Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji sypialni i salonu


Marcin_28

Recommended Posts

Marcin - oglądałeś te panele (głośnikowe)? Idealnie pasowałyby na Twoją lewą ścianę "AUDIO":) Drzwi od szafy też dałabym wtedy takie ciemne, żeby zniknęły.

W ogóle sobie myślę, że nawet w malutkim salonie fajnie wyglądałaby ta ściana ciemna (grafit, ciemny szary, czarny - farba, cegła, panel).

I zamiast wirtyny czy szafki wstawiłabym niską szafkę (biała + np.czarny front połysk, choć z tym grafitem też fajnie)

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/besta-szafka-z-drzwiczkami__0248525_PE387027_S4.JPG

 

a nad nią dwie szafki o gł.20cm zawieszone w odstępach (na butelki i kieliszki;)) - wyglądałyby jak obrazy.

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/besta-szafka-z-drzwiczkami__0247949_PE386578_S4.JPG

 

Wydaje mi się lżejsze niż wysoka witryna.

Na zdjęciach jest na szerokość 120 - ale można też dać na szerokość 60cm - wycentrowane względem stołu - będzie jeszcze lżej:)

 

Nad sofą główny obraz, ale też monochrmatyczny.

W drewnie tylko podłoga, szafka rtv, stół

Krzesła czarne

Stolik kawowy biały

 

Wiem, że mało loftowo, ale też i wnętrze metrażowo mało loftowe;) Poszłabym bardziej w kierunku nowoczesnej lekkości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są przycięte pod kątem? Czy może to zwykła pojedyncza jodełka na 90 stopni?

 

masz racje nie przyjrzałem się dokładnie, nie są cięte tylko układane pod kątem

 

ana289 - tak jak na razie na stronie niestety nigdzie nie jest podana cena za taki panel a pozostałe mają zbyt duże rozbieżności w cenie żeby coś wywnioskować :) drzwi do szafy w kolorze ściany to dobry pomysł, mebelki też ciekawe ale mam obawy czy wnętrze nie będzie za "zimne" z tym białym kolorem :/ co do stylu to masz racje rozmiary są mało lofowe :) ale pewien minimalizm i prostota mi się w Twoich pomysłach podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - to trzymam kciuki za urządzanie - na pewno będzie pięknie:)

Pochwal się koniecznie efektem:)

Załączone szafki można brać z innymi korpusami, np bielony dąb lub z beżowym frontem - to zdecydowanie ociepli wnętrze:)

Edytowane przez ana289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...