Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba wszystko zależy od kształtu. Zobacz, tu jest jedna duża ale nieregularna i gra, a jakby to był walec, pewnie wyglądałoby źle :)delikatna.jpg

Dwie lampki, pewnie ok 30 cm mają:

2961_a733ed6f-0401-4205-8eef-6cb4ae155299_max_900_1200_-salon-styl-vintage.jpg

Tu moja ulubiona aranżacja salonu:

1505524_943519568995997_6904149694953044696_n.jpg

I jeszcze dwie duże, ale słabo wypełniające przestrzeń i wygląda super:

biale-czarne-wnetrza-w-stylu_1054860.jpg

 

Ja zrobię trochę inaczej, nad stołem dam oświetlenie w stylu tubek/reflektorków a dużą okazałą lampę chcę zawiesić nad stolikiem kawowym, ponieważ będzie dalej od wejścia do salonu i na pewno lepiej się zaprezentuje. Z kolei za dużo elementów konkurujących między sobą nie chcę.

Edytowane przez Kejt_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko zależy od kształtu. Zobacz, tu jest jedna duża ale nieregularna i gra, a jakby to był walec, pewnie wyglądałoby źle :)[ATTACH=CONFIG]309198[/ATTACH]

Dwie lampki, pewnie ok 30 cm mają:

[ATTACH=CONFIG]309199[/ATTACH]

Tu moja ulubiona aranżacja salonu:

[ATTACH=CONFIG]309200[/ATTACH]

I jeszcze dwie duże, ale słabo wypełniające przestrzeń i wygląda super:

[ATTACH=CONFIG]309201[/ATTACH]

 

Ja zrobię trochę inaczej, nad stołem dam oświetlenie w stylu tubek/reflektorków a dużą okazałą lampę chcę zawiesić nad stolikiem kawowym, ponieważ będzie dalej od wejścia do salonu i na pewno lepiej się zaprezentuje. Z kolei za dużo elementów konkurujących między sobą nie chcę.

 

namieszałaś mi w głowie bardzo fajne lampki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lampyiswiatlo.pl/lampa-wiszaca-anteros-38-czarna.html?utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=%20&gclid=CIfhyaPNscQCFYoNcwodZkwAEQ

 

http://www.kloshart.pl/lampa-wiszaca-deliving-czarna-id-213.html

ta ostatnia fajna ale duza nie wiem czy nie za duża poza tym połysk? hmmm nie wiem czy mogę dać lampy w połysku? wprawdzie sprzęty w kuchni czarny połysk, kamień na kominku też połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lampyiswiatlo.pl/lampa-wiszaca-anteros-38-czarna.html?utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc&utm_campaign=%20&gclid=CIfhyaPNscQCFYoNcwodZkwAEQ

 

http://www.kloshart.pl/lampa-wiszaca-deliving-czarna-id-213.html

ta ostatnia fajna ale duza nie wiem czy nie za duża poza tym połysk? hmmm nie wiem czy mogę dać lampy w połysku? wprawdzie sprzęty w kuchni czarny połysk, kamień na kominku też połysk

 

a może weź te co ja mam z Ikei, są w dobrej cenie i ładnie wyglądają. Jakoś bardziej chyba widzę u Ciebie białą:)

 

no i podobają mi się też te szklane z inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest strasznie jasno i dlatego ciagle zastanawiam się czy nie lepiej czarne ale znów czarne będą się bardzo w oczy rzucać;) kłopot mam

 

To będzie fajny akcent, nie będzie mdło. Te lampy nie są takie duże, myslę że będą pasowały. Dasz jeszcze jakiś jeden element czarny, ostatecznie może być TV i będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejt mam parę dodatków czarnych, między innymi spzręty kuchenne, blat, zabudowa kominka a może za dużo tego czarnego?:)

 

sama nie wiem, bo i u siebie mam ciągle dylemat "czy nie za dużo czarnego" - myślę,ze u Ciebie i białe, i czarne będą ok, z tym,że białe to bardziej bezpieczna opcja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojć... ale mnie tu nie było... wstyd!

 

pokornie proszę o wybaczenie i możliwość powrotu ;) hihi

 

 

super kibelek!

nie obawiasz się lustra do podłogi?

umiesz tak myć podłogę by nie trzeba było też myć lustra? :-P

 

pytam, bo też miałam mieć do podłogi, ale wiem że myjąc mopem podłogę bym je usyfiła i będzie listwa niska pod jednak

 

jeśli chodzi o szuflady wewnętrzne to ja byłam do nich bardzo niechętna... jednak mam kilka i nienarzekam jednak - do jednej zaglądam kilka razy dziennie bo mam tam przyprawy i muszę wie szuflady otworzyć - już przywykłam :D

 

lampy...

piękne pokazujesz!!

ja osobiście lubię z tymi podbiciami, że nie widać żarówki - bo to nie razi w oczy :)

 

już mieszkacie?

czy lada dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko zaglądaj częściej:) co do lustra w wc - szczerze to nie zastanawiałam się nad myciem:/ :) ale i tak chyba muszę ostrożnie traktować mozaikę, więc pewnie będę delikatnie myła szmatką przy lustrze ( przez pierwsze dni a później to pewnie będzie mi wszystko jedno:D)

 

jeszcze nie mieszkamy, czekamy za kuchnią, nie mamy jeszcze zamontowanych kibelków bo czekamy na blaty pod umywalki i chcemy zrobić łazienki za jednym zamachem

poza tym to pomalowaliśmy łazienki i ścianę z kominkiem farbą do łazienek silveno i strasznie śmierdzi i nie wiem czy to jakaś interakcja czy po prostu taka farba potrzebuje więcej czasu na wywietrzenie...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...