Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Cyknij fotki z przymiarek w obu miejscach. Duży ten zegar?

Olu, gdzie kupiłaś doniczki na zioła do kuchni? Nie mogę namierzyć a bardzo mi takie pasuja.

 

 

Doniczki kupiłam na allegro;) fajna cena:)

 

a ja obecnie jestem zła na męża bo kupił videodomofon który strasznie mocno świeci na niebiesko w trakcie czuwania i nie da się przekonać, żeby go zwrócić:( a ma być powieszony obok włączników na tej ścianie co lustro ze sznurem, chciałam najbardziej neutralny...

w nocy jest taka poświata, że cały pokój rozświetlony

zepsuł mi wystrój bo gra pierwsze skrzypce:(

czy ja przesadzam? mąż powiedział, ze nie wymieni go za nic:( przekonywać go jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pytaj - ja jestem chyba "nienormalna". Już widzę siebie w podobnej sytuacji - mina mojego M - bezcenna. Na 99 procent znienawidzony videodomofon musiałby być wymieniony;) Ostatnio podobny koszmarek zaliczyliśmy z materacem...

 

haha Migotko, ja jestem taka sama :rolleyes: czasem mój M. ma ze mną cztery światy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za model???? powiedz by wiedzieć że on ma taki minus

 

 

jeśli mąż za nic nie chce go oddać to wg mnie należy to uszanować, ja bym zakombinowała coś by bo zakrywać... dorobić jakąś klapkę z np ciemnej plexy i na wieczór zasłaniać - jak domofon zadzwoni to się ją otwiera i wszystko widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszolina, ale z Ciebie wzorowa Żona :D A co w sytuacji, gdy Mężowi podoba się właśnie ta niebieska łuna? :lol2:

Ja mam taki mały patent, ale nie wiem, czy godny naśladowania :p Zawsze, gdy chodzi o zakup urządzenia elektronicznego, którego nie jestem w stanie zaakceptować, zawsze ostrzegam, że on się na milion procent zaraz zepsuje. Raz dotrzymałam ostrzeżenia i działa ono już zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszolina, ale z Ciebie wzorowa Żona :D A co w sytuacji, gdy Mężowi podoba się właśnie ta niebieska łuna? :lol2:

...

hehehe mój Ł też tak twierdzi :lol2:

nauczyłam się w życiu kompromisów :) jak drugi człek bardzo bardzo coś chce to muszę to zaakceptować albo szukać sposobu by tego nie widzieć choć to jest :D

 

a jak mężowi się podoba łuna to niech patrzy na nią jak jest sam ;) gdy żona w domu niebiesko ma nie być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to ten http://allegro.pl/wideodomofon-leelen-7-n60-no15nc-wroclaw-i5570852872.html biały

"piękna" niebieska łuna, do tego przyciski też świecą i jeden na czerwono:/ marudziłam tak mężowi, że efekt jest taki, ze nie odzywamy się od niedzieli do siebie

jak powiedziałam, ze pozbędę się tego to stwierdził, że kupi drugi taki sam i tak do skutku, ogólnie podsumował, że "jestem rozpieszczona" i nic mi się w życiu nie podoba...

jedyne wyjście to wyłączyć zasilanie...gdyby wisiał w wiatrołapie to bym przebolała...w ogóle nie rozumiem czemu nie wisi w wiatrołapie - twierdzili, ze nic nie będę słyszeć

 

Aniu mówisz, żeby go delikatnie uszkodzić?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki:) zaczęliśmy robić tarasy i na jednym tarasie mamy wymurowaną donicę bo mamy nierówny teren i chcieliśmy uniknąć tylu schodów, donica mniejsza( ale też duża) jest też przed wejściem do domu wejście od północy, taras od zachodu

 

Dziewczyny może poradzicie co w nich posadzić - podobają mi się trawy, ogólnie rabaty np. z lawendą, kwiaty itp. ale kompletnie nie znam się na sprawach ogrodowych roślinności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...