Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dajcie znać czy dostaliście mailem linka do mojego albumu, nie dało rady wrzucić tutaj.

Jak znajdę trochę czasu to siądę i wrzucę resztę zdjęć

Od czasu zrobienia tych zdjęć dom już wygląda inaczej.

 

Pozdrawiam

 

PS - murek na tarasie rozwalony :D

dam tam jakieś ładne balustradki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Sorry za taką długą rozłąkę.

mam ustawione powiadamianie o odpowiedzi na maila i nic nie przychodziło. Dzisiaj postanowiłem sprawdzić, czy coś się nie pochrzaniło i faktycznie ... 2 i pół strony do czytania :)

 

Kilka spraw:

- miejsce na telewizor w salonie - nie mamy z tym problemu, bo nie mamy telewizora,

- zdjęcia - może zaraz się za nie wezmę i napiszę, gdzie wrzuciłem,

- mieszkamy już 2,5 miesiąca, a czujemy się tak, jakbyśmy kilka lat tam mieszkali - jest jedwabiście :)

 

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

BK, dzięki za zdjęcia, z każdym dniem domek wygląda 'superzaściej' :)

 

Jakub, zdjęcia super - dzięki, zazdroszczę - ale pozytywnie.

Bardzo ciekawie rozwiązana kuchnia. I nie powem, podsunąłeś i pomysł co zrobic z lodówą. Bo cały weekend upychałam tego grata wirtualnie i nigdzie nie pasowała.

 

 

Kolejny D08 będzie budowany, albo w Stanowicach, albo w MArcinkowicach (trasa Opole Oława Wrocław )

I będzie go budować ekipa, która jest u mnie. Mam nadzieję, że na moim budowlańcy nie będą testować, bo ich uduszę.

 

Poza tym przywieźli 25 ton piachu, myślałam że to będzie niezła górka, a tu maleńka kupka :)

 

Pozdrawiam[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent z lodówką, to od brata ściągnięty :) Ale ciekawy - nie powiem. Jeszcze jeden patent, którego nie widać, a bardzo ułatwia życie, to czujnik ruchu włączający światło na korytarzu. Jak się wychodzi z pokoju, to na ustawiony czas włącza się światło i po chwili automatycznie gaśnie :)

 

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub, ten patent ze światłem na czujnik to mój mąż już zatwierdził i u nas będzie. Jak już stały bywalec przestronnego to pisze, to u mnie też zda egzamin.

Z tą lodówką to mężowi powierce dziurę w brzuchu. Tylko za tą ścianą jest kaloryfer..... :(

Myslicie, że można jeszcze przenieść kaloryfer na boczną ścianę ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...