Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aż zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam zamawiając czarny okap ;) U Ciebie Ola chyba faktycznie fajniej wygląda biały.

Mogę zapytać jaki masz blat w kuchni i czy jesteś z niego zadowolona?

 

mam ten co Ivy, Kronopol U 190 KM początkowo nie bardzo byłam zadowolona, bo zostawały ślay np. p[o dotknieciu palcem jakby takie tłuste itp. ale teraz jest lepiej:) czyszczę na mokro a później przecieram szmatką z mikrofibry i jest super ślady też jakby mniejsze - chyba klej od folii ochronnej juz zszedł i jest zdecydowanie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten co Ivy, Kronopol U 190 KM początkowo nie bardzo byłam zadowolona, bo zostawały ślay np. p[o dotknieciu palcem jakby takie tłuste itp. ale teraz jest lepiej:) czyszczę na mokro a później przecieram szmatką z mikrofibry i jest super ślady też jakby mniejsze - chyba klej od folii ochronnej juz zszedł i jest zdecydowanie lepiej

 

tak samo było u mnie, ja czyszczę na mokro mikrofibra lub jakiś płyn do szyb i mikrofibra lub cokolwiek:-) jak starłam ten jakby filtr który został po foli ochronnej zdecydowanie lepiej się użytkuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Ja również jestem pod wrażeniem Twoich wnętrz, są po prostu piękne, stonowana kolorystyka, można szaleć dodatkami. Olu mam do Ciebie kilka pytań, mianowicie doczytałam się tylko, że Twoja sypialnia ma 12m2, to tak jak moja, więc niema tragedii (wiadomo chciałoby się większe pokoje, ale ja wyznaję zasadę, że w życiu nie można mieć wszystkiego). Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów Twojego WC i łazienki. Bardzo proszę napisz mi też czy toaleta i zlewik w wc są z jednej firmy, bo na zlewiku dostrzegłam napis koło, chyba??? ale na toalecie go już niema. To samo z baterią w wc - z jakiej jest firmy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania, ponieważ mnie również niedługo czeka wykończeniówka i jako człowiek lubiący wiedzieć wszystko z wyprzedzeniem czasowym wolałabym pozbierać większość informacji.

 

Pozdrawiam gorąco, p.s. jestem u Ciebie często, bo nie mogę się napatrzeć na Twoje wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale pytałam się ostatnio o umywalkę i baterię w toalecie a ten syfon co jest pod spodem to ma być jakiś konkretny żeby pasował czy co kupię to będzie dobre? Jaki u ciebie jest syfon? Wybacz za te pytania ale kompletnie się na tym nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za piękny odcień szarości w salonie i kuchni ? Szukam czegoś zbliżonego...

 

No i gratuluję wystroju - naprawdę piękne wnętrza. :yes:

 

Te zasłony, dodatki... ehhh.... pięknie...

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa:) kolor to NCS 1500N farba tikkurilla optiva matt 5 jestem zadowolona z tej farby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale pytałam się ostatnio o umywalkę i baterię w toalecie a ten syfon co jest pod spodem to ma być jakiś konkretny żeby pasował czy co kupię to będzie dobre? Jaki u ciebie jest syfon? Wybacz za te pytania ale kompletnie się na tym nie znam.

 

u nas był problem z syfonem bo mielismy juz zrobione wyjścia i hydraulik tez trochę zawinił , że nie sprawdził umywalki, ale jakos udało mu sie zamontowac cos co w miare ładnie wygląda;) ale mysle, ze mozna umywalke ustawic tak, ze każdy syfon bedzie dobry( taki bardziej ozdobny) - u nas trzeba było dopasować się do lustra i płytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Ja również jestem pod wrażeniem Twoich wnętrz, są po prostu piękne, stonowana kolorystyka, można szaleć dodatkami. Olu mam do Ciebie kilka pytań, mianowicie doczytałam się tylko, że Twoja sypialnia ma 12m2, to tak jak moja, więc niema tragedii (wiadomo chciałoby się większe pokoje, ale ja wyznaję zasadę, że w życiu nie można mieć wszystkiego). Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów Twojego WC i łazienki. Bardzo proszę napisz mi też czy toaleta i zlewik w wc są z jednej firmy, bo na zlewiku dostrzegłam napis koło, chyba??? ale na toalecie go już niema. To samo z baterią w wc - z jakiej jest firmy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania, ponieważ mnie również niedługo czeka wykończeniówka i jako człowiek lubiący wiedzieć wszystko z wyprzedzeniem czasowym wolałabym pozbierać większość informacji.

 

Pozdrawiam gorąco, p.s. jestem u Ciebie często, bo nie mogę się napatrzeć na Twoje wnętrza :)

 

Witaj:) dziekuję za te wszystkie miłe słowa i zapraszam częściej:)służę pomocą :) łazienka ma ok 6 m2 mniej wiecej 2x3, kibelek zmierzę jutro ale pewnie cos koło 2m2;) kibelek w wc i umywalka to koło seria life, bateria Omnires Darling DA5010:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalee Mijalismy sie na watku u Martusi i pytam sie, dlaczego dopiero teraz zagladam do Ciebie?

Piekne wnetrza, jestem pod wrazeniem :)

 

Melisko witam i zapraszam częściej:)

 

moze od razu doradzicie:) przyszedł zegar z W i nie wiem gdzie go powiesić bo zarówno obok okna jak i na pustej ścianie wyglada ok, tyle, ze pustą ścianę mam troche obtarta jak blat wnosili do kuchni i mogłabym to zakryć zegarem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...