Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja kuchni z salonem


koleska

Recommended Posts

Witam:)

 

Wielokrotnie przeglądałem to forum w poszukiwaniu pomysłów, a teraz postanowiłem się zarejstrować i poprosić o radę.

Kupiłem mieszkanie 64m2 i robię w nim generalny remont (system W-70). Mianowicie próbuję umieścić kuchnię w salonie aby uzyskać czwarty pokój kosztem oddzielnej kuchni. Wszystkie szczegóły są na załączonych rysunkach. Przy najmniejszym pokoju (byłej kuchni) widać na planie pion wentylacyjny oraz zabudowę rurek, które zostałyby u mnie wyłączone z użycia. Natomiast za WC znajduje się szyb gdzie jest podłączenie łazienki i wc do wszystkich pionów. Chciałbym podłączyć tam również kuchnię w nowym miejscu. Szczególnie zleżało by mi na sensownych zagospodarowaniu powstałej na skutek usunięcia kabiny sanitarnej wnęki (tam gdzie na rysunkach wrzuciłem lodówkę). I tu jest właśnie moja prośba o pomoc jak to wszystko sensownie zorganizować.

Zależy mi aby weszła zmywarka 45cm, zlew jednokomorowy z ociekaczem. Zabudowa chyba najlepiej w kształcie L. W części dziennej normalny stół na 4 osoby (z możliwością przestawienia i rozłożenia jak przyjdzie więcej gości), sofa/kanapa (ten stół mógłby być w razie czego do niej dostawiany). Wszystko jest na razie w celu sprawdzenia koncepcji czy da się to fajnie zorganizować. Obecnie nie ma ścian i jest pole manewru. Zamieszczam dwie wersje ścian jak bym to widział. Niestety mam problem jak ułożyć meble i sprzęty w części kuchennej. Zabudowa szafek możliwa nawet pod sam sufit. Modelami 3D proszę się na razie nie przejmować, meble i tak będą robione za zamówienie, chociaż sugestie kolorystyczne będą mile widziane. Interesuje mnie rozmieszczenie i wymiary poszczególnych elementów.

plan_v01a.jpg

plan_v01b.jpg

plan_v01b_3d.jpg

Edytowane przez koleska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...