Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

w łazience tańsze tubki mam ja:) nowodvorski eye whte - około 20zł/sztukę. http://urzadzajtanio.pl/wszystkie-plafony/30895-plafon-nowodvorski-eye-white-5255.html?gclid=CIHBtqLy-sMCFWj4wgodan8ASQ Wszystko zależy jaką moc potrzebujesz, bo te tubki mają max. 35W. Wyglądają jednak moim zdaniem lepiej niż te Lucide, które mam w salonie.

 

czyli takie jak mam na całym parterze :cool: Moc nie jest problemem , kupujesz ledy 5 W jak 45 w czy 7 W jak 55W i masz to z głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla mnie Lucide są piękne :) Są tak ładnie wykonane, że spokojnie mogą konkurować z Aquaform, a stosunek ceny do jakości jest wyjątkowy :) Wiem, że Ivy ma u siebie Novodworski i wyglądają ładnie i jest zadowolona. Ja jednak dwa razy odsyłałam lampy tej firmy, gdyż jakość była tragiczna, niestety. Też skusiła mnie cena ;) Trochę jestem do nich uprzedzona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może też szary wziać, myslałam, ze u Ciebie czarny jest:) a ta podsufitka duża jest? bo u mnie mało miejsca u muszę małe w miarę mieć:)

 

mozaikę mam taka [ATTACH=CONFIG]305920[/ATTACH]

myślę, że może ta oprawka nikiel byłaby ok [ATTACH=CONFIG]305922[/ATTACH]

 

Ola, mi się jakoś gryzie ta błyszcząca, glamourowa mozaika z prostymi, ascetycznymi żarówkami w oprawkach :cool: Jeżeli już, to koniecznie w niklowanych, błyszczących oprawkach i z błyszczącymi podsufitkami ;)

Zerknij na te żarówki:

2dd9d__Bulbs-used-to-provide-focussed-lighting-in-the-kitchen.jpg

 

..i na pozostałe pomieszczenia tego projektu TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, mi się jakoś gryzie ta błyszcząca, glamourowa mozaika z prostymi, ascetycznymi żarówkami w oprawkach :cool: Jeżeli już, to koniecznie w niklowanych, błyszczących oprawkach i z błyszczącymi podsufitkami ;)

Zerknij na te żarówki:

[ATTACH=CONFIG]306008[/ATTACH]

 

..i na pozostałe pomieszczenia tego projektu TU

 

mi też się gryzie ale podoba mi się efekt u Marty;) u mnie ogólnie już beton gryzie się z tą mozaiką i drewno jeśli tak to dam w niklowych oprawkach

 

tak sobie myślę, że ta mozaika jest prosta i ma kolor tak jak bateria, przycisk do wc może nie będzie tak źle:)

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lucide są piękne :) Są tak ładnie wykonane, że spokojnie mogą konkurować z Aquaform, a stosunek ceny do jakości jest wyjątkowy :) Wiem, że Ivy ma u siebie Novodworski i wyglądają ładnie i jest zadowolona. Ja jednak dwa razy odsyłałam lampy tej firmy, gdyż jakość była tragiczna, niestety. Też skusiła mnie cena ;) Trochę jestem do nich uprzedzona

 

 

Aniu ale do firmy czy tych konkretnych tubek ?? Ja mam od nich trzy rodzaje lamp i jestem zadowolona. Jakość adekwatna do ceny. Tubki sa prawie identyczne jak pet fine , moim zadniem na tej wysokości nikt nie zobaczy różnicy a przy większej ilości ( ja mam 11) cenowa jest spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze zapytam( bo już głupieję;) czy jak dam tuby w łazienkach i sypialni( cena mnie przekonuje:) czy wtedy w salonie korytarzu muszę dać też okrągłe lampy czy mogłabym dać ewentualnie w kwadratach( chociaż jeszcze się nie zdecydowałam:)

 

to sa osobne pomieszczenia wiec wydaje mi sie ze nie musi być to samo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, że da radę:)

już to pisałam u kogoś:

ja mam łazienkę 3x3 i na suficie 2 tubki + 2 zwisy przy lustrze będą kiedyś

 

włączam do korzystania z łazienki tylko 1 tubkę i oświetla wystarczająco łazienkę - nawet wieczorem daje radę sama... do kąpania czy korzystania z wc jak dla mnie osobiście niepotrzeba więcej... do makijażu są przy lustrze dodatkowo, bo wiadomo że mus być lepsze światło

 

ale wiem, że sporo osób daje więcej lampek... my przeanalizowaliśmy swoje potrzeby - mogłabym zrobić i 4 tubki, ale po co? jak włączać będę tylko jedną... a kupić muszę 4 - a to kasa wywalona w błoto, bo niepotrzebne te lampki

 

 

przemyślcie jak bardzo lubicie oświetlenie, jak macie teraz w łazience, ile lamp zapalacie, czy jest sens kupować więcej lamp które nie będą zapalane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) chyba zdecyduję się na te tubki bo cena rzeczywiście ok zastanawiam się czy w łazience 3 mi wystarczą( 6m2) jeśli dam żarówki ledowe o większej mocy

 

 

Myślę,że wystarczą, ja mam 4 i 3 żarówki, szczerze to jest w sam raz:) nie lubię ciemnych pomieszczeń, wolę mieć za dużo światła niż za mało, bo można obwodami podzielić zawsze:) Widzisz Ola, musisz ocenić swoje potrzeby, bo jak sama widzisz każda z nas ma inne preferencje:)

mi pewnie byłoby za ciemno u Karoliny, a Karolinie u mnie za jasno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyślcie jak bardzo lubicie oświetlenie, jak macie teraz w łazience, ile lamp zapalacie, czy jest sens kupować więcej lamp które nie będą zapalane?

 

) Widzisz Ola, musisz ocenić swoje potrzeby, bo jak sama widzisz każda z nas ma inne preferencje:)

mi pewnie byłoby za ciemno u Karoliny, a Karolinie u mnie za jasno:D

 

To jest własnie klucz do sukcesu :-) Trzy wystarcza bo duzo zależy od rozmieszczenia i żarówek - ja mam 3W ledy i 7 W i widac roznice bardzo wiec to jest to wyboru wg wlasnych upodobań. U mnie musi byc jasno...moj P. uwielbia wszystkie lampy włączyć i ma być jak na sali operacyjnej, mi by wystarczyła połowa tego oświetlenia np na korytarzu na pietrze :cool: Zawsze można zmienic na mocniejsze zarowki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Widzisz Ola, musisz ocenić swoje potrzeby, bo jak sama widzisz każda z nas ma inne preferencje:)

...

a no otóż to :D

 

...mi pewnie byłoby za ciemno u Karoliny, a Karolinie u mnie za jasno:D

możliwe :-P

 

aaaaa zapomniałam dodać - może też mi wystarcza jedna bo łazienka jest biała: białe ściany, białe płytki, praktycznie biała podłoga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...