Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Olu, przecież oni mogą wyrównać te sufity i ściany bez konieczności obniżania pomieszczenia o 12 cm :) Wystarczy przykręcić płyty do sufitu na niskim stelażu, żeby zabrać z wysokości pomieszczenia jak najmniej :)

 

Dokładnie! pomęcz ich niech zrobią jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, przecież oni mogą wyrównać te sufity i ściany bez konieczności obniżania pomieszczenia o 12 cm :) Wystarczy przykręcić płyty do sufitu na niskim stelażu, żeby zabrać z wysokości pomieszczenia jak najmniej :)

 

jak to usłyszą to chyba padną a najbardziej mąż:D bo on ma wszystko gdzieś:) tylko finansowo nie ma gdzieś:) a jak to się robi na niskim stelażu? i nic z tym nie będzie się działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to usłyszą to chyba padną a najbardziej mąż:D bo on ma wszystko gdzieś:) tylko finansowo nie ma gdzieś:) a jak to się robi na niskim stelażu? i nic z tym nie będzie się działo?

Powiedz im, że mają wyrównać zabierając z wysokości najmniej ile się da i powinni wiedzieć, co mają robić :D

Nic się nimi nie przejmuj :D Niech sobie padają :lol2: Oni są u Ciebie na "chwilę" (może z wyjątkiem męża :lol2: ). Ty potem będziesz żyła z tym, co oni przez tę "chwilę" zmajstrowali :)

Moi fachowcy nadali mi, podczas niedawno skończonego remontu, ksywkę "Pani Milimetr" :lol2: Muszą wiedzieć, że Ty wiesz, jak ma być prawidłowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, cóż poradzić, zrób jak Ci serce dyktuje :) Ty widzisz, Ty czujesz czy jest dobrze, Ty wiesz, co Ci w duszy gra :D Skoro widzisz, że wnęki na oprawy zupełnie Ci nie odpowiadają, to je zmień. Zdjęcia nie oddają wszystkiego i trudno na ich podstawie o jednoznaczne opinie..

Na wątku projektowania łazienek napisałam o płytkach..

 

dziękuję zerknę na łazienki:)

i tu jest problem...bo nie jestem przekonana do tych wnęk i nie wiem co zrobić, a jeśli bez wnęk będzie jeszcze gorzej? dlatego każda rada mile widziana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Cie nazwali:) ale masz zrobione jak powinno być:) u mnie najgorzej z mężem bo twierdzi, że po prostu tak jest, że ściany są krzywe a każdy następny fachowiec będzie narzekał na poprzedniego i zostaję sama na placu boju:) tylko oni już położyli gips na całości - dużo materiału już poszło, czasu a teraz znow karton gips znów koszty a pieniędzy malutko:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, nie bierz każdego słowa dosłownie :p Skoro położyli już gipsy, włożyliście w to dużo pracy, czasu i pieniędzy, to nasze rady można sobie wiesz co, najwyżej :lol2:

Dzielna bądź! Będzie dobrze :)

 

oj tam od razu wiesz:D:D każde rady pomocne:) muszę w poniedziałek zapytać czy będzie tak tragicznie czy lepiej równać:) zapewniał mnie dziś, że jak pomalują to nie będzie to zauważalne ale niestety nie pomalują na ostro, tłumaczył mi, że na końcu zrobi małe odcięcie minimalne gdzieś na 7mm ( to już chyba trochę dużo no nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Cie nazwali:) ale masz zrobione jak powinno być:)

 

No wcale nie jest tak idealnie ;) Pewne rzeczy trzeba odpuścić i wrzucić "na luz" :) Szkoda życia :) To, co dzisiaj wydaje się sprawą życia lub śmierci, jutro wywołuje uśmiech i nie ma już tak wielkiego znaczenia.

Śpij spokojnie :) Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu domek z zewnątrz, muszę połączyć jakoś te dwa tarasy...zadaszony jest prawie rowny z podłożem drugi dużo wyżej

[ATTACH=CONFIG]304398[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]304399[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]304400[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]304401[/ATTACH]

 

Bardzo ładny dom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wcale nie jest tak idealnie ;) Pewne rzeczy trzeba odpuścić i wrzucić "na luz" :) Szkoda życia :) To, co dzisiaj wydaje się sprawą życia lub śmierci, jutro wywołuje uśmiech i nie ma już tak wielkiego znaczenia.

Śpij spokojnie :) Dobranoc

 

masz rację:) muszę wyluzować ale od wczoraj na tapecie głównie wnęki:D a Ty byś w te wnęki dała te lampy czarne co na wizualizacji? bo nie mam innego pomysłu a myśłałam, że jakby zabudować to by można było dać 4 +2 np. Teti albo jakies białe reflektorki wtedy bym mogła kręcić nimi i ustawiać sobie oświetlenie nie wiem:tylko jak dam takie na zabudowany sufit to będą one wisiały niżej niż ciąg lamp w korytarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...