Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

nie chce w malej prysznica, bo nie chce tez tych wszystkich akcesoriow kapielowych: szampony, mydla, wielkie reczniki. Wole miec jedna toalete taka "reprezentacyjna".

Mam tylko watpliwosci, bo... (az boje sie powiedziec ;) ), nie chce miec wanny w ogole :)

Za to planuje jakis duzy, bajerancki prysznic, wymurowany, z drzwiami (!) szklanymi.

 

To nasze chlopaki pewno by sie dogadaly! :) Mam jeszcze prawie piecioletnia corke. Czyli uklad podobny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

emango - to jak sobie poradzisz jak wszyscy będziecie się wybierać do pracy/szkoły naraz?

 

może zastanów się - możesz ten prysznic w małej mieć awaryjnie, widzę u mojej mamy w domu że dwa prysznice muszą być

 

ja zastanawiam się czyby tak jak MALINKA nie zrezygnować z prysznica w dużej, zostawiając tylko wannę

 

a prysznic w małej - na szczęście ze zdjęć Rolanda wynika że 90-tka się zmieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, no moze rzeczywiscie jeszcze nie mam wyobrazni :), bo teraz tylko corka chodzi do przedszkola, maz do pracy, a ja wychodze dwa - trzy razy w tygodniu i to pozniej niz wszyscy...

Ale jak przypominam sobie dom rodzicow, w ktorym tez byly dwie lazienki, to w "malej" (choc ona rzeczywiscie byla mala, wiec nie potrzebny ten cudzyslow) nikt sie nie kapal, wszyscy w duzej. I jakos sobie radzilismy i nie przezylam traumy :) nie mam zlych wspomnien z tego okresu. Moze dlatego tak sobie wymyslilam :roll: No nie wiem, jeszcze jest chwilka na podjecie decyzji. Na pewno przed podpisaniem zmian, wszysko przemysle jeszcze dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy w małej prysznic, w dużej wannę.

Muszę się dorwać do jakiejś cyfrówki i zdjęcia porobić, to wystawię odsłonę III.

A co do śniegów. Sypie niemiłosiernie. Dzisiaj 2 godziny do roboty jechałem :( Jak tyle samo zabierze powrót, to się załamię.

Hmmm ... A mieszkałem 1,5 km od roboty ... hmmm ale w 50 m2 bez kominka, pięknych ośnieżonych drzewek na działce itepe itede :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emango - weź łańcuchy na koła, zatankuj cały bak paliwa, zrób sobie termos kawy/herbaty*), weź czekoladę (kaloryczna), kurczaka, jajka i inne takie, łopatę do odśnieżania, worek soli, wysokie buty i ciepłą czapkę i w drogę :) :) :)

W mieście korki jak cholera, ale da się przejechać. Najgorsze są trasy dojazdowe.

 

Pozdrawiam i spokojnej jazdy życzę :)

 

JB

 

 

 

*) niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie zasypało Was??? U nas spokój, cisza nic nie sypie. :D :D :D

 

Co do dużej łazienki: po prawej stronie zaraz od wejścia wisi kibelek zaraz dalej stoi wanna która jest asymetryczna i sięga aż pod okno - wanna jest duża i już się w niej kąpałam :D :D :D Z drugiej strony jest na całej szerokości ściany blat z umywalką i zaraz przy drzwiach jest zabudowana szafka do samego sufitu. Nie mam tam już miejsca na prysznic. Trzeba się zasatnowić nad tym czy robić dwa prysznice w domu bo koszta tego są ogromne. Lepiej kupić jeden ale lepszy jakościowo niż dwa tandetne, które rozpadną się po roku.

 

W małej łazience będę miała po prawej od wejścia - pod okienkiem - kibelek wiszący, dalej w narożniku kabina 90. Na wprost od wejścia będzie umywalka wisząca bez szafki tylko z lustrem. Natomiast po lewej stronie na ścianie tej od salonu planuję zabudowę tzn. taką szafę tylko że nie drewnianą a z takich mleczych szyb, przez które nic nie widać. Szafa ta będzie na całą ścianą aż do sufitu i bedzie tam miejsce na ręczniki, chemię, proszki ale także na mopy, wiadra i szmatki. Można też w tej szafie4 zamknąć np pralkę i tylko jak się pierze rozsunąć drzwi szafi i już. A po praniu zamykamy i porządek. U mnie pralkę planuję w pomieszczeniu gosp. więc nie ma tego problemu.

 

I to tyle co do moich planów z łazienkami. A tak poza tym zamówiłam kuchnię :D , duża łazienka już prawie ukończona choć dzisiaj kazałm wyrwać wszystki listwy bo kolor mi nie odpowiedał. Wiem że to może głupie ale mąż kazał mi sie przespać i przemyśleć ale przespałam się trzy noce i każdego dnia wchodziłam i raziły mnie one strasznie. Więc stwierdziłam że nie mogą zostać. Lepiej je wymienić teraz niż całe życie się wkurzać.

 

Pozdrawiam

 

Ps. dajcie znać czy żyjecie czy może ekipy odkopujace do was przysłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Przestronnych.

 

Malinka, melduję, że żyję :) A pług możesz podesłać, tylk taki mały, który przed wózkiem by jechał :)

 

Czekamy na pozwolenie, poza tym musimy umowę z ekipą budowlaną podpisać, chcemy w tym tygodniu materiały kupić na ściany. I tak powoli do przodu.

Ja chcę już wiosny.... :)

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab - jesteś wielka

 

BK

no tak, tylko nie mam jeszcze projektu - bo i działki jeszcze nie mam, więc jeszcze się wstrzymuję, choć na dziś przestronny = No1

a że śwagierka się zaoferowała to niech policzy i poda cenę na te okna - zawsze będę trochę mądrzejszy

 

a tak na marginesie - mośe podeślecie mi jakieś scany z projektu (o rany, to legalne :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzykant podeślij na priva jakiś faks to ci wyślę z pracy w czwartek, jak dasz adres pocztowy konwencjonalny (tzn taki dla listonosza :) )to może nawet jak znajdę jakieś stare kopie zestawienia wszystkich materiałów - chociaż nie bardzo się przydały :)

 

Okna mogą kosztować 12 tys ale mogą też i 40 albo 50 tys :o

a może i więcej ...

 

co do scanów - ciiiicho ......to nielegalne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka, melduję, że żyję :) A pług możesz podesłać, tylk taki mały, który przed wózkiem by jechał :)

 

Może być taki?? :wink:

 

http://www.kielce.gddkia.gov.pl/images/user/8/85204ad826ddbe6d001c1bfbbd755559.jpg

 

U nas puszcza zima dzisiaj zrobiło sie niezłe błotko na budowie.

Muzykant - moje okna wraz z drzwiami zewnętrznymi kosztowały 17.000 - drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emango, ja nic nie chcę mówić, ale chyba uzależniłaś się od forum. Bo wróciliście o 21.00, a o 21.38 Twój post :wink:

 

Malinka, dzięki za pług, teraz to przydałyby się kalosze na to błotko :)

 

Dostałam rano wycene za rolety - kosmiczną - 16.000 netto :o :o Chyba ze stali pancernej :wink: Dałam do wyceny dla orientacji, juz jestem zorientowana maksymalnie :)

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...