Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt D08 PRZESTRONNY


Kto buduje d-08 lub d-24 ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto buduje d-08 lub d-24 ?

    • projekty
      0
    • wymiana doswiadczen


Recommended Posts

Dzięki z informacje.

Jeżeli można jeszcze podrążyć sprawę poddasza, to może ma ktoś jakieś fotki swojego strychu i chciałby się nimi podzelić?

Kilka osób pisało, że garaż jest za mały (niewygodny) dla 2 samochodów. W związku z tym mam pytanie. czy ktoś z budujących zmienił projekt w celu poszerzenia garażu i ew. jakie są dodatkowe koszty takich zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki z informacje.

Jeżeli można jeszcze podrążyć sprawę poddasza, to może ma ktoś jakieś fotki swojego strychu i chciałby się nimi podzelić?

Kilka osób pisało, że garaż jest za mały (niewygodny) dla 2 samochodów. W związku z tym mam pytanie. czy ktoś z budujących zmienił projekt w celu poszerzenia garażu i ew. jakie są dodatkowe koszty takich zmian?

 

Ja zmieniłem. Mój garaż ma teraz 5,75m w środku a i tak chyba będzie dość wąsko :(. Koszt zmian? Nie wiem, mój dom jest na tyle luźną wariacją na temat D08 że w rezultacie zrobiłem projekt indywidualny. A zdjęcia strychu możesz obejrzeć w moim dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moi drodzy przestronni,

w środę dołączyłam do grona tych z Was którzy już mieszkają ...

Po przeprowadzce. Wprawdzie budowa jeszcze trwa - mieszkamy z panami z ekipy :lol: -rano wychodzimy to jeszcze ich nie ma, wracamy to już ich nie ma. Ale trudno. Musieliśmy się wyprowadzić z mieszkania. Dziś dzieci sprzedajemy dziadkom, i sami do sprzątania i rozpakowywania.

W domu jest tzw sajgon, ale już niedługo będzie po wszystkim.

 

 

Nawet nie wiecie jak się cieszę.

 

A wam współczuję tej przeprowadzki która was czeka ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, wiem co to znaczy mieszkać z panami flachowcami. U nas kończą kilka prac. Od trzech tygodni zamieszkujemy przestronny i nadal wszystko po kartonach. Zamówiłam szafę pod zabudowę i meble dla dzieci to w końcu będzie jakiś ład. Mieszka sie cudownie. Nawet schudłam parę kilo i czuje sie w nogach ten "przestronny".

 

Jest cudownie.......

Wszystkim zyczę tej radości i satysfakcji z nowego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przeprowadzki :D :D :D

 

Czy nie macie wrażenia że rzeczy które przywieźliście nijak nie zmieściłyby się z powrotem do mieszkania, w którym mieszkaliście poprzednio??? U mnie obecnie 5 szaf wnękowych jest prawie pełnych nie wiem jak to kiedyś pomieściłam na moich 37metrach :D

 

Pozdrawiam i życzę samych radości w nowym domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tymi kartonami, które z mieszkania do domu moga jechać, ale odwrotny kierunek raczej na pewno nie wchodzi w rachubę.

Moja mama do tej pory pyta mnie kiedy wszystkie rzeczy z domu pozabieram, bo chciałaby porobić porządki. Powiedziałam, że musi poczekać, ąz dom będzie skończony. Powiedzcie mi skąd tyle rzeczy się bierze, nie żebym jakimś chomikiem szafowym była :)

 

W czwartek przyjeżdżają do nas wiązary..... będzie dach:) może jeszcze uda się grila zrobić pod nim, co by deszczyk nie pomoczył.

 

Pozdrawiam Wszystkich mieszkających od miesięcy i od dni i oczywiście budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim ostatnio wprowadzonym - mnie to czeka w przyszłym tygodniu, na razie swoje graty wrzucił mój prawie małż i już jest fajnie - ja się będę chyba na raty wprowadzać :))

Ale coraz bardziej się cieszę - :D sprzątam, kupuję, wybieram, ustawiam (w myślach) i życzę wszystkim tego świetnego uczucia

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem :)

Sorki - chwilę mnie nie było - zadziało się w tym czasie wiele - kilka osób się wprowadziło :) Niektórym się druga córka urodziła (3.350/52) hihi tak więc drugi pokój też będzie za parę lat zajęty :)

Jakby ktoś miał do mnie pytania, to walcie :) (jak w dym, a nie się :) )

U nas zadziało się tyle, że nawiozłem ziemii i chciałem zrobić trawnik, ale jakoś jeszcze nie wyszło. Może na wiosnę.

Muszę zrobić ścieżki, kostkę i takie tam. A na razie nie ma kasy :(

 

Pozdrawiam

 

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub wielkie gratulacje :D :D :D

 

Co u mnie??? Właściwie to dużo się dzieje. Pokój czwarty będzie zajęty w kwietniu :D :D :D Mąż zajął się trawnikiem i dobrze mu idzie - chyba najgorzej było sie zabrać. Ale nie chwalę bo jeszcze stanie z robotą :wink: :D Córcia dostała biurko i w końcu ma gdzie rozkładać się ze swoimi malowankami :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol z kolegami - będziesz zadowolona :) U mnie tak odgiglali, że szczęka opada :) Jeszcze mi podbitkę zrobili - polecam, bo naprawdę wygląda rewelacyjnie.

 

JB

 

Jakub, Twoja podbitka to poza wszelkim konkursem jest. Po prostu śliczna.

 

A Karol jak powiedział, że "sam we dwóch niósł"...... to prawie leżałam na trawie :)

 

A ich praca - super. Nie pracują od 9 do 15 tylko od 8 do 19-20. Tylko polecać. Ekipa superancka :) Jestem bardzo zadowolona, dekarz też.

 

Podbitka do wiosny będzie musiała poczekać i wtedy będę szukać Karola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...