Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

Ania ma racje troszkę szerzej bo beda scisnięte , najlepiej tak po całości

Kilka kadrów z realizacji K.Kraszewskiej

http://www.kraszewska.com.pl/images/realizacje/dom-piaseczno-360/04.jpg

http://www.kraszewska.com.pl/images/realizacje/dom-piaseczno-360/00.jpg

można tez zaluzje schować jak będzie odpowiednia wnęka

http://www.kraszewska.com.pl/images/portfolio/portfolio/apartament_wola/02.jpg

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to 55 cm byłoby idelane w tym sensie, ze tyle miejsca zostaje od rtv do okna jeśli byłyby takie wnęki wszedzie byłyby symetryczne

 

 

i jest tam ta rura od rekuperacji akurat wnęka by jej nie objęła nie wiem:/ do jutro muszę zdecydować....Karolina pokazywała, że ma podbite te maskownice tam gdzie nie będzie mogła zostawić zasłony

 

Jeżeli wnęka będzie po całości to po prostu nie dosuniesz zasłony do końca, bo karnisz zamontujesz odpowiednio odsunięty od rogu. Ta rura od rekuperacji ma być zasłonięta, czy nie? Bo jeżeli zostałaby we wnęce to byłoby lepiej, niż miałaby być widoczna w suficie. Ta wnęka nie może być malutka, musi mieć szerokość ok 25 cm. Na zdjęciach wygląda na cieniutką, ale w rzeczywistości tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiesili nam sufit(nawet nie widać, że salon stracił na wysokości) na razie zostawiliśmy wnękę od strony tv mniejszą ( nie do końca, żeby nie kombinować z rekuperacją) i od strony kuchni ( też wnęka musi się gdzieś zaczynać ) nie wiem co zrobić z kątem między jednym oknem a drugim( dwie prostopadłe ściany) czy tam już dać wnęki po całości i najwyżej nie zasuwać tak mocno firan czy zrobić tylko cześciowe wnęki od każdego okna np po 80cm w róg wypełniony całym sufitem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę przerabiać elektrykę w łazience( bo został pomniejszony blat od umywalek oraz został odsunięty od wanny o ok 30cm na zdjęciu wygląda jakby było mało miejsca od drzwi ale nawet po odsunieciu blatu od wanny jest miejsce) nie chcę też robić lamp na lustrze. Gdzie byście dały lampy obok lustra a może nad? bardzo podoba mi się lampa jielde signal ale jest dość duża i nie wiem czy u mnie mogłaby być, ewentualnie w małej wersji...łaz2.jpgjielde.jpgjm.jpgjk.jpg

 

a może macie inną propozycję lamp ale chciałabym coś czarnego i na wysięgniku o ile u mnie to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę przerabiać elektrykę w łazience( bo został pomniejszony blat od umywalek oraz został odsunięty od wanny o ok 30cm na zdjęciu wygląda jakby było mało miejsca od drzwi ale nawet po odsunieciu blatu od wanny jest miejsce) nie chcę też robić lamp na lustrze. Gdzie byście dały lampy obok lustra a może nad? bardzo podoba mi się lampa jielde signal ale jest dość duża i nie wiem czy u mnie mogłaby być, ewentualnie w małej wersji...[ATTACH=CONFIG]305117[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]305118[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]305119[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]305120[/ATTACH]

 

a może macie inną propozycję lamp ale chciałabym coś czarnego i na wysięgniku o ile u mnie to ma sens

 

Ola jest jeszcze wersja pośrednia Jielde SI301, nie taki mały kinkiet i też nie ten na zginanym wysięgniku - http://secretlife.pl/jielde,lampa-jielde-signal-si301,163

Ja zamówiłam tą największą i też się teraz obawiam,że może być za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jest jeszcze wersja pośrednia Jielde SI301, nie taki mały kinkiet i też nie ten na zginanym wysięgniku - http://secretlife.pl/jielde,lampa-jielde-signal-si301,163

Ja zamówiłam tą największą i też się teraz obawiam,że może być za duża.

 

masz rację jest jeszcze jedna ale ta pierwsza najbardziej mi się podoba:) nie wiem co robić zwłaszcza, że okres oczekiwania długi:)

i potrzebuję dwóch i ładna cena się robi...

ona niby ma dwa ramiona po 30cm ale można je mocno "poskładać" chyba, ze myślisz, ze główka jest za duża

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację jest jeszcze jedna ale ta pierwsza najbardziej mi się podoba:) nie wiem co robić zwłaszcza, że okres oczekiwania długi:)

i potrzebuję dwóch i ładna cena się robi...

ona niby ma dwa ramiona po 30cm ale można je mocno "poskładać" chyba, ze myślisz, ze główka jest za duża

 

Wydaje mi się, że główka jest taka sama, a rozumiem Cię w pełni, bo mi też się największa podoba najbardziej:)

Mi jeszcze chyba zostały 3 tyg. oczekiwania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiesili nam sufit(nawet nie widać, że salon stracił na wysokości)...

a widzisz :)

dobrze dziewczyny radziły :)

 

 

odciąc te wneki po dwóch stronach okna ( czy tylko tak jak teraz od strony tv i kuchni a kąt zostawić cały z wnęką?

...

chyba kąt najlepiej będzie wyglądał niezabudowany... czy mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór ;)

U mnie w łazience nad lustrem są te kinkiety:

[ATTACH=CONFIG]305180[/ATTACH]

 

skąd te kinkiety? kurcze, może pasowałby mi taki do pokoju?

 

ps. Tomkowa, wpadnij w wolnej chwili do mnie i doradź proszę w sprawie balustrady :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

str. 18-19, bardzo proszę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...