Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

IN tulipany nie zostały zaakceptowane przez męża :roll:

 

Gdybym teraz zaczynała nie robiłabym małej łazienki. U nas stoi praktycznie pusta a goście i tak wolą dużą. Ewentualnie z połowy zrobiłabym samo wc a pozostałą część można by wykorzystać np na schowek na wiadra, mopy, miotłę itp.

 

Mieszka się bardzo dobrze choć codzień muszę się nachodzić. Wcześniej mieszkałam na 37 metrach i wszystko było pod ręką :wink:

 

Ale te poranki i wieczory na tarasie z kumkającymi żabami, i śpiewem skowronków - po prostu wakacje :D 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

byłam u państwa którzy mają reno lagunę combi i lanosa sedan no i oczywiscie czteromiesieczne bliżniaki mówią, że jest ciasno ale da się żyć wszystko zależy od umiejetności kierowcy. trzeba zaparkować blisko ścian a środek pozostaje do wspólnej dyspozycji( pan renówką wjeżdża tyłem bo pani musi radzić sobie z bliźniakami) wykluczony słupek dzielący wjazd do garaży chyba że ktoś ma malucha i cieniasa.

potrzebuję zdjęć z wnetrz no i mam problem z dachem spece od drewna dziwią się wymiarami belki wys. 22,5 cm czy też mieliście takie problemy no i ile daliscie zapasu.

pozdrawiam z budowy, kładą bloczki ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

byłam u państwa którzy mają reno lagunę combi i lanosa sedan no i oczywiscie czteromiesieczne bliżniaki mówią, że jest ciasno ale da się żyć wszystko zależy od umiejetności kierowcy. trzeba zaparkować blisko ścian a środek pozostaje do wspólnej dyspozycji( pan renówką wjeżdża tyłem bo pani musi radzić sobie z bliźniakami) wykluczony słupek dzielący wjazd do garaży chyba że ktoś ma malucha i cieniasa.

potrzebuję zdjęć z wnetrz no i mam problem z dachem spece od drewna dziwią się wymiarami belki wys. 22,5 cm czy też mieliście takie problemy no i ile daliscie zapasu.

pozdrawiam z budowy, kładą bloczki ewa

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dopiero kupuje dzialke,ale juz mam kolejny problem:czy w domu wyczuwa sie spaliny docierajace z garazu? czy drzwi miedzy garazem a domem sa na tyle szczelne?

 

Witaj Ewa , mieszkam 50 km od Torunia(Swiecie) i jestem na etapie zero,mam nadzieje korzystac rowniez z Twojego doswiadczenia :p

 

Walkipaw, masz na mysli D08b? tez o nim mysle powaznie,ale projekt zamierzam kupic dopiero we wrzesniu,wiec na razie nie moge Ci pomoc :cry:

pozdrawiam wszystkich przestronnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno :)

W długi weekend odbyła się jakże miła impreza pt. parapetówka :)

1 osoba ranna (6 szwów), ofiar w ludziach nie było.

Kolega zderzył się z łosiem na biegunach :)

Impreza baaardzo udana :) Przystojne panie, piękni panowie. Panie wężykiem, panowie po 50-ce i bynajmniej nie chodzi tutaj o wiek :)

Życzę tym co się wprowadzili równie udanych imprez.

 

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...