Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zmierz szerokość, bo według mnie nie jest tam aż tak bardzo szeroko, ale może to być efekt wizualny i chyba dałabym jedną, choć jak chcesz. Znów zgadzam się z Tonkową co do rolety. A jeśli brałabyś białe viviany to wiesz one nie są śnieżnobiałe to taka złamana biel jakby.

 

A na wymiar rolety to całkowitą szrokość i wysokość od sufitu do końca wnęki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, zrób tak, jak Tobie się bardziej podoba :) Jeżeli podoba Ci się efekt podziału i możliwość zasłaniania połowy okna, to tak zrób :) Na pewno będzie ładnie :yes:

A jeżeli chodzi o kolor, to możesz mieć kilka opcji i zmieniać w zależności od nastroju ;) Tylko mechanizm jest przytwierdzony na stałe, materiał można dowolnie zmieniać :) Masz tak piękną bazę w łazience, że możesz śmiało nawet roletę w kratkę powiesić :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałabym dwie - jednak tam jest min 180cm (wanna) więc na jedną roletę to chyba ciut za dużo... mylę się??

 

 

ja też mam viviany - czarne :) do salonu właśnie

jeszcze nie wiszą bo nie mam kiedy dać do obcięcia :(

ale wieszałam je na próbę pomięte straszliwie, za długie leżące na podłodze były mi się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak chcesz dzielone to nie jest to problem, rób tak jak ci się bardziej podoba, ja dziś mam dzień zgodności z Tomkową chyba.

A viviany fajnie wyglądają w salonie, to jeden z bardzo popularnych produktów Ikea który im super wyszedł.

A Karolina jaka sprytna, faktycznie tam wanna jest to jednak to okno dużo większe niż myślałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak chcesz dzielone to nie jest to problem, rób tak jak ci się bardziej podoba, ja dziś mam dzień zgodności z Tomkową chyba.

 

:hug:

Powiedz mi, czy dobrze kombinuję: jeżeli mamy wąski materiał i chcemy uszyć szeroką roletę, to szyjemy ją z wysokości materiału (np. z zasłon Vivan) i długość sztukujemy w miejscach tuneli, tak aby ich nie było widać, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokość ma 195cm i 5 mm wydaje mi się, że dobrze zmierzyłam ale chyba na styk i tak nie mozna zrobić?:) długosć od sufitu do końca wnęki 116cm i 7mm ale tu chyba można trochę dłuższa?:) i zdecyduję się na 2 rolety, Diano na pewno masz jakis fajny biały materiał albo polecisz jakiś:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to napisz mi jaką gramaturę byś chciała tkaniny, w sensie czy ma być gruba czy cienka, mogę np przesłać Ci próbki i wtedy przyłożysz sobie do płytek i zobaczysz czy jest ok, mam na pewno jasnoszary fajny, mam biały taki porządny fajnie wyglądają z niego rolety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,czemu mam ok 120km do ikei;)

 

Diano jeśli biały porządny i mówisz, że fajnie wyglądają rolety to uszyj z tego białego:) chciałabym łącznie z mechanizmami:)napisz mi tylko mniej więcej jaki koszt na priv lub [email protected] i jaki czas oczekiwania ( nie spieszy się tak bardzo:)

aha jakbyś mogła napisać ile kosztuja pojemniki na zabawki te miętowe w kropy:)

 

niestety nie wiem kiedy kuchnia bo czekamy na fronty ale myśle, ze za miesiąc będziemy mieszkać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...