Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperator ThesslaGreen AirPack 400V wymiana doświadczeń i porady


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś z Was miał podobny problem z Airpackiem jak ja? A mianowicie po zamieszkaniu pod koniec grudnia temperatury nawiewu spadały mi czasem do 8 stopni przy temp wywiewu 22 stopnie, a czasem nawiew był 30 stopni. Do tego wywalało mi cały czas korki. Po sprawdzeniu instalacji przez instalatora okazało się, że winna leży po stronie centrali. Serwis przyjechał w ciągu tygodnia, i okazało się, że centrala ma wadę i czujniki od grzałki zostały na odwrót założone i grzałka chodziła cały czas na 100% po czym się wyłączała i waliły korki. Serwisant naprawił to, ale nie wymienił już stopionej przegrody między filtrami przez co jest nie szczelna. Po otrzymaniu rachunku za prąd okazało się, że grzałka nabiła 350 zł więcej a gazu spaliłem o 30% więcej.

Firma Thessla po zgłoszeniu tego problemu 3 krotnie, nie odpowiedziała ani razu na pismo. Trochę to słabe, wychwala się centralę za super skuteczność a obsługa klienta tym razem zawiodła. I przez taką pierdołę psują sobie renomę. Ode mnie ogromny minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reklamacja została załatwiona w szybkim tempie.... okazało się, że mam naklejoną złą tabliczkę znamionową na centralę.

Na podstawie tego numeru z tabliczkę generowany jest kod serwisowy. Thesla po tym jak podałem numer seryjny z AIR++ podała mi inny kod serwisowy, dzięki któremu moge wejść w ustawienia serwisowe.

 

Doradzi ktoś (może być pv) co musze jeszcze zrobić z reku poza kalibracją?

Przy kalibracji mam coś podawać? Co?

 

Dzikei

Edytowane przez uciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Dostałam właśnie ofertę na:

 

Montaż systemu rekuperacji z Centralą 400V ThesslaGreen - 16,500zł.

 

Ma to działać w małym, parterowym domku - ok 100m2.

 

Czy cena jest ok i czy sprzęt również będzie pasował do mojego domku? Chodzi mi o moc itd. :)

 

U mnie z Kineticem całość ok 6300 zł w pe flex - robocizna własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie się wyjaśniło....mam naklejoną złą tabliczkę znamionową stąd kod nie pasował, a CF nie działał bo ktoś zapomniał wtyczki podpiąć... ale serwis bardzo szybko wszystko rozwiązał wiec jest ok :-)

 

Chyba skladali ci ten reku w poniedzialek po ostrej weekendowej libacji/integrecji :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...