Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Aniu:) jak widać lampy nie są równo z wnękami tylko wystają:) zastanawiam się jak u nas zrobić:)

 

Aniu co do łazienki...wymyśliłam, żeby płytki zrobić trochę niżej niż równo z oknem ale zrobić roletę rzymską( coś jak u Ciebie - ale zrobić ją na szerokość całej ściany - okno jest prawie na całości po bokach tylko małe kawałeczki, wtedy mogę ją delikatnie opuścić i nie będzie widać , że brakuje kawałka płytek?) co myślisz? wtedy zyskałabym dużo więcej białej ściany, byłoby widniej, mniej szaro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marta:) rzeczywiście są przezroczyste, moje są żółte muszę inne kupić:) a moc 60?

 

Ola, nie pamiętam jaka moc, ale na 100% nie 60. Ja chciałam bardziej dla ozdoby. nie chciałam,żeby raziły w oczy przy lustrze, są słabe. Jak będę na budowie, to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Kochane:)

 

położyli mi dziś prawie cegiełkę na całej ścianie w sypialni...niestety nie było mnie przy tym i nie zaczęli kłaść cegły od samej podłogi tylko najpierw włożyli białą listwę( 10cm - taka będzie w cłym mieszkaniu) i nie wiem co teraz robić:( czy kazać zrywać wszystko czy z tą listwą zostawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałam z szafek bo "bałam" się różnych odcieni szarości:/ a w płytkach nie podoba mi się to, że mają takie jasne krawędzie i jak się przyglądasz to widać...Ania też mam fugę 113

 

szukam lamp do salonu i powiem Wam, że już "chora" jestem, szukam takich nad stół i stolik kawowy, zastanawiam się czy brać takie same no i czy białe czy czarne ( kolor farby wyszedł dość jasny) myślałam o czarnych, żeby nie było za mdło

może pomożecie? albo znacie jakieś fajne lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...