Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

BK u mnie też był problem z szafką ale kazałm ją zrobic pod wymiar i jest. Dzisiaj po południu ją zmierze i podam ci dokładnie jakie ma wymiary. Też mi mówili że się nie zmieści ale uparłam się i jest.

 

Chciałam poinformować że skończyłam budowę i mieszkam :D :D :D Został jeszcze teraz teren do uporzadkowania wokół domu.

 

Z moich stwierdzeń mieszkającej: mała łazienka jest mało uzywana - obeszłabym się bez niej jak pomyślę ile mnie kosztowała to aż żal. Pomieszczenie gospodarcze mogłoby być trochę większe (u mnie stoi tam piec). To wszystkie minusy pozostałe to same plusy :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malinko,

śledziłam twoje posty od początku. Cieszę się że już mieszkasz w przestronnym. Napisz mi czy nie brakuje ci pralni ?

Ja planuję przeprowadzkę na wakacje. Ciekawie zmieniłam projekt. Bardzo mi się podoba.

Jesli jest ktoś zainteresowany przestronnym- zmodyfikowanym, prosze pisać, mam również zdjęcia.

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos małej łazienki, to może nie robię strasznego błędu, że zrobiłam z niej tylko kibelek. Trochę została zmniejszona, za to wiatrołap zyskał wnękę na szafę, a kuchnia też zyskała miejsce, tylko jeszcze nie wiem, na co. Ja też obiecałam skan, może uda mi się ten plan Wam pokazać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zrobiłam przy kuchni mały kibelek, przez co wiatrołap jest konkretny na zabudowną szfę. korytarz na pokoje zrobiłam 2m wcześniej, prowadzi wprost do łazienki lub na pokoje. Pokój nr4 połączyłam z salonem i w rogu ustawiłam schody na górę. Jest bardzo dużo przestrzeni.

Na dole śą teraz trzy pokoje. Dwa naprzeciw siebie są jednakowe po 15m2, a trzeci mały obok wiatrołapu to gabinet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK mój mąż spał na budowie od lipca zeszłego roku aż do dzisiaj, własnie w przyczepie a od zimy w domu.

 

reni pralkę mam w pomieszczeniu gospodarczym ale prawda jest taka że na kosz z brudną bielizną juz nie ma tam miejsca. Teraz tak myślę że właśnie z tej małej łazienki można by zrobić pralnie, kosztowałaby mniej niż wyposażenie łazienki.

 

co do pojawiania się na forum - niestety TP nie chce mi podłączyć telefonu a tym samym mam ograniczony dostęp do internetu. :evil:

 

emango to dobry pomysł z tym WC, pomysl jeszcze nad małą pralnią - może zamiast wneki na szafę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINKA gratulacje.

Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę.

Za kilka tygodni jadę nad morze, czy będzie można do Ciebie zajrzeć choćby garaż :wink: obejrzeć?

BK, Tobie też, bo Ty wprowadzasz się lada dzień (ten czas tak szybko leci, ze dwa czy trzy miesiące to chwila). Czy już macie okna i bramę garażową?

reni33, bardzo chętnie obejrzę Twoje zdjęcia - [email protected]

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab, emango i muzykancie jak się wam podobają zdjęcia?

 

Napiszcie mi czy macie zagospodarowane poddasze ?

czy nie brakuje wam balkonu na gorze? bo mnie bardzo, choć jeszcze nie mieszkam w nowym domu.

 

Malinko, napisz nam gdzie masz telewizor, bo ja mam z tym problem. Na środku kominek, zamiast jednego pokoju zrobiłam podest. Widzę już gdzie będzie kanapa ( na podeście), stół (naprzeciw kuchni), barek (obok okien tarasowych)ale nie mam miejsca na telewizor. Myslę sobie czy nie podwiesić go ( palzmówka) pod sufitem, na grubej mosiężnej rurze????

macie jakieś pomysły na telewizor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcia. Czy na poddaszu zrobiłaś jakiś pokój?

Ja początkowo myślałem o domu z dwoma kondygnacjami. Na poddaszu miały być sypialnie i dwie łazienki. Ale ostatecznie niechęć do schodów i skośne sufity na poddaszu mnie zniechęciły. Poza tym tamten dom był też trochę za duży.

Widzę, że ładnie doświetliłaś poddasze, sytuując w różnych miejscach okna dachowe. To mi się podoba. Ładny jest też kominek, chociaż w takim rozwiązaniu jego konstrukcj, jeśli mogę pomarudzić :) , odsłonięte zostaje wejście do ubikacji.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggolob,

 

na górze będzie nasza sypialnia a za pomarańczowymi luksferami łazienka oraz sauna. Myślę też o miejscu do ćwiczeń. Jednym słowem góra nasza, bez drzwi, gdyż nie lubię zamknętych pomieszczeń. Dzieci pokoje są na dole.

Jeśli chodzi o kilelek na dole, ten za kominkiem, to mnie on nie przeszkadza. Może dlatego, ze mam salon powiększony o pokój. Jest w kibelku okno, zamierzam "zrobić " go w takim stylu by pasował do salonu tzn. kolor kafli podobny do scian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...