Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drewniany blat do kuchni i łazienki


Gagata

Recommended Posts

Jeszcze chwila a będę musiała ostatecznie zdecydować jakie blaty i z czego. I do kuchni i do łazienki. Myślę o drewnianych. Do łazienki również, ale tu nie jestem pewna, choć mnie kusi.....

Mam pytanie - gdzie takich blatów szukać? To musi być odpowiednie drewno - czy więc u stolarza czy też w jakichs specjalistycznych miejscach... Bo chodzi też o wycięcie odpowiedniego kształtu.

Możecie coś poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..jeśli rzadko korzystasz z łazienki" - dobre, dobre :D !

Ale się nie obraziłam :wink:

 

No tak, takie opinie panują wśród pewnej (przyznam - dużej) grupy osób, bo trochę rozglądałam się w temacie. Ale - jest też druga grupa, która twierdzi, że ma drewno w łazience, wiele lat i nic się nie dzieje (nawet nasze polskie). Chmmmmm....

Na marmur mnie nie stać, coś wymyślę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drewniane blaty do łazienki, drewno merbau, można kupić w sklepach DLH w całej Polsce- koszt dwóch blatów do bardzo dużych umywalek / w zasadzie to są takie stoliczki z półką/- drewno 300 zł, stolarz 400zł.

Jedno takie cudo z Koła z jakiejś imitacji drewna kosztuje ok 1000.

Moim zdaniem drewno egoztyczne do łazienki to jest to- wygląda fajnie i ociepla wnętrze- wannę też będę tym miała obudowana- koszt z robocizną 1000 zł- tyle samo nam facet za płytko chciał policzyć.

Pozdrawiam

Iskra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy drewno w postaci desek-15 cm, szer. 47mm, długość 3,5 m.

Stolarz przyjechał i na miejscu sobie to przyciął, żeby wziąć do samochodu.

My mieliśmy własnego stolarza, ale często przy sklepach są tzw. miejscowi- i takiego bierzemy do obudowy wanny, bo się na tym zna.

Iskra

Ja lubię takie drewno bo naprawdę dodaje dużo uroku w łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam polskie drewno w łazience i bardzo mi się podoba. Jednak zaufałem stolarzowi odnośnie drewna i po kilku miesiącach zaczyna mi pracować, pomimo że było przeze mnie starannie zaimpregnowane a łazienka ma dobrą mechaniczną wentylację...

Dlatego radzę uważać przy wyborze materiału...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...