Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

Witajcie:)

 

i nadszedł czas na wykańczanie wymarzonego domku:)

Chciałabym, żeby był utrzymany w nowoczesnym stylu ale z ciekawymi akcentami, trochę w stylu skandynawskim, mogłyby być elementy np starego drewna

kolorki oklepane:) biel, szarość, czarny, drewno

obecnie muszę wybrać podłogę - mają być panele myślę o quick step ale kompletnie nie mogę się zdecydować na kolor:( raz podoba mi się bardziej jasny innym razem ciemniejszy - ważne, żeby wyglądał w miarę naturalnie:) żeby ocieplił wnętrze...Bardzo proszę o porady o przykłądy, może z doświadczenia, kto ma ładny odcień i może śmiało polecić:)

może coś takiego? ale nie widziałam na żywo

http://www.quick-step.com.pl/laminat/elite/UE1493_stary-dab-bielony-naturalny-deska

http://www.parkiety.sklep.pl/prod137,image,54.html

http://bel-pol.pl/promocja_panele_laminowane_quick_step_maj.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=4952712576

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przepraszam, muszę się nauczyć dodawać zdjęcia:)

na początek wiatrołap malutki:/ meble planuję bez uchwytów, zastanawiam się czy pod siedziskiem nie zrobić otwartej półki żeby postawić koszyki dekoracyjne, siedzisko będzie w kolorze szarym, zastanawiam się nad żyrandolem i kinkietem przy lustrze

dalej hol z salonem i kuchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

potrzebuję takie kinkiety do łazienki;)

tu małe wc, nie będzie ściany w kolorze fuksji tylko biała, nie wiem też czy dawać meble nad wc czy tylko ta półeczka drewniana i blat drewniany( mam osobną pralnie więc tam ewentualnie mogę coś trzymać) płytki fargo opoczno szare mozaika silver electra1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę w sprawie szafeczki:

ja bym zostawiła, albo dała pod umywalką... gdzieś trzeba trzymać dodatkową rolkę papieru w razie gdyby nagle w trakcie się skończyła ;)

chociaż niektórzy trzymają na półce w koszyczku jakimś ładnym - mnie to nieprzekonuje osobiście

 

nie powinno być za ciemno - te płytki są bardzo jasne, masz wielkie lustro, błyszczącą mozaikę co odbija światło, jedną białą ścianę (drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się trochę, że może być za ciemno a może dać białe płytki na ścianę a szare na podłogę chociaż nie wiem jak będzie grała wtedy ta mozaika

 

 

białe nie, ale jasny szary tak:) i zostawiłabym szafkę albo nad geberitem, albo pod umywalką:)

 

Edit:

 

 

przynoszę również stołek :)

 

stołek.jpg

 

ze sklepu ohoo.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora na łazienkę - proszę o porady:)

łazienka mała:( a zależało nam, żeby mieć i wannę

 

baterie będą podtynkowe: do umywalek wanny prysznica omnires Y, umywalki okrągłe

między wanną a umywalkami będzie przerwa żeby ręcznik zawiesić

 

lustro nie będzie od blatu tylko bedzie pasek bądz póltorej płytki muszę to jakoś rozplanować:/

 

jak myślicie czy nad wanna dać pasek tej samej mozaiki co w prysznicu? i czy prysznic ciagnąć do samej góry czy zakończyć mozaike na tej samej wysokości co płytki na całości? ( płytki do wysokości okna)

 

chciałabym blat i szafki cały drewniany co sądzicie? i czy płytki do wysokości okna będą ok?

 

myślałam też o kinkietach czarnych i ewentualnie dodatki czarne

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...