Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomocy kiszka a w niej pokój dzienny, jadalnia, sypialnia.


Lukasz90

Recommended Posts

Napisz co jeszcze chcielibyście aby w pokoju się zmieściło np. telewizor, a czego może nie być.I na ile osób ma być stół.Na którą stronę świata wychodzą okna? Czy macie dziecko/ dzieci?

Tak na szybko - jeżeli bez telewizora to może tak jak na moim rysunku-na którym nie zachowałam proporcji mebli. A stolik może jakiś mobilny- na kółkach by można z w razie potrzeby nim wywędrować w górny lewy róg pomieszczenia?

Ł- łóżko rozkładane typu narożnik

K-komoda

S - stół

X- komandor

może tak....JPG

Edytowane przez Sylw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz -raczej nie masz wyjścia- musisz się zdecydować jaką konkretną funkcję ma spełniać ten pokój.Gdyby zamiast komandora dać biurko jako miejsce do pracy to sypialnia bez szafy-miejsca na przechowywanie ubrań jest mało funkcjonalna. Czy jest możliwość przesunięcia drzwi wejściowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tytułu.jpg

 

realny pomysł? zmieściłem wszystko w swojej wyobraźni ale czy uda się to zrobić w praktyce? i jakoś funkcjonować, mam w domu jeszcze dwa pokoje większe ale nie sprawiedliwie będzie dla dzieci dać pokoje o różnych wielkościach więc ona dostaną dwa takie same większe a nam zostaje te coś.

 

 

Mam pomysł! może stół wolno stojący zamienić na coś głupiego albo bardzo kreatywnego? można wywalić parapet z większego okna tego 140cm i wstawić w okno taki bar, stół? po prostu wysunąć z okna parapet tak by przyjął formę stołu.

z12572824Q,Wystroj-wnetrz--Sniadanie-z-widokiem-zagwarantuje.jpg

z12020332Q,WNETRZA---MEBLE-KUCHENNE--Blat-o-nieregularnym-ksz.jpg

Edytowane przez Lukasz90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]298472[/ATTACH]

Mam pomysł! może stół wolno stojący zamienić na coś głupiego albo bardzo kreatywnego? można wywalić parapet z większego okna tego 140cm i wstawić w okno taki bar, stół? po prostu wysunąć z okna parapet tak by przyjął formę stołu.

[ATTACH=CONFIG]298475[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]298476[/ATTACH]

 

Łukasz - grunt to kreatywność:) super ten stoliczek;) ale nie potrzebujecie takiego, żeby zjeść z dziećmi?

czy w tym pokoju musicie mieć również swoje rzeczy/ubrania? - czy możecie w korytarzu? u dzieciaków? nie wiem jak wygląda całe mieszkanie, więc zgaduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...