Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mąż "wyhaczył" taki stół cały z drewna rozkładany do 2,5m ( nie wiem co się będzie z nim działo) ale cena jak na drewniany stól chyba super, po złożeniu 190x100 i tak właśnie myślę czy po bokach dać te krzesła czy może np po jednej stronie jakieś inne krzesło np w kratkę, kurzą łapkę jak myślicie? dom ma być urządzony w podobnym stylu jak sypialnia, wydaje mi się że czarne lampy ożywia trochę całosć

s1.jpgst.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]312421[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312422[/ATTACH]

kolejna odsłona sypialni po malutku:) lubię dodatki typu papierowa torba itp:) mam jeszcze metalowy kosz ale nie wiem czy nie za dużo

 

 

Ola cudownie Ci ta sypialnia wyszła:) bardzo, bardzo mi się podoba:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż "wyhaczył" taki stół cały z drewna rozkładany do 2,5m ( nie wiem co się będzie z nim działo) ale cena jak na drewniany stól chyba super, po złożeniu 190x100 i tak właśnie myślę czy po bokach dać te krzesła czy może np po jednej stronie jakieś inne krzesło np w kratkę, kurzą łapkę jak myślicie? dom ma być urządzony w podobnym stylu jak sypialnia, wydaje mi się że czarne lampy ożywia trochę całosć

[ATTACH=CONFIG]312423[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312424[/ATTACH]

 

Ola! Skąd ten stół?? też taki chcę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki w wc i kawałek łazienki ( na zywo wygląda trochę większa;)

 

Aniu czy te zasłony vivan (masz szare?) będą pasowały do fargo szarych? i tak myślę jak zrobić te rolety czy na szerokość całej ściany, zeby ukryć t plytki, które nie dochodza do koca okna[ATTACH=CONFIG]312431[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312432[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312433[/ATTACH]

 

a szare nie beda za szare do tej łazienki, nie będzie za ciemno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...