonam swoj pierwszy przelew przez internet...

sa takie dni kiedy zastanawiam sie czy to sprawiedliwe ze ja buduje dom ,moje dzieci maja wszystko a gdzies ,ktos....ech...co tu gadac....

trudno zrozumiec ten swiat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: No... to ja tez sie dorzucam zaraz po przyjezdzie (w piatek)

Dziwny jest ten swiat, Swiat ludzkich spraw, gdzie wciaz miesci sie tyle zla... LECZ LUDZI DOBREJ WOLI JETS WIECEJ, I MOCNO WIERZE W TO,

ZE TEN SWIAT NIE ZGINIE NIGDY DZIEKI NIM, NIE ! NIE!

 

Czuje sie teraz jakby ta piosenka Czeslawa Niemena byla tez o mnie..

pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku!!! :o

Przelew poszedł... i przyszedł. Dlaczego???? Wszystko się zgadzało, no i Stowarzyszenie odesłało mi całą kwotę... rozumiem, że już uzbierano wszystko...?

Czy komuś też się tak stało?

O co chodzi???

 

Ja też miałem ten głupi komunikat, spróbuję teraz bez cyfr kontrolnych może dojdzie? Tylko, że teraz te cyfry kontrolne są wymagane! mTransferem się tutaj zapłacić raczej nie da, więc nie wiem, jak mi nie pódzie to zadzwonię do mBanku i się popytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy, Redakcjo, o mniejszą bezwładność w relacjonowaniu na bieżąco status quo czyli stanu konta - czy rzeczywiście jest ono już pełne?

 

Na finiszu komentator zawsze musi przyspieszyć - a tu szczególnie, bo inaczej obserwatorzy nie czują się zmobilizowani do włączenia się w akcję i sprawa sie rypnie...

 

Pozdrawiam !

 

Andrzej (Trach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...