Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja upycham lodówkę na ścianie graniczącej z kominkiem - nie mam tam tego "wybrzuszenia" na komin, więc mogę dać lodówkę, za nią szafka 40tka, potem kuchenka, potem róg (dam tam magic corner albo tandembox Bluma - i jedno i drugie kosztuje 1400 PLN :o ) w rogu szfka na żaluzję do samego blatu, o głębokości 25 cm na malakser który się kurzy a który musi stać na blacie bo jest często używany no i chcę go schować bo wygląda okropnie, nad nim różne tościarki, sprzęty do malaksera, wyciskarka do cytrusów etc. Będzie tam gniazdko na te wszystkie cuda, schowane w tej szafce. Trochę będzie zachodzić na okno, bo mamy od okna do ściany 19 cm (tak wyszło)

potem zmywara, zlew, szafka 90

No i ściana między drzwiami i tarasem - tam będzie piekarnik /mikrowela a obok półeczki z dostawianym małym stolikiem.

Zawsze marzyłam o stolnicy w kuchni - macie coś takiego? Nieraz się robi pierogi ruskie (takie z boczkiem i cebulką mniam mniam) albo inne bułeczki drożdżowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub,

jeśli zdjęcia do ciebie nie doszły (wysyłałam po dwa) to postaram się jutro z pracy ponowić próbę. W domu niestety nie mam żadnych zdjęć przestronnego.

A wiesz, pokazałam mężowi tę lodówkę i powidział,..... że coś się da zrobić, bo i jemu ten pomysł pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub, wysłałam zdjęcia po raz drugi. Tym razem musisz je dostać.

IN, ogladałam twój domek, JEST ŚLICZNY !!!!

Napisz mi jeszcze proszę jaki kolor elewacji, czy to kość słoniowa ???? I farba z jakiej firmy???

Przed wejściem obite ściany to klinkier, czy deska ??? Bardzo ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postarałam sie posłac album wczoraj, proszę o info do kogo nie doszło.

 

Pilne pytanie - czy sufity podwieszane z płyt KG i ocieplenie stropu robiliście przed tynkowaniem czy po tynkowaniu ścian? Ja myślałam że po tynkowaniu bo wtedy tynki lepiej wyschną ale zobaczyłam na jakimś zdjęciu że przed i trochę się zaniepokoiłam

Jeśli tynki przed płytami, to czy i jak zabezpieczaliście wiązary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...