Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem :-)

 

dziękuję zerknę na łazienki:)

i tu jest problem...bo nie jestem przekonana do tych wnęk i nie wiem co zrobić, a jeśli bez wnęk będzie jeszcze gorzej? dlatego każda rada mile widziana:)

Co do wnęk to juz kwestia tego czy Ci sie podoibają, jesli jestes nie przekonana to jest duży wbór lamp nadtynkowych :D

tutaj juz kwestia własnych preferencji bierze góre :yes: to pomogłam :lol2:

no ładnie Cie nazwali:) ale masz zrobione jak powinno być:) u mnie najgorzej z mężem bo twierdzi, że po prostu tak jest, że ściany są krzywe a każdy następny fachowiec będzie narzekał na poprzedniego i zostaję sama na placu boju:) tylko oni już położyli gips na całości - dużo materiału już poszło, czasu a teraz znow karton gips znów koszty a pieniędzy malutko:(

 

ej nie rozumiem, połozyli gipsy i jest krzywo ???!!! chyba po gipsach powinno być idealnie :yes:

oj tam od razu wiesz:D:D każde rady pomocne:) muszę w poniedziałek zapytać czy będzie tak tragicznie czy lepiej równać:) zapewniał mnie dziś, że jak pomalują to nie będzie to zauważalne ale niestety nie pomalują na ostro, tłumaczył mi, że na końcu zrobi małe odcięcie minimalne gdzieś na 7mm ( to już chyba trochę dużo no nie?)

 

Ja osobiście nie lubię odcięc i wydaje mi sie ze powinni tak zrobić gipsy i całość zeby było idealnie :yes:

 

Dzięki, taki zwykły domek ale cieszy:)

 

bardzo ładny ten "zwykły" domek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy wczoraj oglądałam różne kuchnie i między innymi widziałam taką z wnękami w suficie i na żywo całkiem fajnie to wyglądało - to wychodzące światło...u mnie te wnęki sa dwie akurat tak jak mają pójść meble więc może nie będzie tak źle, mąż jest za tym, żeby je zostawić a ja ciągle się waham;)

 

twierdzą, że gipsem nie da wyrównać się różnic np. 2 centymetrowych między jednym końcem a drugim nie znam się na tym...stwierdzili, że szkoda pieniędzy na tynki, że trzeba było nie tynkować sufitów tylko od razu całe podwiesic i co ja mam o tym mysleć? nie znają się na robocie czy rzeczywiscie gipsem się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobię bo skoro sufit jest tam podwieszony to niech chociaż ma to jakiś sens, ze coś tam jest a tak to takie nie wiadomo co;) a jak mi się znudzi to przy kolejnym malowaniu zrobię na prosto:D salon będzie prosty i korytarz, podciąg w korytarzu widoczny:) nie wiem co z lampami...czy mogę inne dać we wnękach a inne w tym ciągu w korytarzu ( a zaraz po lampach w korytarzu jest stół i znów inne lampy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak zrobię bo skoro sufit jest tam podwieszony to niech chociaż ma to jakiś sens, ze coś tam jest a tak to takie nie wiadomo co;) a jak mi się znudzi to przy kolejnym malowaniu zrobię na prosto:D salon będzie prosty i korytarz, podciąg w korytarzu widoczny:) nie wiem co z lampami...czy mogę inne dać we wnękach a inne w tym ciągu w korytarzu ( a zaraz po lampach w korytarzu jest stół i znów inne lampy)

 

a nie chcesz tych prostokątnych? to jest coś w stylu chors na wizce? możesz dać we wnękach taki i potem na korytarzu też tylko bez wnęk, czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

twierdzą, że gipsem nie da wyrównać się różnic np. 2 centymetrowych między jednym końcem a drugim nie znam się na tym...stwierdzili, że szkoda pieniędzy na tynki, że trzeba było nie tynkować sufitów tylko od razu całe podwiesic i co ja mam o tym mysleć? nie znają się na robocie czy rzeczywiscie gipsem się nie da?

gipsem nie nadrobisz 2cm - no a na pewno na za jednym podejściem bo taka gruba warstwa nie wyschnie dobrze i w środku może być miękkie, trzeba by kilka razy nakładać - ale najlepiej tynkiem by było i potem gipsem cienko tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mogły by być takie:) bo będą na tej samej wysokości, pomyślę jeszcze:)

będę ich jutro przyciskać żeby równali najmocniej jak się da:D

 

poproszę Was jeszcze o pomoc jeśli chodzi o pokój córki, mebelki będą białe bez tych wstawek turkusowych, myślałam o kolorkach na ściany szary i różowy tylko nie wiem ile tego różu ile szarego - moze jakaś jedna ściana różowa? druga rzecz to ściana tablicowa córka bardzo by chciała...na jednej z wizualizacji ściana tablicowa a obok tapeta w paski( i powtórzenie przy oknie na ścianie tapety w paski) poza tym nie będę jej chyba dawała tych małych kzresełek i stolika bo córka ma już 6 lat myślałam bardziej o jakimś siedzisku z poduchami, myślałam też o takiej tapecie - tylko nie wiem gdzie ją umieścić w miejsce tej tapety w sówki( wizualizacja ) czy może tak jak z wizualizacją ze ścianą tablicową...pomóżcie:)

p1.jpgp2.jpgp3.jpgp4.jpgtapeta-w-romby-harlequin-grey-ferm-living.jpg na ostatnim zdjęciu tapeta

a może zaproponujecie jakaś fajną tapetę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jedne lampy we wnękach, a pozostałe nie nie będzie wyglądało źle. Nie muszą wszystkie być takie same. Mogą mieć np. taki sam kształt, a różnić się kolorem, albo jeszcze inaczej pokombinować ;)

 

Te wnęki w kuchni mogą się okazać finalnie wcale nie takie złe ;) Zamontujesz fajne oprawy, które ładnie oświetlą blaty itd. Ale salonu bym nie obniżała

 

Ola, nie likwiduj tych wnęk w kuchni! (czy ja już tego nie mówiłam?):D

 

:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Marta:) doradz jeszcze gdzie dać tę tapetę:) chciałabym gdzieś w miejscu tych sówek bo jest tam kanał na tv i narazie chce go zakryć ale w przyszłości być może córka będzie miała tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może całą ścianę gdzie sówki dać w tapecie? tylko czy nie za dużo? a tablicę zawsze mogę kupić taką osobną? nie wiem...może ściany z oknem i szafą szare z drzwiami tapeta a z łóżkiem różowa? może mniej tapety?
może tylko ze 4 pasy? doradzcie proszę:) a może całkiem inny pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcia śliczna tapetka - delikatna i urocza, dla wielbicieli pasteli

Ola a może tablicowa między drzwiami a szafą? czy będzie tam za ciasno/niewygodnie? bo drzwi chyba na zewnątrz się otwierają?

szare ściany + kolorowe tylko dodatki to wg mnie nie do pokoju dziecka, tam powinno być kolorowo i radośnie :)

 

do sówek mam sentyment :) :) bo u mnie też będą, ale wzór dużo mniejszy - ten: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41xNPdbyHmL._SX300_.jpg

 

a powiedz mi co to jest na tej ścianie z sówkami takie kółka i na nich kolorowe kółeczka????

to gotowe już - można gdzieś kupić? to tylko dekoracja czy jakaś cudowna "zabawka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa nadbudowaliśmy troszkę ścianę do zabudowy w kuchni, żeby szafki były symetryczne i żeby jak najmniejsze blendy zrobić. W tej chwili wnęka kończy się tak jak ściana działowa. Czy zabudować ten kawałek wnęki, żeby kończyła się równo z dobudowaną ścianką?

[ATTACH=CONFIG]304706[/ATTACH]

 

Nie za bardzo rozumiem, o co chodzi, ale jak by co to tam powinno być gładko i na równo :D

 

Łukaszolina, ja też jestem za "kolorowo i radośnie", ale nie poprzez te wielkie sowie głowy :D A dla farby tablicowej miejsce jest fajne jak na pierwszej wizce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...