Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

żarówki w wc i kawałek łazienki ( na zywo wygląda trochę większa;)

 

Aniu czy te zasłony vivan (masz szare?) będą pasowały do fargo szarych? i tak myślę jak zrobić te rolety czy na szerokość całej ściany, zeby ukryć t plytki, które nie dochodza do koca okna[ATTACH=CONFIG]312431[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312432[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312433[/ATTACH]

 

Ale super!! :D Super wyszło z fugą centralnie nad wanną i na niej bateria :) Mozaika piękna, ale się cieszę! Pod prysznicem też ją dałaś? Zrób koniecznie więcej zdjęć :)

Ja mam szarą Vivan i świetnie pasuje do Fargo. Zgadzam się z Ivy, że być może biała lepiej by wyglądała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Wam Dziewczyny trochę koloru zaczyna mi brakować ale zawsze są dodatki:)

 

hmmm może rzeczywiście biała roleta lepsza? na pewno roleta materiałowa musi być wyzej bo nad oknem jest roleta nadstawna tylko po prawej stornie jest wnęka na led, roleta do sufitu w takim przypadku będzie ok?

 

Diano czyli mierzyć całą ścianę? a do dołu do konca wneki?

o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam Dziewczyny trochę koloru zaczyna mi brakować ale zawsze są dodatki:)

 

hmmm może rzeczywiście biała roleta lepsza? na pewno roleta materiałowa musi być wyzej bo nad oknem jest roleta nadstawna tylko po prawej stornie jest wnęka na led, roleta do sufitu w takim przypadku będzie ok?

 

Diano czyli mierzyć całą ścianę? a do dołu do konca wneki?

[ATTACH=CONFIG]312470[/ATTACH]

 

Ola łazienka jak marzenie, bardzo mi się podoba:)

co do rolety, to ja bym dała jaśniejszą, własnie chyba jakąś białą, żeby trochę tą szarość przełamać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm może rzeczywiście biała roleta lepsza? na pewno roleta materiałowa musi być wyzej bo nad oknem jest roleta nadstawna tylko po prawej stornie jest wnęka na led, roleta do sufitu w takim przypadku będzie ok?

 

Jakiej szerokości (od brzegu do ściany) jest ta wnęka? wygląda na bardzo wąską. Ja bym zrobiła na całą szerokość ściany, łącznie z wnęką na led, a taśmy led nie kleiłabym do samego rogu, tylko zakończyła ją z 5 cm wcześniej :) Jak zamontujesz roletę tylko tam, gdzie sufit, to koncepcja zakrycia płytek spali na panewce, bo będzie je widać po prawej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...